روش های متحرک کردن عکس در گوشی موبایل

ways-to-animate-photos-on-mobile-phones-pic-1

در صورتی که علاقه مندید تا عکس های خود و دوستانتان را به صورت متحرک کرده و آن ها را تغییر دهید از برنامه‌ های مختلفی که برای اندروید و آیفون ارائه شده می توانید استفاده کنید. با انجام این کار و اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام بازدید های بیشتری برای تان ایجاد خواهد شد و می توانید میزان دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. علاوه بر آن به این صورت قادر خواهید بود تا عکس های قدیمی را تغییر داده و از تماشای دوباره آن ها لذت ببرید. به همین دلیل در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم تا روش های متحرک کردن عکس در گوشی موبایل را به شما عزیزان آموزش دهیم لطفاً در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: روشهای حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم در اندروید

بهترین برنامه های متحرک کردن عکس در گوشی موبایل

برنامه Giphy

برنامه Giphy برای متحرک کردن عکس در گوشی موبایل بسیار کاربردی می باشد چرا که دارای منبعی کامل از پرونده‌های گیف است. در این برنامه می توانید عکس های خودتان را به صورت متحرک کرده و سپس آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. نکته جالب در این برنامه این است که پرونده گیف فیلم ها و کلیپ های افراد مشهور را دارد و شما می توانید برای متحرک سازی عکس خود از آنها استفاده کنید. این برنامه برای اندروید و آیفون عرضه شده و می توانید به راحتی آن را دانلود و نصب کنید.

متحرک کردن عکس در گوشی موبایل - برنامه برنامه Giphy

بیشتر بخوانید: تبدیل عکس به انیمیشن با برنامه تون می

برنامه Loopsie

با استفاده از برنامه Loopsie می توانید تنها با صرف چند دقیقه زمان عکس های خود را به صورت متحرک تبدیل کنید. این برنامه شامل امکانات بسیار زیادی مانند فوکوس خودکار، ویرایش خودکار، ویرایش ویدیو و… است که امکانات کاملی را برای ادیت عکس و فیلم در اختیارتان قرار می دهد. البته برخی از ویژگی های این برنامه با پرداخت درون‌ برنامه‌ای در دسترس شما قرار می گیرند. یکی از قابلیت های جالب Loopsie در این است که می‌توانید با استفاده از آن یک ویدیوی کوتاه گرفته و قسمتی از آن را به صورت ایستا در آورید. به این صورت تنها قسمتی از ویدیو در حالت پویا است و قسمت متحرک در یک حلقه قرار میگیرد.

متحرک کردن عکس در گوشی موبایل - برنامه Loopsie

برنامه Enlight Pixaloop

در برنامه Enlight Pixaloop متحرک کردن عکس به صورت الگوی ثابت انجام می‌شود. در واقع شما می توانید عکس هایی را با تصاویر آسمان در این برنامه وارد کنید و سپس Enlight Pixaloop به صورت خودکار تصاویر را به ویدیو تبدیل می کند. به این طریق ابرها حرکت خواهند کرد و جلوه بسیار جالبی در عکس ها ایجاد می‌شود. در صورتی که به دنبال ایده هایی برای ادیت عکس در این برنامه هستید می‌توانید هشتگ Pixaloop# را دنبال کنید.

معرفی برنامه Enlight Pixaloop

مهم ترین برنامه های متحرک کردن عکس در گوشی موبایل

برنامه StoryZ Photo Motion

اگر قصد دارید تا جلوه های ویژه ای به تصاویر خود اضافه کنید پیشنهاد می دهیم تا از برنامه StoryZ Photo Motion استفاده نمایید. در این برنامه می توانید با حرکت دستانتان قسمتی از تصویر را به صورت متحرک در آورید. در واقع امکان ترکیب عکس و ویدیو برای تان فراهم می باشد و با وجود آن می‌توانید تغییرات بی نظیری را در تصاویر ایجاد کنید. برای مثال عکس ماهی را در این برنامه وارد کرده و سپس با حرکت دستانتان کاری کنید که باله های ماهی حرکت کند. در این برنامه امکان پیش نویس کردن پروژه و ادیت آن در زمان دیگر وجود دارد و در صورتی که آثار خلاقانه ای را ایجاد کنید می توانید آن ها را در صفحه اصلی این برنامه مشاهده نمایید. این اپلیکیشن برای اندروید و آیفون عرضه شده و به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های متحرک کردن عکس در گوشی موبایل شناخته می شود.

معرفی برنامه StoryZ Photo Motion

بیشتر بخوانید: تبدیل عکس به نقاشی دیجیتالی با گوشی موبایل

برنامه Movepic – Photo Motion

در برنامه ادیت عکس Movepic – Photo Motion می توانید آن ها را به صورت متحرک نیز تغییر دهید. در صورتیکه تصویری را در هنگام شب گرفته اید می توانید حرکت ستاره ها و ماه را تغییر داده و آن ها را روشن تر کنید به این صورت آسمانی درخشان تر ایجاد خواهد شد. همچنین اگر عکسی را در طبیعت گرفته ‌اید می توانید تغییراتی را اعمال کنید تا اجزای طبیعت رنگ بهتری داشته باشند و سپس با متحرک کردن آن ویدیو بسیار جذابی را ایجاد نمایید.

معرفی برنامه Movepic – Photo Motion

برنامه PixaMotion

در برنامه PixaMotion جلوه های انیمیشنی زیادی وجود دارد که با وجود آن ها می‌ توانید تصاویر خود را به فیلم‌ های کوتاه تبدیل کنید. در واقع در این اپلیکیشن عناصر مختلفی برای ادیت عکس و تبدیل آن ها به گیف وجود دارد.

معرفی برنامه PixaMotion