۴ روش تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی | مخصوص مشترکین ایرانسل

۴-method-of-conversion-sim-credit-card-to-permanent

اپراتور بزرگ ایرانسل به عنوان یکی از اپراتورهای پیشرفته در داخل کشور با قدرت آنتن دهی بالا که تعداد بی شماری مشترکین از سراسر ایران از این سیم کارت ها به صورت اعتباری و دائمی استفاده می نمایند . اپراتور ایرانسل ابتدا سیم کارت های خود را به صورت اعتباری عرضه می نمایند و سپس از سیم کارت های دائمی خود رو نمایی نمود و این امکان را برای مشترکین اعتباری خود فراهم نمود که با تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی بدون خریداری یک سیم کارت جایگزین از مزایای سیم کارت های دائمی ایرانسل بهره مند شوند . در این مقاله به شما ۴ روش تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی را خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

هم چنین بخوانید : نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر از سیم کارت ایرانسل

ثبت درخواست سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل

برای ثبت درخواست سیم کارت اعتباری به دائمی دو راه وجود دارد :

کد دستوری

با شماره گیری کد دستوری USSD یا کد تبدیل سیم کارت به دائمی ابتدا باید درخواست خود را ثبت نمایید : ثبت درخواست با کد دستوری #۷۰* و هم چنین کد دستوری #۹*۱*۵۵۵* می توان از گوشی تان ارسال نمایید .

تماس با ۷۰۰

ابتدا با تماس با ۷۰۰ به قسمت مشترکین ایرانسل متصل می شوید و سپس با شماره گیری اعداد ۷ و ۴ به بخش تبدیل سیم کارت وارد می شوید و در خواست خود با راهنمایی اپراتور های ایرانسلی ثبت می نمایید .

توجه داشته باشید که برای انجام این درخواست باید هزینه ای به مبلغ ۶۰ هزار تومان در حساب تان وجود داشته باشد که در صورت ثبت این هزینه از حسابتان کسر می شود .

نحوه تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی به صورت اقساط

اپراتور ایرانسل یک روش اقساطی را در اختیار مشترکین خود قرار داده است که برای اینکار به موارد زیر توجه نمایید :

در پرداخت اقساطی برای تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل ابدا مبلغی را به عنوان پرداخت اولیه از شما خواستار می شود و سپس در چندین قسط امکان پرداخت کامل سیم کارت میسر می شود .

کد دستوری سیم کارت ایرانسل به دائمی : #۷۰*۵۵۵*

در صورتی که می خواهید بعد از پرداخت چند قسط دیگر مبالغ را به طور یک جا پرداخت کنید نیز می توانید از کد دستوری#۱۱*۱*۵۵۵* استفاده نمایید .

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با اپلیکیشن ایرانسل من

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی با اپلیکیشن ایرانسل من

برای استفاده از برنامه ابتدا این اپلیکیشن را دانلود کنید .

بعد از ثبت نام و ورود به برنامه وارد بخش خدمات سیم کارت شوید و ثبت در خواست خود بپردازید .

در قسمت مدیریت سیم کارت به بخش تبدیل به دائمی وارد شوید .

قبل از قبولی درخواست ابتدا قوانین و شرایط را به طور کامل بخوانید و سپس تیک مربوط به پذیرفتن شرایط و ضوابط را بزنید و کادر مربوط به تبدیل به دائمی را تپ نمایید . توجه داشته باشید که مبلغ هزینه تبدیل باید در حساب تان حتماً موجود باشد .

رایانه کمک مرکز کمک تلفنی جهت پاسخگویی به مشکلات رایانه ای و نرم افزاری

تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی ایرانسل به صورت حضوری

می توانید با مراجعه به دفاتر ایرانسل درخواست خود را ثبت نمایید و مدارک لازم را به متصدی امور مشترکین تقدیم نمایید . مدارکه مربوطه شامل : حضور خود مالک سیم کارت ، اصل کارت شناسایی ، فعال نمودن سیم کارت و کامل نمودن فرم و امضا آن .

در نهایت ایرانسل برای مشترکینی که سیم کارت های خود را از اعتباری به دائمی تبدیل می نماید هدایایی نیز در نظر گرفته شده است که شامل :

• مکالمه یک ماه رایگان

• ۲۰ کیکابایت اینترنت همراه هدیه ۳۰ روزه

• ۱ گیگابایت اینترنت هدیه از ماه دوم تا شش ماه

• ۱ ساعت مکالمه رایگان درون اپراتوری با شماره گیری کد دستوری #۱*۴۴۴۴*

• استفاده از تعرفه ثابت ۳۳/۳ تومانی برای هر دقیقه تماس با هر خطی در کشور