شیوه های رفع مشکل عدم مشاهده پست در اینستاگرام

ways-to-fix-the-problem-of-not-seeing-posts-on-instagram-org-pic

امکان اینکه اینستاگرام پیج شما پست های جدید را نشان ندهد و تنها همان موارد قدیمی را ببینید وجود دارد. این مشکل به علل مختلف اتفاق خواهد افتاد و بسیاری از کاربران اینستاگرام را کلافه نموده است به گونه‌ ای که نمی توانند پست های جدید دیگر کاربران و دوستان خود را پس از انتشار مشاهده نمایند. مقاله های مختلفی از قابلیت های جدید اینستاگرام پس از هربار به روزرسانی جهت راحتی در کار با این شبکه اجتماعی محبوب تا به حال از برتر رایانه خدمت تان ارائه داده‌ ایم. در حال حاضر این مقاله را به شیوه‌ های رفع مشکل عدم مشاهده پست در اینستاگرام اختصاص داده‌ایم تا انتهای این مطلب مفید را مورد مطالعه قرار دهید.

پیشنهاد برتر رایانه : آموزش عوض کردن شماره تلفن در اینستاگرام

دلیل عدم مشاهده پست در اینستاگرام چیست؟

دلیل ندیدن پست ها در اینستاگرام فرق دارد، با توجه به قوانین مختلف این اپلیکیشن تمامی استراتژی ها را برای معتبر و امن بودن این محیط فراهم نموده است. در نتیجه این امکان وجود دارد هرگونه اشتباهی که با قوانین آن مغایرت داشته باشد سبب پاک شدن پست یا عدم مشاهده آن شود.

از سوی دیگر امکان دارد بعضی پست ها با این قوانین مغایرت نداشته باشد یا برای افراد مناسب نیست. به همین علت در قسمت اکسپلور اینستا و هشتگ نشان داده نخواهد شد. البته پست های اکانت های فالو شده با این مضامین نشان داده خواهد شد اما پست های پیج های دیگر به هیچ عنوان پس میتوان نتیجه گرفت.

اکثر پست های اکانت ها واجد شرایط نمایش در صفحات اکسپلور یا هشتگ نمی باشند در صورتی که محتوایی منتشر شده مغایر با قوانین اینستاگرام باشد یا ناراحت کننده، توهین‌آمیز و حساس در نظر گرفته شود به جای پاک کردن آن از اینستاگرام جستجوی آن برای کاربر دشوار خواهد شد.

همچنین امکان دارد دلیل بالا نیامدن پست دیگران در اینستاگرام وجود باگ باشد .گاهی اوقات سرورهای خود برنامه دچار باگ می گردد که این مشکل برای بیشتر کاربران یا همه آنها اتفاق بیفتد. در حالت تنها باید صبر کنید تا مشکل رفع شود.

وجود مشکلات اینترنتی می تواند از عمده ترین دلیل عدم مشاهده پست در اینستاگرام باشد به همین علت اینترنت خود را بررسی کنید زیرا متصل بودن اینترنت و سرعت آن به مشاهده پست ها در اینستاگرام تأثیر خواهد داشت. البته دلیل دیگر هم این است که امکان دارد پیجی که دنبال می‌کنید اشتباه Restrict کرده باشید، پس در این صورت پست های آن صرفه برای تان نشان داده نخواهد شد.

حل مشکل عدم نمایش پست های اینستاگرام به علت عوض شدن نام حساب

امکان دارد با عوض کردن حساب کاربری این مشکل به وجود آمده باشد. در این شرایط ابتدا وارد سایت اصلی اینستاگرام شده و از حساب خود خارج شوید. پس از آن به قسمت Connected Social Accounts بروید. بر روی علامت + در مقابل Instagram usernames تب نمایید.

اگر حسابی که به آن وصل هستید بر روی آیکون رفرش بزنید وارد آن اکانت خواهید شد. در اینجا باید این مجوز را به برنامه Jucier بدهید تا به Media دسترسی پیدا کند تا پست در فید آن نشان داده شود. بر روی گزینه Allow بزنید، امکان اینکه اکانت خود را Social Media Sources بیافزاید نیز وجود دارد. اگر دارای چندین حساب هستید هر یک را به همین شکل وارد نمایید.

مورد بعدی برای رفع مشکل عدم نمایش پست های اینستاگرام پاک کردن کش می باشد. کاربران گوشی های اندروید وارد قسمت Settings و سپس به بخش Apps بروید.

بر روی گزینه Manage apps زده از Instagram بر روی Storage تب کنید.

حالا در این بخش پایین صفحه بر روی Clear date بزنید تا کش پاک شود.

در گوشی آیفون این امکان وجود ندارد با این حال مسیر زیر را بروید. سپس Offload App و Reinstall  را بزنید و مجدداً برنامه را نصب نمایید.

Settings> General> iPhone Storage> Instagram

مشکل نشان ندادن پست در اینستاگرام با نصب دوباره برنامه

شیوه دیگری که مشکل را رفع می کند پاک کردن برنامه و نصب مجدد آن است. با بررسی کردن App Store و Google Play Store  می توانید برنامه را مجدد نصب کنید. همچنین راه دیگر آن به روز رسانی برنامه اینستاگرام است.

برای این کار نیز به App Store و Google Play Store بروید اینستاگرام را جستجو کرده و در صورت وجود آپدیت برنامه را به روز رسانی کنید. همانطور که گفتیم امکان دارد اکانتی را  Restrict کرده باشید. برای بررسی این گزینه به صفحه ای بروید که پست های تان نشان داده نمی شود. بر روی منو سه نقطه بزنید و گزینه Restrict و Hide from My Feed نباید تیک خورده باشد.

کمک گرفتن از تیم پشتیبانی اینستاگرام جهت رفع مشکل عدم نمایش پست

در نهایت اگر تمامی روش های بالا را انجام داده و نتیجه نگرفتید باید با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. برای این کار وارد برنامه اینستاگرام شده روی آیکون پروفایل خود در پایین صفحه تب نمایید.

روی منوی سه خط بالای صفحه زده و گزینه Settings and privacy را انتخاب کنید.

بر روی بخش Help تب کنید و پس از آن گزینه Report a problem را بزنیم، مشکل خود را شرح داده در آخر هم صبر کنید تا از تیم پشتیبانی با شما ایمیل ارسال گردد.

امکان دارد این روند چندین روز به طول بیانجامد یا حتی پاسخی دریافت نکنید.