شیوه‌ های ورود به تلگرام بدون کد تأیید پیامکی

Summary Of Shoe Dog By Phil Knight – The Great Story Of Nike

معمولاً برای ورود به تلگرام با هر بار حساب کاربری جدید یک کد تأیید به عنوان کد ورود به تلگرام از طریق پیامک یا اس‌ ام‌ اس شماره‌ ای که کاربر برای ورود استفاده نموده است به صورت ۵ رقمی از طریق تلگرام فرستاده می‌ شود. این کد که به عنوان کد احراز هویت شناخته می‌ شود، علاوه بر پیامک می توان از طریق شیوه‌ های دیگر دریافت نمود تا از این طریق وارد اکانت جدید بشوید. حتی این امکان وجود دارد که بدون کد با اکانت تان وارد تلگرام شوید. برای بررسی تمام شیوه‌ های ورود به تلگرام بدون کد تأیید پیامکی در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : همه چیز در رابطه با اسکرین شات در تلگرام

نحوه ورود به تلگرام بدون کد تأیید پیامکی با تلفن گویا

به علل مختلف هنگامی که بخواهید وارد اکانت خود در تلگرام شوید امکان دارد پیامک دریافت کد برایتان ارسال نشود. در این مواقع برای ورود به حساب کاربری تلگرام می‌ بایست کد احراز هویت را از طرق دیگر دریافت و وارد کنیم.

برای این شرایط شیوه‌ های دیگری جایگزین است که می‌ توانید از طریق این روش‌ ها به کد احراز هویت دسترسی پیدا کنید. در ابتدا از طریق تماس و خواندن کد با استفاده از تلفن گویا می‌ توانید کد تأیید را وارد کنید.

برای انجام این کار وارد برنامه تلگرام شده و پس از درج کشور و شماره تلفن خود بر روی علامت تیک کیبورد تب نمایید.

پس از آن کمی صبر کنید تا زمان منقضی شدن پیامک که حدود ۳ دقیقه است بگذرد، پس از آن در پایین صفحه بر روی گزینه  Get Code on this phone یا ?Didn’t Get the Code تب کنید.

حالا صبر کنید تا تلفن شما زنگ بخورد و کد را از طریق تلفن گویای تلگرام کد را دریافت کنید.

ورود به اکانت تلگرام از طریق کد کیو آر بدون رمز پیامکی

از دیگر روش‌ هایی که می‌ توانید از این طریق وارد اکانت خود شوید کد QR است. پیش از استفاده از این روش دقت کنید که برای ورود به تلگرام از طریق گوگل باید در گوشی خود وارد اکانت تان شده باشید. در صورتی که با هیچ یک از دستگاه‌ هایتان داخل حساب کاربری نیستید این روش غیر ممکن است.

برای ورود به حساب کاربری از طریق نسخه وب ویندوز می بایست وارد نسخه وب تلگرام شوید. پس از آن در گوشی‌ تان داخل حساب کاربری تلگرامی خود بر روی سه خط بالای صفحه سمت چپ تب نموده و گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

همچنین در بالای صفحه سمت راست بر روی آیکون کد کیو آر تب کرده و وارد قسمت  Devices شوید.

در اینجا بر روی گزینه Link Desktop Device بزنید و در نهایت دوربین موبایل را سمت کد کیو آر ویندوز قرار داده و پس از اسکن کد به طور خودکار وارد حساب کاربری تلگرام تان شوید.

ورود به تلگرام از طریق گوگل

از طرفی می‌ توانید از طریق آیدی وارد تلگرام شده و با دریافت پیام تلگرامی وارد اکانت خود شوید. این کار زمانی انجام می‌ شود که تلگرام یک پیام به حساب کاربری تان در دیگر دستگاه‌ ها می‌فرستد. این پیام را در اکانت تلگرامی خود می‌ توانید ببینید و اگر در دستگاه‌های دیگر وارد اکانت خود هستید پیام را باز نموده و کد را بیابید با کدی که دارید می‌ت وانید وارد اکانت تلگرامی‌ تان شوید.

نحوه ورود به تلگرام از طریق ایمیل

در جدیدترین نسخه تلگرام این امکان وجود دارد تا از طریق ایمیل وارد حساب کاربری تان شوید. این گونه کلیه مشکلات تان در ارتباط با عدم دریافت پیامک و عدم ورود به حساب کاربری تلگرامی رفع خواهد شد. این قابلیت اخیراً به تلگرام افزوده شده است. بنابراین ابتدا می‌ بایست تلگرام تان را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید و پس از انجام این کار جهت ورود به تلگرام با ایمیل وارد تلگرام تان شوید. شماره تلفن تان را وارد نموده و در قسمت فلش پایین صفحه سمت راست تب کنید.

در صفحه بعد تلگرام ازتان می‌خواهد تا ایمیل خود را وارد کنید. جهت نصب تلگرام با ایمیل خود را وارد کرده و مجدد بر روی فلش پایین صفحه تب کنید.

پس از آن با بررسی صندوق ایمیل خود کدی که با استفاده از ایمیل دریافت کرده‌اید را وارد نموده و از این طریق وارد اکانت خود شوید.