شیوه های ارسال عکس مخفی در اینستاگرام

ways-to-send-hidden-photos-on-instagram-org-pic

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام با آپدیت های فراوانی که دارد امکانات و قابلیت های زیادی که بسیار شما با آن‌ها آشنا نیستید به این برنامه محبوب اضافه شده است. شما می‌ توانید در این فضا برای دیگر افراد عکس ها و فیلم های یکبار مصرف ارسال نمایید. در این مقاله از برتر رایانه قصد داریم به آموزش تصویری ارسال عکس مخفی در اینستاگرام یا همان عکس یکبار مصرف بپردازیم. پس از افرادی که تمایل دارند تصویر یا فیلمی برای شخص دیگر ارسال کنند اما مایل نیستند که آن تصویر یا فیلم در چت اینستاگرام مخاطب باقی بماند و به صورت مخفی و یکبار مصرف ارسال شود تا انتهای این مقاله را حتماً مورد مطالعه قرار دهند با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام

نحوه ارسال عکس مخفی یا یکبار مصرف در اینستاگرام

از طریق قابلیت ارسال عکس مخفی در اینستاگرام می توانید پیام های خود را به صورت مخفی و یا یکبار مصرف ارسال کنید. برای این کار وارد برنامه اینستاگرام شوید و بر روی آیکون Messages یا همان دایرکت تب نمایید.

اکنون می توانید آیکون دوربین را کنار چت ها ببینید. پس روی آیکون دوربین در کنار چت مورد نظر بزنید.

همچنین می توانید به جای این کار روی چت مورد نظر تب کنید و سپس روی آیکون دوربین در گوشه پایین سمت چپ بزنید.

حال با مشاهده دوربین می توانید از این طریق عکس بگیرید یا بر روی قسمت گالری زده و ویدیو یا عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زمانی که با دوربین عکس می گیرید می توانید آن را ویرایش کنید آن چیزی که مهم است گزینه های پایین تصویر View once،Keep in chat ،Allow replay  می باشد.

در صورتی که می خواهید عکس تان پیش از یک بار نمایش ناپدید شود بر روی گزینه View once بزنید.

نحوه ارسال عکس مخفی یا یکبار مصرف در اینستاگرام

با این کار حتی خود شما هم می توانید برای بار دوم عکس و ویدیو را مشاهده کنید. می‌بینید که در کنار photo علامت بمبی وجود دارد که نشان دهنده ی یک بار مصرف بودن تصویر است.

علامت بمب حین ارسال عکس مخفی

در این روش در چت های تکی و گروهی استفاده کنید و با ارسال عکس مخفی در اینستاگرام خیالتان از سفت شدن عکس ها و ماندن در گروه راحت می شود. در ضمن افرادی که برای آنها عکس یکبار مصرف می فرستید. باید شما را فالو داشته باشند یا اجازه دریافت پیام از جانب شما را بدهند. در غیر این صورت نمی توانید چنین پیامی برای آنها ارسال کنید.

آموزش تصویری ارسال عکس مخفی در اینستاگرام با Vanish mode

جهت ارسال عکس مخفی در اینستاگرام به صورت چند تایی و حذف تمامی چت ها تصاویر به طور یکجا می توانید از حالت Vanish mode استفاده نمایید. در این حالت کلی پیام ها بعد از خروج از چت و مشاهده شدن توسط مخاطب پاک می شود. پس برای این کار وارد چت مورد نظر شوید و از پایین صفحه به سمت بالا بکشید تا از این طریق صدای ویبره را شنیده یا احساس نمایید؛ پیام Swipe up to turn on vanish mode در این حین مشاهده خواهید کرد.

اکنون با رها کردن انگشت تا نیمه در این حالت سیاه رنگ شده و می توانید هر گونه پیامی را ارسال کنید.جهت غیر فعال کردن این حالت کافیست از صفحه چت خارج شوید یا دوباره از پایین به سمت بالا بکشید و بعد از شنیدن صدای آهسته کردن ویبره انگشت خود را رها کنید.

بعد از این کار رنگ صفحه به حالت اولیه باز خواهد شد، نکته مهم این که برای امنیت بیشتر می توانید از هر دو روش به طور همزمان استفاده کنید، یعنی عکس ها و ویدیو های یکبار مصرف آن را در حالت Vanish mode قرار دهید.

حالت دیگری برای فرستادن عکس یکبار مصرف در اینستاگرام وجود دارد در فایل Hidden Requests پنهان می شود. در واقع وجود کلمات و عبارات که در اینستاگرام به صورت فهرست وجود دارد در داخل این فایل قرار می گیرد. حال با خود کاربر است که این پیامها را ببیند یا به کل به آنها توجهی نداشته باشد. برای این کار می توانید این پوشه را مشاهده کرده و وارد قسمت چت ها شوید.

پس از آن روی  (#) Requests که به رنگ آبی نوشته شده است بزنید. در این قسمت تمامی درخواست های تان وجود دارد. پیام هایی که شامل ایموجی، کلمات و غیره ممنوعه هستند در این بخش قرار می گیرند.

کاربر می تواند برای پنهان کردن یک چت واژه یا ایموجی خاص آن را به لیست ممنوع بیافزاید یا حساب کاربری فرد مورد نظر را موقتاً محدود یا Restrics نماید تا آنچه به پوشه انتقال پیدا کرده مخفی بماند. برای اینکار به پروفایل خود بروید بر روی سه نقطه در گوشه راست و بالا زده و در قسمت settings روی گزینه Privacy بزنید.

در این بخش بر روی وسپس Manage List بزنید. حال می‌توانید هر کلمه عبارت و یا ایموجی را وارد و در آخر روی تب Add نمایید.