راه های رفع مشکل عدم ایجاد اکانت در اینستاگرام

ways-to-fix-the-problem-of-not-creating-an-account-on-instagram-org-pic

ایحاد اکانت اینستاگرام کار آسانی است اما با این حال گاهی اوقات امکان دارد دچار مشکل در ایجاد اکانت در اینستاگرام شوید. در این مقاله از برتر رایانه به این سوال پاسخ می‌دهیم: که چرا نمی توانم اکانت اینستاگرام بسازم؟ پس از آن بررسی علت و روش های حل مشکل خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : جذب فالوور واقعی در اینستاگرام با علیرضا رهیده

حل محدودیت ایحاد اکانت اینستاگرام

در صورت مشکل حین ثبت نام در اینستاگرام با ایمیل یا شماره تلفن شما با این ارور “Sorry, You Can’t Create an Account Right Now” مواجه خواهید شد. علت عدم باز شدن اکانت جدید اینستاگرام میتواند تنها یک باگ ناچیز باشد، همچنین به سرعت پایین اینترنت و یا از کار افتادن ابزار تغییر دهنده آی پی بستگی نیز دارد. پیش از هر کاری نکات زیر را بررسی کنید:

-بررسی اتصال و سرعت اینترنت

-چک کردن تاریخ و ساعت دستگاه تان

-فعال و غیر فعال کردن حالت پرواز

-چک کردن ابزار تغییردهنده آی تان

در صورتی که با راهکارهای بالا مشکل حساب کاربری تان در اینستاگرام رفع نشد، راهکارهای زیر را امتحان کنید.

بررسی سرورهای اینستاگرام جهت حل مشکل ساخت اکانت اینستاگرام 

اینستاگرام بامی بایست جهت پردازش درخواست‌هایی مانند ایجاد حساب جدید در اینستاگرام به طور صحیح کار کند. بنابراین، اگر سرورهای اینستاگرام خراب باشند، ممکن است نتوانند درخواست شما را ثبت کنند و حین ایجاد یک اکانت جدید خطا نشان دهند. توصیه می کنیم صفحه سرور اینستاگرام را بررسی کنید و ببینید آیا قطعی گزارش شده است؟ در صورت وجود قطعی باید مدتی صبر کنید تا مشکل حل شود. همچنین اگر مشکلی در سرورهای اینستاگرام به وجود بیاید، این موضوع به سرعت در توییتر ترند میشود.

بستن اینستاگرام را ببندید و راه‌اندازی مجدد آن

اگر  اینستاگرام به شما اجازه ایجاد یک حساب جدید را نمی‌دهد، ممکن است مشکلاتی در خود برنامه اینستاگرام وجود داشته باشد. این مشکل میتواند هر چیزی از اشکال در هنگام بوت شدن برنامه گرفته تا یک باگ موقت باشد. با این حال، پس از بستن و راه‌اندازی مجدد برنامه در آیفون و اندروید، همه این اشکالات حل میشوند.

استفاده از مرورگر متفاوت جهت رفع مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام

اگر تلاش کنید از طریق لپ‌تاپ یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید، امکان دارد مشکل از مرورگر تان باشد. به این علت بعضی از ویژگی‌ها یا برنامه‌های افزودنی امنیتی مرورگر ممکن است از عملکرد صحیح اینستاگرام جلوگیری کنند. اگر این اتفاق افتاد، مرورگر خود را عوض کنید و مجدد امتحان کنید.

عوض کردن آی پی

اینستاگرام به علت محدودیت ها با آی دی برخی از کشورها باز نمیشود و کاربران باید از ابزار تغییر دهنده آی پی استفاده کنند. گاهی اوقات ممکن است سرور شما از کار بیفتد، در این صورت باید سرور خود را عوض کنیم. توصیه می شود آی پی کشور خود را زیاد عوض نکنید چون ممکن است اینستاگرام صفحه شما را ببندد.

استفاده از ایمیل یا شماره دیگر جهت رفع مشکل ایجاد اکانت اینستاگرام

اینستاگرام معمولاً محدودیتی جهت تعداد حساب‌هایی که می‌خواهید ایجاد کنید ندارد. با این حال علت باز نشدن اکانت جدید اینستاگرام میتواند این باشد که شما از ایمیل یا شماره تلفن همراه قبلی برای ایجاد چندین حساب استفاده می‌کنید. برای رفع این مشکل، سعی کنید هنگام ساخت اکانت در اینستاگرام از آدرس ایمیل یا شماره موبایل دیگری استفاده کنید و ببینید آیا کار می کند یا خیر.

چک کردن آپدیت برنامه

ورژن های قدیمی برنامه ممکن است مسدود شوند یا درست کار نکنند. بنابراین، اگر مدتی است که اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب کرده‌اید اما آن را آپدیت نکرده‌اید، ممکن است دلیل مشکل شما همین باشد. در این صورت آپدیت‌های جدید اینستاگرام را از طریق گوگل‌پلی یا اپل‌استور بررسی کنید و در صورت وجود نسخه جدید، آن را دانلود و نصب کنید.

اضافه کردن حساب کاربری جدید در اینستاگرام

در صورتی که قبلاً یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید، می‌توانید یک حساب جدید به آن بیافزایید. با استفاده از این قابلیت می توانید یک حساب کاربری جدید در اینستاگرام بسازید و بلافاصله آن را به لیست اکانت های خود در اپلیکیشن اینستاگرام اضافه کنید. برای انجام آن مراحل زیر را دنبال کنید:

-برنامه نسخه موبایل اینستاگرام را باز کنید.

در گوشه سمت راست پایین، روی پروفایل خود ضربه بزنید.

پس از ورود به صفحه پروفایل، روی نماد سه خط افقی ضربه بزنید سپس به Settings and Privacy بروید.

به سمت پایین بروید و Add account را انتخاب کنید.

سپس روی Create new Account ضربه بزنید.

در کادر، نام کاربری مدنظر خود را وارد کنید و روی Next ضربه بزنید.

سپس رمز دلخواه را وارد کنید و مجددا روی Next ضربه بزنید.

اکنون Complete sign up را انتخاب کنید، اکانت جدید شما ساخته شده است و میتوانید وارد تنظیمات حساب کاربری شوید.

شماره موبایل و شناسه ایمیل خود را به دلخواه تغییر دهید.

سوالات متداول

پیجم بسته شده، چرا نمیتونم پیج جدید بزنم؟

 اینستاگرام اکانت‌هایی را که قوانین آن را نقض می‌کنند، مسدود می‌کند. اگر اکانت  شما مسدود شده است و می‌خواهید با استفاده از همان ایمیل یا شماره تلفن یک اکانت جدید ایجاد کنید، ممکن است با خطا مواجه شوید. گاهی اوقات حتی ممکن است لازم باشد گوشی خود را هم تعویض کنید.

آیا می توانم استوری و پست های اینستاگرام را بدون حساب کاربری مشاهده کنم؟

بله، می‌توانید صفحه‌ای را که می‌خواهید در اینستاگرام مشاهده کنید در مرورگر خود باز کنید و تعداد محدودی از پست‌ها را بدون ورود به سیستم مشاهده کنید.