شیوه‌ های رفع مشکل بیرون پریدن از حساب کاربری اینستاگرام

ways-to-solve-the-problem-of-jumping-out-of-the-instagram-user-account-org-pic

گاهی اوقات به دلایل مختلف امکان دارد که پیج اینستاگرامتان از دسترس خارج شود. این مشکلات می‌ تواند نظیر حافظه پنهان مرورگر و کوکی‌ ها، قدیمی بودن نسخه اینستاگرام و غیره باشد. در واقع اگر مشکل بیرون پریدن از حساب کاربری اینستاگرام را دارید و این کار مدام برایتان تکرار شده است این مقاله از برتر رایانه را مورد مطالعه قرار دهید تا با چندین راه حل که خدمت تان ارائه می‌ دهیم بتوانید به راحتی این مشکل را از پیجتان رفع کنید در ادامه با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : ایجاد هایلایت اینستاگرام بدون مشاهده در استوری

راه‌ های رفع مشکل خارج شدن از اکانت اینستاگرام با برنامه

پیش از انجام کاری ابتدا گوشی خود را ریستارت نمایید و در صورت جزئی بودن مشکل با راه‌اندازی مجدد رفع خواهد شد. در صورتی که مشکلتان رفع نشد از طریق قابلیت Force Stop در اینستاگرام امکان رفع مشکل وجود دارد. برای اعمال توقف اجباری در اندروید ابتدا روی آیکون اینستاگرام تب نموده و چند ثانیه نگه دارید. پس از آن گزینه App Info را باز کنید و بر روی گزینه Force Stop ضربه بزنید.

با تغییر شبکه اتصال اینترنت امکان رفع مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام وجود دارد. برای این کار اگر گوشی موبایلتان بر روی WiFi است به داده تلفن همراه سوئیچ کنید. در صورت عدم رفع مشکل بهتر است تا پیش از هرگونه اقدام جدی شبکه اینترنت خود را عوض نمایید.

با تغییر دادن آی پی یا سرور برنامه نیز امکان رفع مشکل وجود دارد. برای این کار سرور یا آی پی وی پی ان خود را یا برنامه تغییر دهنده آی پی را عوض نمایید. همچنین از یک پروکسی یا وی پی ان مطمئن استفاده کنید که به DNS Leak برخوردار نباشد.

اپلیکیشن اینستاگرامتان را حتماً بر روی نسخه به روز بگذارید برای به روز رسانی نیز در گوشی‌ های آیفون به اپ استور و در گوشی‌های اندروید به پلی استور بروید و در صورت وجود نسخه جدید اینستاگرام خود را به روز کنید.

پاک کردن کش اینستاگرام جهت رفع مشکل بیرون پریدن از آن

در گوشی اندروید و آیفون برای این کار جهت حل مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام در گوشی‌ های اندروید از طریق دستورالعمل زیر پیش بروید:

-ابتدا وارد تنظیمات Settings گوشی اندروید خود شوید و بر روی گزینه Apps و پس از آن manage app تب نمایید.

پاک کردن کش اینستاگرام جهت رفع مشکل بیرون پریدن از آن

راه‌ های رفع مشکل خارج شدن از اکانت اینستاگرام با برنامه

 

در زیر گزینه All app بر روی اینستاگرام ضربه بزنید و پس از آن بر روی Storage و سپس Clear cache تب کنید.

سایر شیوه‌ های حل مشکل بیرون انداختن از برنامه اینستاگرام

دستگاه خود را مجدداً راه‌اندازی نموده و تلاش کنید تا وارد اینستاگرام شوید.

در برنامه آیفون ابتدا برنامه‌ های خود را بر روی Offload قرار داده و سپس از دستورالعمل زیر را پیروی کنید:

از قسمت تنظیمات Settings در گوشی آیفون بر روی General بروید.

پس از آن بر روی گزینه iPhone Storage تب نموده و دنبال برنامه اینستاگرام بگردید.

حال بر روی گزینه Offload App ضربه بزنید. گوشیتان را ریستارت کرده و اگر مشکل همچنان ادامه دارد در مرحله ۳ بر روی Delete App تب کنید.

با انجام این کار برنامه از تلفن تان پاک خواهد شد و هرگونه اطلاعات مربوط به برنامه اینستاگرام در تلفن تان حذف می‌گردد. جهت ذخیره اطلاعات اینستاگرام حتماً یک نسخه پشتیبان از آیفون خود تهیه نمایید.

سایر شیوه‌ های حل مشکل بیرون انداختن از برنامه اینستاگرام

در صورتی که با هیچ یک از شیوه‌ های بالا نتوانستید این مشکل را رفع کنید سایر روش‌ های ذکر شده را امتحان نمایید. بدون شک یکی از این موارد مشکلتان را رفع خواهد نمود.

به عنوان اولین روش در سایر شیوه‌ های پیشنهادی بهتر است برنامه اینستاگرام تان را پاک کنید. از طریق یک اکانت دیگر آن را بر روی گوشی‌ تان نصب نمایید. در آیفون وارد اپل آیدی دیگری شده و برنامه را با استفاده از آن نصب کنید. در اندروید نیز به یک حساب Google دیگر وارد شده و حین نصب اینستاگرام اکانت خود را در Play Store تغییر دهید.

اگر حین ساخت حساب کاربری از شماره تلفن استفاده کرده‌ اید می‌توانید از آن برای ورود به سیستم نیز استفاده کنید. برای این کار به جای ایمیل یا نام کاربری مستقیماً شماره تلفن خود را بزنید یا بر روی گزینه Forgot Password تب نمایید.

پس از وارد کردن شماره تلفن کد ارسالی به شماره موبایلتان فرستاده می‌شود تا از این طریق بتوانید وارد اکانت خود شوید.

در صورتی که شمال موبایلتان را وارد نکردید از طریق سایت اینستاگرام در مرورگر وارد اکانت خود شوید و به قسمت ویرایش پروفایل رفته و شماره تلفن تان را بیفزایید. تغییرات اعمال شده را سیو کنید و سپس از طریق شماره تلفن وارد شوید یا از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید.

برای حل مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام می‌توان افزودنی‌ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید .در واقع این امکان وجود دارد تا اینستاگرام تان از طریق افزونه‌ های خاص مرورگر مختل گردد. برای رفع این مشکل افزونه‌های مرورگر خود را غیر فعال کنید و ببینید که آیا مشکلتان رفع شده است یا خیر؟ برای انجام این کار در گوگل کروم روی نوار جستجوی تایپ کرده و برنامه‌ های افزودنی خود را مرور کنید و آنها را غیرفعال نمایید.