شیوه های پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام

how-to-hide-the-tag-in-the-instagram-story-org-pic

گاهی اوقات ممکن است بخواهید فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنید و تمایل نداشته باشید تا کسی نام کاربری آن فرد را مشاهده کند. با وجود قابلیت هایی که اینستاگرام اپلیکیشن محبوب ایرانیان دارد این امکان موجود است تا با پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام با خیال راحت هر تعداد افرادی را که می خواهید اکانت شان مشاهده نشود را در استوری قرار دهید. در صورتی که دوست ندارید تگ شما مشخص باشد و فردی را در استوری منشن نمایید، در این مقاله از برتر رایانه شیوه های تگ مخفی در اینستاگرام را به شما یاد خواهیم داد تا از این طریق بتوانید از این قابلیت جذاب اینستاگرام نیز استفاده کنید با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های جدید بلاک کردن در اینستاگرام

نحوه پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام

برای اولین شیوه هنگامی که بخواهید در استوری تان فردی را تگ کنید میتوانید نام کاربری آن را بر روی صفحه استوری جابه جا نموده و در جای دلخواهی قرار دهید. همچنین با قرار دادن دو انگشت خود بر روی صفحه و دور کردن انگشتان نام کاربری را بزرگ نمایید. در صورت نزدیک کردن انگشتان به یکدیگر نیز نام کاربری کوچک خواهد شد. این شیوه را بسیاری از کاربران اینستاگرام می‌ دانند اما برای زدن منشن پنهان روی صفحه استوری باید تب نموده و نام کاربری موردنظرتان را تایپ کنید.

پس از آن تگ کردن فرد مورد نظر از صفحه تایپ خارج شده و اکنون تگ تان در صفحه استوری وجود خواهد داشت.سپس انگشت را روی تگ بگذارید و با کشیدن انگشت به سمت چپ و راست مشاهده می کنید که تگ نیز تکان میخورد. در نهایت انگشت خود را به سمت کناره های گوشی ببرید تا نام کاربری از صفحه خارج شود.

برای این کار باید سریع انگشت خود را بکشید. با این وضعیت فرد مورد نظر به تگ می شود اما روی صفحه مشخص نخواهد بود. به عنوان اولین شیوه از پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام بسیار آسان می باشد و مراحل پیچیده ای ندارد.

مقاله پیشنهادی : بهترین شیوه های رفع بلاک اکشن اینستاگرام

نحوه پنهان کردن تگ در ویدیو اینستاگرام

با وجود ابزارهای گوناگونی که اینستاگرام در قسمت استوری در اختیار کاربران می‌گذارد  مب توانید به پنهان کردن تگ در اینستاگرام حین انتشار ویدیو در استوری بپردازید. این ویژگی با ابزار استیکر امکان پذیر است و از طریق استیکر های جذاب اینستاگرام و کمی خلاقیت می توانید استوری های خوبی را منتشر کنید.

استیکر ها قابلیت جابجایی روی صفحه را دارد و ثابت نیستند، بنابراین شما هر کجا که بخواهید می توانید آن ها را تنظیم کنید. برای پنهان کردن تگ بر روی عکس استوری اینستاگرام از طریق استیکر ابتدا باید روی صفحه تب نموده و پس از بالا آمدن صفحه کلید اکانت شخصی که میخواهید او را تگ کنید را تایپ نمایید.

بعد از این کار بر روی آیکون استیکر ضربه زده تا لیستی از استیکرهای اینستاگرام برای تان باز شود. همانگونه که گفته شد اینستاگرام استیکر های جذاب و مختلفی دارد که می توان با کشیدن انگشت به سمت بالا و پایین میان آنها بگردید و بهترین شان را انتخاب کنید.

برای نمونه شما می توانید از هشتگ استفاده کنید و با ضربه روی آن هشتگ مورد نظر خود را تایپ کنید.

سپس با انگشت خود هشتگ را جا به‌ جا نموده و بر روی نامی که تگ کرده‌اید را بپوشانید. پس از جابجایی هشتگ و تمام شدن کار مشاهده می کنید که تگ مخفی در اینستاگرام بدون نشان دادن اسم با موفقیت انجام شده است.

پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام در حال استوری کردن پست

در صورتی که می خواهید یکی از پست های اینستاگرام خود را با پست پیج دیگری در استوری منتشن کنید و فرد دیگری را نیز تگ نمایید اما نمی خواهید دیده شود لزومی ندارد تا از تگ نامرئی در دو شیوه بالا استفاده کرد. این روش بسیار آسان است و تنها می توانید با همان پستی که در استوری منتشر کردید تگ را پنهان کنید.

برای پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام با انتشار پست اول باید پست مورد نظر خود را بیابید و در استوری به اشتراک بگذارید. پس از آن روی صفحه ضربه زده و نام کاربری مورد نظر خود را تایپ نمایید.

اکنون بر روی پستی که در استوری تان ضربه زده و نگه دارید. در نهایت برای تگ مخفی اینستا انگشت خود را روی پست جابجا کنید تا کاملا پوشانده شود.

با این سه شیوه به راحتی میتوانید نحوه مخفی کردن تگ در اینستاگرام را انجام دهید. در صورت هر گونه مشکل، نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود در رابطه با موضوع مقاله بالا ما را در بخش دیدگاه وب سایت مطلع نمایید.