نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل

how-to-buy-hamrahe-aval-and-irancell-internet-package-pic-9

در صورتی که جزء کاربران جدید خط های مختلف مخابراتی از جمله همراه اول و ایرانسل هستید ممکن است که در هنگام خرید بسته اینترنت دچار مشکل شده باشید. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش های تهیه اینترنت خط های مختلف مخابراتی را به شما عزیزان آموزش دهیم. به این طریق می توانید به صورت اینترنتی یا با استفاده از کد های دستوری به خرید اینترنت بپردازید و از آن استفاده نمایید. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد و با استفاده از آن بتوانید بسته مورد نظر خود را تهیه کنید. لطفا در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه مدیریت اینترنت سیم کارت در اندروید

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

برای خرید بسته اینترنت همراه اول می‌توانید از سایت همراه اول، اپلیکیشن همراه من یا کد های دستوری استفاده نمایید. برای خرید اینترنت از اپلیکیشن همراه من مراحل زیر را دنبال کنید:

اپلیکیشن همراه من را روی گوشی موبایل نصب کنید و وارد آن شوید.

در صورتی که در این اپلیکیشن ثبت نام نکرده اید ابتدا اطلاعاتتان را وارد کرده و ثبت نام کنید. در غیر این صورت می‌توانید نام کاربری و پسورد خود را وارد کرده و سپس به صفحه اصلی اپلیکیشن وارد شوید.

در صفحه اصلی روی گزینه‌ خدمات من تپ کنید.

خریداری بسته اینترنت از همراه من

اینترنت نوترینو را انتخاب نمایید.

اپلیکیشن همراه من

روی گزینه بسته نوترینو ضربه بزنید.

نحوه استفاده از اپلیکیشن همراه من

به این ترتیب صفحه‌ای برایتان باز خواهد شد که تمامی بسته‌های اینترنت نوترینو را می‌توانید در آن مشاهده کنید و هر کدام از آنها را که خواستید فعال نمایید. البته امکان فیلتر جستجو و نمایش بسته های روزانه، هفتگی، ماهانه و… به صورت جداگانه نیز وجود دارد.

خرید اینترنت از همراه من

به این ترتیب وارد صفحه پرداخت خواهید شد و می‌توانید مبلغ بسته را بپردازید و آن را فعال کنید.

در نظر داشته باشید که عملکرد سایت نیز تقریباً مشابه با اپلیکیشن است اما در صورتی که قصد داشته باشید تا از کدهای دستوری استفاده کنید می توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

کد #۳۲*۱۰* را شماره گیری کنید.

شماره ۲ یعنی بسته آلفا را وارد کرده و روی Send ضربه بزنید.

خرید بسته اینترنت همراه اول

با توجه به نیاز خود یکی از گزینه های بسته یک روزه، یک هفته، یک ماهه، بلند مدت یا ساعت مشخص را انتخاب کنید.

خریداری بسته اینترنت همراه اول با استفاده از کد های دستوری

به این ترتیب بسته‌ها نمایش داده می شوند و می توانید یکی از آن‌ها را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که برای خرید بسته به این طریق ابتدا باید با توجه به مبلغ بسته، سیم کارت خود را شارژ نمایید.

کد های USSD همراه اول

بیشتر بخوانید: نحوه فعال سازی سیم کارت جدید و هدیه | مخصوص مشترکین همراه اول و ایرانسل

نحوه خرید بسته اینترنت ایرانسل

برای خرید بسته اینترنت ایرانسل همانند همراه اول می توانید از طریق سایت، اپلیکیشن ایرانسل من یا کدهای دستوری اقدام کنید. در صورتی که قصد خرید بسته از اپلیکیشن را دارید ابتدا ایرانسل من را دانلود و نصب نمایید و سپس شماره خود را وارد کرده و روی ورود ضربه بزنید.

به این صورت می توانید رمز یک بار مصرفی که ایرانسل برای تان ارسال می کند و یا رمزی که برای حسابتان تعیین کرده اید را وارد نمایید و به صفحه اصلی بروید.

حال گزینه خرید بسته را انتخاب کنید.

در این بخش گزینه ‌های متعددی مقابل روی تان قرار می گیرد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. علاوه بر آن امکان ساخت بسته مخصوص به خود نیز وجود دارد.

خرید بسته اینترنت ایرانسل

در نهایت با انتخاب بسته مورد نظر وارد صفحه پرداخت می شوید و به این صورت بسته برای شما فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید: ۴ روش تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی | مخصوص مشترکین ایرانسل

در صورتی که قصد خرید بسته از سایت ایرانسل را داشته باشید پیشنهاد می دهیم تا روی لینک کلیک کرده و مستقیماً به سایت ایرانسل بروید. به این ترتیب در صفحه اصلی گزینه هایی پیش روی شما قرار می گیرد که می‌ توانید با کلیک روی دکمه خرید یکی از آن ها را انتخاب کرده و بعد از تایپ شماره تلفنتان به صفحه پرداخت بروید.

روش دیگری که برای خرید اینترنت ایرانسل می توانید از آن استفاده کنید کد های دستوری است. برای این کار #۵*۵۵۵* را شماره گیری کنید و سپس از میان گزینه های مختلف یکی از آن ها را انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید که برای این کار لازم است حتماً سیم کارت خود را شارژ کنید و سپس خرید بسته را انجام دهید.