روشهای حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم در اندروید

methods-removing-logo-and-watermark-from-photo-video-on-android-pic-1

گاهی اوقات پیش می آید که کاربران شبکه های اجتماعی قصد دارند تا عکس یا فیلمی را در صفحات خود به اشتراک بگذارند اما وجود لوگو یا واترمارک باعث می شود تا نتوانند این کار را انجام دهند. در این شرایط می توان از روش هایی که برای حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم وجود دارد استفاده نمود و به این طریق پست مورد نظر خود را منتشر کرد. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا روش‌ هایی که برای پاک کردن واترمارک یا هر نوع نوشته موجود روی عکس و فیلم وجود دارد را به شما عزیزان آموزش دهیم. امیدوارم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد.

بهترین برنامه های حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم

برنامه Video Eraser

از بهترین برنامه های حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم در اندروید می توان به Video Eraser اشاره نمود. در این برنامه امکان حذف واترمارک از روی عکس و فیلم وجود دارد و علاوه بر آن می توانید نوشته یا لوگوی مورد نظرتان را به عکس و فیلم اضافه کنید. این برنامه امکانات دیگری مانند برش ویدیو را نیز در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید قسمت های اضافی ویدیو را پاک کنید. برای پاک کردن واتر مارک با استفاده از این برنامه ابتدا وارد آن شوید، سپس روی گزینه Remove watermark from Image ضربه بزنید و ویدیو مورد نظرتان را انتخاب کنید. با انجام این کار یک کادر در صفحه ایجاد می شود که می توانید آن را حرکت داده؛ کوچک یا بزرگ کنید و تمام سطح لوگو را با آن بپوشانید. سپس روی گزینه Done کلیک نمایید. به این صورت واترمارک حذف می شود و می توانید ویدیو جدید را در گوشی موبایل تان ذخیره کنید.

حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم با برنامه Video Eraser

برنامه Background Eraser

در صورتی که به دنبال برنامه مناسبی برای پاک کردن واترمارک، پس زمینه و انجام ادیت های لازم روی عکس های خود هستید پیشنهاد ما استفاده از برنامه Background Eraser می باشد. چرا که در این برنامه ابزارهای قابل توجه ای در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید با کمک آن ها تغییرات مورد نظر را روی عکس های مختلف ایجاد کنید. در این برنامه عکس های ادیت شده با فرمت PNG ذخیره می شوند و پس زمینه آن ها پاک می شود اما می توانید عکس ها را با فرمت JPG نیز ذخیره کنید.

حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم با برنامه Background Eraser

دانلود مهم ترین برنامه های حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم

برنامه Remove Logo From Video

از مهم ترین برنامه های حذف لوگو و واترمارک از روی عکس و فیلم می‌توان به برنامه Remove Logo From Video اشاره کرد. علاوه بر آن امکان حذف استیکر، هر نوع علائم و اشیا از روی ویدیو نیز در این اپلیکیشن وجود دارد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده است و تنها کافیست تا ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس می‌توانید قسمت هایی که قصد حذف آنها را دارید انتخاب کرده و در نهایت روی Create to Remove ضربه بزنید. این برنامه از اکثر فرمت‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کند و می‌توان هر نوع لوگو که به صورت دستی و یا خودکار اضافه شده را به راحتی پاک نمود.

پاک کردن واتر مارک با برنامه Remove Logo From Video

برنامه Adobe Photoshop Fix

برای همه ما پیش می‌آید که عکس‌هایی را ثبت می‌کنیم که بسیار به آنها علاقه مندیم اما متاسفانه برخی از اشیا به صورت ناخواسته درون آن ها قرار می گیرد. در این مواقع لازم به پاک کردن عکس نیست و می‌توانید با استفاده از برنامه Adobe Photoshop Fix اشیا اضافی را به صورت کامل پاک کنید. در این برنامه امکان حذف لوگو و واترمارک قرار گرفته روی عکس نیز برای شما فراهم است و تنها کافیست از ابزار Healing برای این کار کمک بگیرید و در نهایت روی Spot Heal ضربه بزنید. علاوه بر آن از این برنامه برای ویرایش تصاویر نیز می‌توان استفاده نمود.

پاک کردن واتر مارک با برنامه Adobe Photoshop Fix

برنامه YouCam Perfect

از برنامه های رایگان و محبوب اندروید می‌توان به YouCam Perfect اشاره کرد. در این برنامه می توانید واترمارک، سایه، اشیا یا افراد، استیکرها و… را از روی عکس پاک کنید. به این طریق به راحتی می‌توانید عکس مورد نظر را ادیت داده و تغییرات مورد نیاز را اعمال نمایید. برای این کار از ابزار  Removable استفاده کنید و قسمت های مورد نظر را انتخاب نمایید تا به طور کامل پاک شوند.

پاک کردن واتر مارک با برنامه YouCam Perfect