جذب فالوور واقعی در اینستاگرام با علیرضا رهیده

attracting-real-followers-on-instagram-with-alireza-rahideh-pc-bartar-pic2

ایجاد یک پیج اینستاگرام و از صفر آغاز کردن کار دشواری است، مگه نه؟فالوور از کجا بیاوریم؟ اصلاً به جز ده بیست نفری که اطرافمون هستند، فرد دیگری هم پیدا می‌ شود که پست‌های ما را لایک کند؟خوشبختانه دیگر دورۀ ربات‌ های افزایش فالوور و لایک بگیر، تمام شده. 🙂 بگذارید خیالتان را راحت کنیم…این ربات‌ها تنها تعداد فالوورها یا لایک‌هایتان را زیاد می‌ کنند و هیج نفعی برایتان ندارند! شما باید به دنبال راهی برای کسب فالوورهای ارزشمند باشید، فالوورهایی که در طولانی مدت به درد شما یا کسب و کارتان بخورند. وگرنه فالوور خریدن هیچ کاری ندارد. اصلاً 1 میلیون فالوور بخرید. وقتی نه لایک کنند، نه کامنت بگذارند نه خرید کنند و نه اصلاً واقعی باشند، به چه درد شما می‌ خورند؟ علیرضا رهیده شما را جهت جذب فالوور واقعی در اینستاگرام راهنمایی می نماید.

افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان

بیایید به اینستاگرام به چشم یک بازی نگاه کنیم. برای برنده شدن در آن، باید طبق قوانین بازی کنید. ما قرار است در این مقاله، شما را با فوت و فن این بازی آشنا کنیم.اگر قدم به قدم با ما پیش بیایید و این 3 اصل را رعایت کنید، می‌توانید در کمترین زمان ممکن به هزاران فالوور برسید.

افزایش فالوور اینستاگرام؛ به کمک تولید محتوا

برای چند لحظه، از بازی بیرون بیایید و از بالا به قضیه نگاه کنید. حالا به این سوال پاسخ دهید.

آدم‌ ها چرا شما را دنبال می‌ کنند؟ اصلاً خود شما چه یک سری پیج‌ها را فالو می‌ کنید؟

پاسخ احتمالی شما:

به خاطر اینکه از پست و استوری‌‌های آن پیج خوشمان می‌آید. (به همین سادگی)

حالا چه چیزی باعث می‌شود تا ما محتوا (پست و استوری) یک پیج را دوست داشته باشیم؟ فقط کافی است تا دو موردی که در بخش بعدی گفتیم را رعایت کنید.

ویژگی‌های یک محتوای مخاطب پسند

اولین قدم برای افزایش فالوور، تولید محتوایی است که به چشم مخاطب بیاید و برای او جذاب باشد. تجربه ثابت کرده است که اگر این دو موضوع در تولید محتوای شما رعایت شود، به آن علاقه نشان می‌دهند.

  • مفید بودن محتوا
  • سرگرم‌کننده بودن محتوا

ترکیب این دو عنصر، اولین فوت کوزه‌ گری‌ ای است که باید بدانید. حالا ما فرض را بر این می‌ گذاریم که شما یک محتوای درجه یک تولید کرده‌اید. یعنی محتوایی که هم مفید است و هم سرگرم‌ کننده. هیچ می‌ دانستید که همین محتوا می‌ تواند کاری کند که تعداد فالوورها، لایک‌ها یا ویو استوری‌های شما سر به فلک بکشد؟

چطور لایک و ویو محتوای اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که محتوای خوب، خودش دست به دست می‌ چرخد و در آخر هم سودش در جیب خود شما می‌ رود. در صورتی که نمی توانید تولید محتوای درستی در پیج خود نمایید تیم تولید محتوا شرکت کیهان گستر پارس با مدیریت مهندس علیرضا رهیده محتواهای جذاب در زمینه پیج کاریتان ارائه می نماید

پست‌های شما در اینستاگرام، از سه طریق دیده می‌ شوند:

روش اول؛ دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام

اکسپلور اینستاگرام، مقصد آرزوهای هر پست است. چون به محض وارد شدن به آن، هزاران هزار نفر دیگر آن پست را می‌بینند. برای مثال، فقط یکی از پست‌های ما در پیج اینستاگرام نوین ‌بعد از رفتن به اکسپلور، حدود 6 هزار فالوور جدید برای ما آورد. شرکت کیهان گستر پارس ( برتر رایانه ) پیج شما را به مرحله ای می رساند که در اکسپلور نیز دیده شوید.

دومین راهی که باعث افزایش تعداد فالوورهای شما می‌شود، اشتراک‌گذاری آن توسط افراد است. در این مرحله، اگر دو عنصر «مفید بودن» و «سرگرم‌کننده» بودن را رعایت کرده باشید، محتوای‌تان دست به دست می‌پرخد و به اشتراک گذاشته می‌شود. (حتماً سری به دایرکت‌های خود بزنید و آخرین پستی که برای دوستانتان فرستادید را یکبار دیگر تماشا کنید. مطمئنیم که این دو موضوع در آن رعایت شده بودند!)

