انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام

transfer-whatsapp-chats-and-other-messengers-pic-1

با تغییر سیاست های واتس اپ در رابطه با حریم خصوصی، بسیاری از کاربران این پیام رسان به سایر پیام رسان ها از جمله سیگنال و تلگرام کوچ کردند که در این میان حدود ۱۰۰ میلیون کاربر جدید به تلگرام اضافه شد. با توجه به امنیت بیشتر تلگرام و سیاست های حریم خصوصی آن با وجود اعمال فیلترینگ بسیاری از کاربران ایرانی نیز مجدداً تصمیم به استفاده از این پیام رسان گرفتند. افزایش کاربران تلگرام باعث شد تا آپدیت جدیدی برای این پیام رسان ارائه شود. با این وجود می توانید به انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام بپردازید و تمامی تاریخچه فعالیت های خود را در این سوشیال مدیا جمع آوری کنید. در ادامه آموزش نحوه انتقال چت ها ارائه خواهد شد که می توانید از آن برای این کار استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: روش های انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال

نکات مهم در انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام

قبل از آموزش انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام بهتر است نکاتی را در این مورد گوشزد کنیم. با استفاده از این قابلیت می‌توانید تمامی تاریخچه گفتگوی خود در واتس اپ، لاین و… را به تلگرام منتقل نمایید. این قابلیت برای گروه‌ها و چت‌های شخصی فعال است و می‌توانید تمامی چت ها را به صورت تفکیک شده دسته بندی کرده و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. این قابلیت در نسخه iOS و اندروید ارائه شده تا تمامی کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. نکته جالب توجه در این است که پیام‌های منتقل شده با تاریخ فعلی وارد پیام رسان تلگرام خواهند شد اما زمان اصلی ارسال آن‌ها نیز حفظ می‌شود و می‌توانید به راحتی اطلاعاتی در رابطه با زمان ارسال و دریافت پیام ها به دست آورید. در نظر داشته باشید که برای انتقال چت‌ها لازم است تا شما و فرد مورد نظر در تلگرام جز مخاطبین یکدیگر باشید و مطمئناً لازم است تا فرد دیگر در تلگرام دارای اکانت باشد. به این طریق چت شما در سایر پیام‌رسان ها به چت های قبلیتان در تلگرام اضافه می‌شود و برای این‌کار احتیاجی به استفاده از فضای ذخیره سازی سیستمتان وجود ندارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که لازم نیست تنها تاریخچه گفت‌وگوی خود را به تلگرام منتقل کنید و در کنار آن می‌توانید تمامی ویدیوها و سندها را نیز در این پیام رسان ذخیره کنید. در روزهای گذشته آموزش انتقال چت‌ها از پیام رسان واتس‌اپ به سیگنال ارائه شد. در این پیام‌رسان امکان تفکیک چت‌ها وجود ندارد و به همین دلیل نمی‌توانید به راحتی به پیام‌های مورد نظر دسترسی پیدا کنید اما با وجود قابلیت جدید تلگرام می‌توانید تمامی اطلاعات و داده‌های خود را از واتس‌اپ به تلگرام منتقل کرده و به راحتی اکانت واتس‌اپ خود را را پاک کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه مشاهده و حذف نشست های فعال واتس اپ

آموزش روش انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام

انتقال چت ها در آیفون

در صورتی که علاقه مندید تا به انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام بپردازید، حتماً ادامه این مطلب را مطالعه کرده و با توجه به مراحل تصویری ارائه شده این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

مرحله ۱: چت مورد نظر در واتس اپ را انتخاب کنید.

قابلیت های آپدیت جدید تلگرام

مرحله ۲: وارد منو چت مورد نظر شوید و گزینه ExportChat را انتخاب کنید. در صورتی که این گزینه را پیدا نکردید روی More ضربه بزنید.

چگونه چت های واتس اپ را به تلگرام انتقال دهیم؟

مرحله ۳: حالت include Media (انتقال همراه فایل) یا Without Media (انتقال بدون فایل ها) را انتخاب کنید.

مرحله ۴: در منو باز شده تلگرام را پیدا کنید و روی آن تپ نمایید.

آموزش تصویری انتقال چت دیگر پیام رسان ها به تلگرام

به این صورت می توانید آی دی مورد نظر را پیدا کنید و سپس روی Import ضربه بزنید تا انتقال چت ها انجام شود. در نظر داشته باشید که برای انتقال چت ها ابتدا باید تلگرام خود را به جدید ترین ورژن آپدیت نمایید.

قابلیت های مخفی تلگرام

قابلیت های مخفی واتس اپ

انتقال چت واتس اپ به تلگرام در اندروید و آیفون

بیشتر بخوانید: دیلیت اکانت کردن واتس اپ

انتقال چت ها در اندروید

در گوشی های اندروید برای انتقال چت ها مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: در چت مورد نظر روی سه نقطه ضربه بزنید و در قسمت More گزینه ExportChat را انتخاب کنید.

انتقال چت های واتس اپ و سایر پیام رسان ها به تلگرام در چند ثانیه

انتقال چت های واتس اپ به تلگرام

مرحله ۲: حال در منو باز شده تلگرام را انتخاب کنید.

انتقال تاریخچه چت واتس اپ به تلگرام

مرحله ۳: در تلگرام چت مورد نظر را انتخاب کرده و منتظر باشید تا انتقال چت کامل شود. سپس روی Done ضربه بزنید.

روش های انتقال چت دیگر پیام رسان ها به تلگرام

انتقال چت و داده های واتس اپ به تلگرام