بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه

the-best-sports-apps-at-home-pic-1

با نزدیک شدن ایام نوروز بسیاری از افراد برنامه ‌ای را برای سپری کردن این ایام می چینند. متاسفانه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خانواده ها نمی توانند به مسافرت بروند و مجبور هستند تا روزهای طولانی عید را در منزل بگذرانند. در این شرایط بهتر است تا در کنار سایر کارهای روزمره به انجام حرکات ورزشی نیز بپردازید و به حفظ سلامتی خود کمک کنید. برای این کار می ‌توانید از اپلیکیشن‌ های ورزش در خانه استفاده کنید. به این ترتیب در صورتی که به علت کرونا دیگر نمی توانید به باشگاه بروید قادر خواهید بود تا فعالیت‌های ورزشی روزانه ‌تان را ادامه داده و تناسب اندام خود را حفظ کنید. در ادامه بهترین برنامه هایی که در این زمینه ارائه شده خدمت شما عزیزان معرفی می شود.

بیشتر بخوانید: مراحل دانلود و نصب اپلیکیشن اسپاتیفای

معرفی مهمترین اپلیکیشن های ورزش در خانه

اپلیکیشن Nike Training Club

از مهم ترین و بهترین اپلیکیشن های ورزش در خانه می توان به Nike Training Club اشاره کرد. این برنامه توسط برند نایکی که تولید کننده محصولات و تجهیزات ورزشی است توسعه داده شده و زیر نظر متخصصان و کارشناسان ورزشی می‌باشد. این اپلیکیشن دارای دو بخش رایگان و پریمیوم است که بخش پریمیوم نیز به علت کرونا رایگان شده و تمامی افرادی که در این اپلیکیشن ثبت نام کنند می‌توانند به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشند. در این برنامه تمرینات مختلفی برای زنان، مردان و کودکان وجود دارد و کاربران مختلف می‌توانند با توجه به نیاز خود از بخشهای حرکات آرام بخش یوگا، تمرینات قدرتی و نرمش‌های هوازی استفاده کرده و به ورزش بپردازند. توجه داشته باشید که برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنتان حتماً تمامی حرکات ورزشی را چندین بار تماشا کنید و سپس آنها را اجرا نمایید چرا که در صورت انجام حرکات به صورت نادرست احتمال آسیب رسیدن به بدن شما وجود دارد. این اپلیکیشن برای اندروید و iOS عرضه شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اپلیکیشن های ورزش در خانه - اپلیکیشن نایکی

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های پخش پادکست

اپلیکیشن JEFIT Workout Planner Gym Log

در اپلیکیشن JEFIT Workout Planner می‌توانید برنامه‌های تمرینی فیتنس از مبتدی تا پیشرفته را دریافت کرده و با توجه به وزن بدن و نیازتان ورزشهای مناسب را انجام دهید. در این اپلیکیشن آموزش‌های ورزشی در قالب ویدیو برای شما ارائه می‌شود و به این صورت می‌توانید تمرینات را دقیق و مطابق با ویدیو انجام داده و نتیجه بی نظیری بگیرید. علاوه بر آن در این فضا می توانید دوستانی را پیدا کرده و با یکدیگر به تمرین بپردازید. تمامی دوره‌های موجود در این اپلیکیشن توسط کارشناسان و متخصصان ورزشی ارائه شده و این برنامه دارای ۸ میلیون کاربر فعال است. بنابراین می‌توانید با اطمینان خاطر آن را برای اندروید و iOS دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

اپلیکیشن های ورزش در خانه - JEFIT Workout Planner Gym Log

اپلیکیشن های ورزش در خانه رایگان

اپلیکیشن FitOn Workouts & Fitness Plans

اگر قصد دارید تا به صورت هدفمند به ورزش بپردازید و باعث افزایش یا کاهش وزن خود شوید اپلیکیشن FitOn را به شما پیشنهاد می‌دهیم. در این برنامه می‌توانید برای رسیدن به وزن ایده‌آل یا تناسب اندام برنامه ریزی کنید و به اهداف خود در این زمینه دست یابید. در میان اپلیکیشن ‌های ورزش در خانه می‌توان FitOn را به عنوان یکی از برنامه های کاربردی در نظر گرفت گفت چرا که در این اپلیکیشن تمرینات هوازی، تمرینات قدرتی، حرکات موزون، یوگا و… آموزش داده می شود و علاوه بر آن کاربران می ‌توانند با توجه به میزان زمان در دسترس برای ورزش حرکات را انتخاب کنند. در این برنامه آموزش ها در قالب ویدیو ارائه می شود و امکان رقابت بین کاربران در سراسر جهان وجود دارد.

معرفی اپلیکیشن FitOn Workouts & Fitness Plans

بیشتر بخوانید: نحوه جلوگیری از دسترسی اپلیکیشن ها به موقعیت مکانی

اپلیکیشن Adidas Training by Runtastic

دیگر برند تولید کننده محصولات ورزشی یعنی برند آدیداس نیز اپلیکیشن رسمی ورزش در خانه خود را عرضه کرده است. شعار اپلیکیشن Adidas Training by Runtastic ورزش کوتاه و رساندن انرژی بدن به سطوح بالا می ‌باشد بنابراین بخشی در این اپلیکیشن طراحی شده که برنامه ‌های ورزشی ۷ دقیقه‌ای را به کاربران ارائه می دهد. بنابراین شما می‌توانید با زمان گذاری ۷ دقیقه ای در روز به ورزش پرداخته و سلامتی خود را حفظ کنید. علاوه بر آن در صورتی که به دنبال راهکاری برای کاهش وزن، افزایش وزن یا عضله سازی هستید می توانید از برنامه‌هایی که در این اپلیکیشن ارائه شده و احتیاج به تجهیزات خاصی ندارند استفاده کنید. این برنامه به راحتی با ساعت هوشمند همگام می شود و می ‌توانید جزئیاتی در رابطه با فعالیت‌های ورزشی و انرژی سطح بدن را به دست آورید. این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه شده اما با خرید اشتراک ماهانه و سالانه می توانید امکانات بیشتری را به دست آورید.

معرفی اپلیکیشن Adidas Training by Runtastic