روش دوم؛ اشتراک‌گذاری محتوا

روش سوم؛ هشتگ‌گذاری هدفمند

اما خوب است بدانید که اینستاگرام بر اساس هشتگ‌هایی که در کپشن پست‌های خود قرار می‌دهید، موضوع آن پست را میفهمد. سپس به آن دسته از مخاطب‌هایی که به موضوع پست شما علاقه دارند، نشانش می‌دهد. در نتیجه…بووووووم…آدم‌های بیشتری پیج شما را می‌بینند و دنبالتان می‌کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام؛ تأثیر تعامل با مخاطب

اصلاً تعامل یعنی چه؟ شاید هنوز برای خیلی  از ما، کلمه تعامل به خوبی جا نیافتاده باشد. تعامل یعنی برقراری ارتباط دو طرفه. تعامل در اینستاگرام، ارتباطی است که اگر نادیده‌اش بگیرید، به هیچ‌جا نمی‌رسید! (لطفاً این جمله را دوباره بخوانید)

راه‌های تعامل برای افزایش مخاطب و جلب اعتماد

کامنت مارکتینگ (زیر پست‌های پر بازدید کامنت‌های ارزشمند بگذارید تا اگر آدم‌ها کامنت شما را دیدند، کنجکاو شوند و به پیج شما سر بزنند)

با همکاران خود صحبت کنید و همدیگر را در استوری به مخاطب‌ های خود معرفی کنید.

لایو مشترک برگزار کنید تا دایره مخاطب‌ هایتان بزرگتر شود.

افزایش فالوور اینستاگرام؛ از تبلیغات کمک بگیرید

موضوع اینجاست که برای شروع تبلیغات به پول نیاز داریم 🙂 و در شروع کار، هیچکس آنقدری سرمایه ندارد که بخواهد مبلغ زیادی را صرف تبلیغات کند.

توصیه ما به پیج‌هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کرده‌اند این است که از همان دو روش قبلی استفاده کنند. یعنی، تولید محتوای ارزشمند و تعامل با مخاطب.

این دو راه رایگان هستند و تنها هزینه‌ ای که باید بابت‌شان بپردازید، زمان‌تان است.

سوال اکثر آدم‌ها این است که چه زمانی تبلیغات را شروع کنیم؟

بهترین زمان برای شروع تبلیغات

تا زمانی که تعداد قابل توجهی پست/استوری ارزشمند تولید نکرده‌‌اید و یاد نگرفته‌اید که چطور با مخاطب خود تعامل کنید، تبلیغ نکنید. چرا؟ چون حتی اگر مخاطب تبلیغ شما را ببنید، جذب تبلیغتان شود، به پیج‌تان بیاید… باز هم اگر محتوای جذابی در پیج‌ خود نداشته باشید، شما را دنبال نمی‌ کند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام؛ فالووری چند!!!

این که بگوییم چطور می‌ توانیم فالوور اینستاگرام بخریم، کلاً سوال غلطی است. چندین سایت و پیج وجود دارد که ادعا می‌ کنند که به شما به قیمت ارزان فالوور واقعی می‌فروشند و شما می‌توانید در سه سوت فالوورهای خود را افزایش دهید. افزایش عدد فالوور به چه قیمتی؟

دقت کنید که فالوور واقعی خریدنی نیست. حتی اگر بر فرض مثال این فالوورها فیک نباشند، باز هم مخاطب شما نیستند و یهچ تعاملی با پیج شما نخواهند داشت؛ این یعنی با دستهای خودتان پیجتان را نابود خواهید کرد. شما هیچ‌جوره نمی‌توانید فالوور بخرید، اما می‌توانید در پیج‌های پر بازدید تبلیغات هدفمند انجام دهید تا کسانی که به محتوای پیج شما علاقه دارند یا از محصول شما خوششان می‌آید، پیجتان را دنبال کنند. بعد در ازای فالوور‌های واقعی‌ای که از آن پیج‌ها به دست می‌آورید، یک مبلغ مشخص را به صاحب آن پیج پرداخت کنید.

توجه کنید که اسم این کار تبلیغات در اینستاگرام است و شما از هیچ‌کجا و به هیچ شکلی نباید فالوور بخرید. به حرف‌هایی هم که می‌شنوید اعتماد نکنید. فالوور واقعی، خریدنی نیست!

این نکته را هم اضافه کنیم که اگر تبلیغات شما در اینستاگرام به درستی انجام شود (یعنی از روش A/B تست استفاده کنید) هزینه تبلیغات شما کاهش پیدا می‌ کند.