دانلود بهترین اپلیکیشن های تمرین یوگا

download-the-best-yoga-practice-apps-pic-1

بسیاری از روانشناسان برای دور کردن استرس و اضطراب به مراجعه کنندگان مدیتیشن و یوگا را توصیه می کنند. در واقع یوگا یک ورزش مناسب برای به دست آوردن آرامش و دور کردن استرس است که احتیاج به آموزش دارد. به همین دلیل می‌ توان از کلاس های یوگا استفاده کرده و این ورزش را فرا گرفت. اما با شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی مردم بسیاری از افراد به دنبال برنامه های مناسب برای یادگیری این ورزش هستند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا بهترین اپلیکیشن های تمرین یوگا را به شما عزیزان معرفی کنیم. شما می توانید با کلیک روی هر اپلیکیشن به دانلود آن پرداخته و برنامه مورد نظر را روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه

معرفی و دانلود محبوب ترین اپلیکیشن های تمرین یوگا

دانلود برنامه Yoga for Beginners برای مبتدیان

از محبوب ترین اپلیکیشن های تمرین یوگا می توان به Yoga for Beginners اشاره نمود چرا که در این برنامه ویدیو های سه بعدی برای شما نمایش داده می شود و به همین دلیل می توانید حرکات مختلف را بدون خطا آموزش ببینید. همچنین امکان برنامه ریزی برای انجام ورزش یوگا در این اپلیکیشن وجود دارد و نوتیفیکیشنی از طرف برنامه دریافت می کنید که باعث می شود تا زمان ورزش خود را فراموش نکنید. علاوه بر آن سنجش سطح چربی و کاهش وزن نیز با این اپلیکیشن امکان پذیر است. توجه داشته باشید که با توجه به تحریم های موجود امکان دانلود این برنامه از گوگل پلی وجود ندارد اما شما می توانید از طریق سرویس های داخلی به راحتی آن را دانلود کنید.

اپلیکیشن های تمرین یوگا - معرفی برنامه Yoga for Beginners برای مبتدیان

دانلود اپلیکیشن Daily Yoga

اپلیکیشن Daily Yoga به دو صورت رایگان و پولی عرضه می ‌شود. شما می توانید در نسخه رایگان این برنامه به امکانات بسیاری دست پیدا کرده و از تمرینات موجود در آن استفاده کنید. اما با تهیه اشتراک قابلیت ‌های موجود افزایش خواهد یافت و امکان فیلتر کردن تمرینات وجود دارد. این اپلیکیشن برای افراد مبتدی کاملاً مناسب می باشد و می توانید به راحتی آن را از طریق گوگل پلی دانلود کنید.

اپلیکیشن های تمرین یوگا - معرفی اپلیکیشن Daily Yoga

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

دانلود برنامه Yoga Studio: Mind & Body

برنامه Yoga Studio: Mind & Body به صورت کاملا رایگان ارائه می شود و شما می توانید از ۱۳۰ ویدیو تمرینی که در این اپلیکیشن موجود است استفاده کرده و به تمرین یوگا و مدیتیشن بپردازید. هر برنامه مدیتیشن بین ۵ الی ۶۰ دقیقه است و امکان فیلتر تمرینات با توجه به برنامه روزانه خود وجود دارد.

معرفی برنامه Yoga Studio: Mind & Body

کاربردی ترین اپلیکیشن های تمرین یوگا

دانلود برنامه Down Dog

از مهمترین مزایای استفاده از برنامه Down Dog می توان به آفلاین بودن آن اشاره کرد. در واقع شما می توانید در دو حالت آنلاین و آفلاین از این برنامه استفاده کرده و تمرینات خود را انجام دهید. این برنامه برای کسانی که قصد دارند تا با انجام ورزش یوگا به آرامش برسند کاملاً مناسب است و به شیوه متفاوتی یوگا را آموزش می دهد.

معرفی برنامه Down Dog

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

دانلود اپلیکیشن Peloton

ورزش یوگا برای لاغری نیز مفید است و به این طریق می توان وزن خود را کاهش داد. بنابراین در صورتی که به دنبال راهکاری برای کاهش اضطراب و کاهش وزن هستید می توانید اپلیکیشن Peloton را دانلود کرده و روزانه تمرین های یوگا را انجام دهید. این برنامه جز کاربردی ترین اپلیکیشن های تمرین یوگا است و امکانات موجود در آن به صورت رایگان ارائه می شود. اما در صورتی که پرداخت درون شبکه ای را انجام دهید امکانات بیشتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

معرفی اپلیکیشن Peloton

دانلود اپلیکیشن Asana Rebel

در صورتی که به دنبال یک مربی خوب در منزل هستید حتما اپلیکیشن Asana Rebel را امتحان نمایید چرا که این اپلیکیشن دارای یک روتین ورزشی خاص است و تمرینات شما را به صورت کامل تحت نظر می گیرد. به همین دلیل می توانید با انجام این تمرینات بدون رفتن به کلاس های یوگا کالری بسوزانید و وزن خود را تغییر دهید.

معرفی اپلیکیشن Asana Rebel

دانلود اپلیکیشن Track Yoga

از دیگر برنامه های رایگان یوگا می توان به Track Yoga اشاره نمود که با آموزش های مفیدش کمک می کند تا بتوانید تمرینات را به درستی انجام دهید. این اپلیکیشن برای مبتدیان کاملاً مناسب است و می توانید با انجام تمرینات آن از استرس و اضطراب رهایی پیدا کنید. همچنین قبل از خواب و برای داشتن خوابی راحت و کاهش درد های عضلانی این ورزش مناسب می باشد.

معرفی اپلیکیشن Track Yoga