آموزش پاک کردن کامل آهنگ پیشواز ایرانسل

training-to-delete-the-complete-song-of-pishvaz-irancell-pic1

در صورتی که از مشترکین سیم کارت‌ های ایرانسل هستید معمولاً یک یا چندین بار به جای بوق قبل اتصال از طریق موبایل آهنگ پیشواز قرار داده‌ اید. آهنگ پیشواز سیم کارت ایرانسل باعث می‌ شود تا فرد مورد نظر پشت خط تا وصل شدن تماس از یک موزیک خاص لذت ببرید. اما گاهی اوقات به دلایل مختلف فرد یا صاحب سیم کارت ایرانسل تمایل دارد تا آهنگ پیشواز خود را حذف نماید راه‌ های مختلفی برای لغو و پاک کردن کامل آهنگ پیشواز ایرانسل وجود دارد که در این مقاله از برتر رایانه به طور کامل به آن پرداخته‌ایم در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : نحوه قطع تعرفه آزاد اینترنت ایرانسل

نحوه پاک کردن آهنگ پیشواز ایرانسل با برنامه ایرانسل من

یکی از راحت‌ ترین شیوه‌ هایی که قادر خواهید بود آهنگ پیشواز ایرانسل‌ تان را پاک کنید استفاده از برنامه ایرانسل من می‌ باشد. برای انجام این کار وارد برنامه ایرانسل من شده و از طریق منوی پایین صفحه بر روی سه نقطه کنار هم که پایین آن سایر نوشته ضربه بزنید.

نحوه یافتن کد آهنگ پیشواز ایرانسل

منویی که سمت چپ برنامه باز می‌ شود بر روی آهنگ پیشواز تب نمایید.

پاک کردن چند آهنگی پیشواز ایرانسل

حال تمامی وب سایت‌ های پیشواز فعال برایتان باز خواهد شد. از منو پایین صفحه بر روی عبارت فعال تب نموده و صفحه‌ ای که برایتان باز می‌ شود می‌ توانید آهنگ پیشوازتان را ببینید.

پاک کردن آهنگ پیشواز ایرانسل با سامانه پیامکی

در صورتی که این صفحه خالی باشد یعنی شما هیچگونه آهنگ پیشواز فعالی ندارید. در این صورت برای پاک کردن کامل آهنگ پیشواز روی سه نقطه کنار عبارت فعال تب کنید.

هم اکنون دو گزینه را می‌ بینید اگر می‌خواهید آهنگ پیشواز به طور موقت غیر فعال شود بدون کسر هزینه بتوانید آن را مجدد فعال کنید گزینه غیر فعال سازی را بزنید. در غیر این صورت جهت پاک کردن دائم پیشواز ایرانسل بر روی حذف تب نمایید.

نحوه یافتن کد آهنگ پیشواز ایرانسل

در بیشتر شیوه‌ های حذف کامل آهنگ پیشواز ایرانسل که بررسی خواهیم نمود شما به کد آهنگ پیشواز احتیاج خواهید داشت. اگر این کد را دارید به طور مستقیم به شیوه‌ های انجام این کار بروید و در صورت نداشتن کد برای یافتن آن می‌توانید کد #۲*۷۷۷* شماره‌گیری کنید. در پیامی که برایتان ظاهر می‌ شود بر روی تب نموده و بعد از مدتی یک پیام حاوی کد آهنگ پیشوازتان برایتان فرستاده خواهد شد.

پاک کردن آهنگ پیشواز ایرانسل با سامانه پیامکی ۷۵۷۵ و ۷۷۱۰۰

برای آنکه آهنگ پیشواز خود را از طریق ارسال پیامک حذف کنید ابتدا یک پیام جدید باز کرده و در آن عبارت HZ را تایپ کنید. پس از وارد نمودن کد آهنگ پیام را به شماره ۷۵۷۵ ارسال نمایید. برای نمونه اگر کد آهنگ پیشوازتان ۴۳۰۴۳ است جهت لغو این آهنگ عبارت HZ43043 را به شماره ۷۵۷۵ پیامک کنید.

روش دیگر از طریق پیامک برای لغو آهنگ پیشواز این است که کد آهنگ مورد نظرتان را به شماره ۷۷۱۰۰ ارسال کنیم. ابتدا یک پیامک خالی به این شماره ارسال کنید و برای شماره موردنظر و سپس کد آهنگ را بگذارید. برای مثال تصور کنید که کد آهنگتان ۴۳۰۴۳ است برای قطع آن یک پیام خالی به  ۷۷۱۰۰۴۳۰۴۳ ارسال نمایید.

آخرین روش برای پاک کردن چند آهنگی پیشواز ایرانسل می‌ توانید از طریق کد اقدام کنید. برای انجام این کار در شماره گیر گوشی خود # کد آهنگ پیشواز #۵*۷۷۷* را وارد کرده شماره‌ گیری نمایید. همچنین برای پاک کردن دائمی کد آهنگ پیشواز در صورت به یاد نداشتن کد آهنگ با ارسال کد به شماره ۷۵۷۵ تمامی آهنگ‌ های پیشواز ایرانسل از خط تان قطع خواهد شد.

اگر تمامی روش‌ های امتحان شده بالا آهنگ پیشواز خط ایران ستان غیر فعال نشد با تماس با پشتیبانی ایرانسل و همچنین از طریق خط ایرانسل با شماره ۷۰۰ یا ۷۷۷ تماس بگیرید تا از این طریق آهنگ پیشوازتان لغو شود.