روش های انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال

whatsapp-information-transfer-methods-to-signal-pic1

مطمئناً همگی شما اخباری در رابطه با سیاست های جدید واتس اپ شنیده اید. در واقع واتس اپ به طور رسمی اعلام کرده که کاربران تنها در شرایطی می ‌توانند از این پیام رسان استفاده کنند که اجازه دهند تا واتس اپ تمامی اطلاعات آن ها را به فیس بوک بدهد. این مسئله باعث شده که بسیاری از افراد پیام رسان سیگنال را جایگزین واتس اپ نمایند. بنابراین انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال برای کاربران ضروری خواهد بود و بسیاری از کاربران به دنبال راهکار هایی برای این کار می گردند. در ادامه قصد داریم تا تمامی روش هایی که برای انتقال داده و اطلاعات واتس اپ به سیگنال وجود دارد را به شما عزیزان آموزش دهیم. لطفاً در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی محبوب ترین افزونه های واتس اپ کروم

مراحل انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال

نصب پیام رسان سیگنال

برای انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال لازم است که این شبکه اجتماعی را دانلود کرده و نصب کنید. بعد از آن شماره تلفن خود را وارد کرده و منتظر باشید تا کدی برایتان ارسال شود.

ثبت نام در سیگنال و ثبت شماره در آن

در صورتی که کد ارسال نشد روی گزینه Call me instead ضربه بزنید. به این ترتیب از طرف پیام رسان سیگنال با شما تماس گرفته شده و کد خوانده می شود. بنابراین می‌توانید کد را در کادر مربوطه وارد کرده و سپس وارد پیام رسان سیگنال شوید.

دریافت کد فعال سازی سیگنال

البته قبل از آن انتخاب یک پسورد برای حساب خود ضروری خواهد بود.

تعیین پسورد برای سیگنال

بیشتر بخوانید: روش های جلوگیری از تماس تصویری و صوتی واتس اپ

انتقال چت و فایل ها از واتس اپ به سیگنال

برای انتقال چت و فایل هایی که در واتس اپ ذخیره شده اند به پیام رسان سیگنال راهکار هایی وجود دارد. برای این کار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: ابتدا وارد واتس اپ شده و چت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مرحله ۲: در این چت روی گزینه سه نقطه ای که در قسمت بالا، سمت راست قرار گرفته تپ کنید.

مرحله ۳: گزینه More را انتخاب نمایید.

گزینه های موجود برای انتقال چت ها از واتس اپ به سیگنال

مرحله ۴: روی Export chat ضربه بزنید.

انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال - Export chat

مرحله ۵: در این مرحله می توانید انتخاب کنید که قصد دارید تا چت ها را همراه دیگر فایل ها انتقال دهید یا تنها قصد انتقال چت ها را دارید؟ در صورتی که قصد دارید فایل ها را نیز به سیگنال منتقل کنید گزینه Include Media را انتخاب نمایید و در غیر این صورت روی Without Media ضربه بزنید.

انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال - انتقال چت و فایل ها

مرحله ۶: به این ترتیب صفحه ای برایتان باز می شود که می توانید از بین گزینه های موجود سیگنال را انتخاب کرده و چت های مورد نظر را در قسمت Note To Self ذخیره کنید.

نکاتی در رابطه با انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال

در صورتی که قصد انتقال اطلاعات واتس اپ به سیگنال را دارید بهتر است نکاتی که در ادامه شرح داده می‌شود را مطالعه کنید و در هنگام انتقال داده‌ها به سیگنال آن‌ها را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: نحوه مشاهده و حذف نشست های فعال واتس اپ

انتقال چت از گروه واتس اپ به سیگنال

در نظر داشته باشید که امکان انتقال چت‌ها از گروه واتس اپ به گروه سیگنال وجود ندارد اما می‌توانید تمامی این چت‌ها را در قسمت Note To Self ذخیره کنید. برای این کار می‌توانید از همان مراحلی که در قسمت قبل شرح داده شد استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید که شما می‌توانید در سیگنال با ضربه روی سه نقطه‌ای که در سمت راست و بالای برنامه سیگنال وجود دارد گزینه New group را انتخاب نمایید و گروه مورد نظر خود را ایجاد کنید. البته در شرایطی می‌توانید تمامی اعضای گروه واتس اپ را در گروه سیگنال عضو کنید که آنها نیز این پیام‌رسان را نصب کرده باشند. در این شبکه اجتماعی امکان ایجاد گروه با حداکثر ۱۰۰۰ نفر وجود دارد و بسیاری از قابلیت‌هایی که در شبکه اجتماعی واتس اپ و تلگرام موجود است در این شبکه اجتماعی نیز در دسترس خواهد بود.

در نظر داشته باشید که ممکن است در هنگام انتقال اطلاعات از شبکه اجتماعی واتس اپ به سیگنال؛ این پیام رسان را در میان گزینه های موجود مشاهده نکنید. این مشکل ممکن است به علت اینکه تازه پیام رسان سیگنال را نصب کرده اید رخ داده باشد، بنابراین پیشنهاد می‌دهیم تا در این شبکه اجتماعی اندکی فعالیت کرده و مجدداً اقدام به انتقال اطلاعات نمایید. از آنجا که امنیت شبکه اجتماعی سیگنال نسبت به سایر پیام رسان‌ها بیشتر است و بسیاری از افراد سرشناس مانند ایلان ماسک (ثروتمندترین مرد جهان)، جک دورسی (مدیرعامل توییتر) و ادوارد اسنودن (افشاگر آمریکایی) این پیام‌رسان را تایید کرده اند می توانید با اطمینان خاطر سیگنال را نصب نمایید.