بهترین آموزش تغییر رنگ لباس در گوشی

the-best-training-to-change-the-color-of-clothes-on-the-phone-org-pic

گاهی اوقات پیش میاد که یه عکسی از خودتون گرفتید اما زمانی که به عکس نگاه می کنید، رنگ لباستان به اون صورت شما رو راضی نمیکنه و دلتون میخواد تا رنگ لباس تون رو تغییر بدید. تکنیک تغییر رنگ در عکس یکی از ترفند هایی بوده که باید با نرم افزار فتوشاپ انجام بدید که خب خیلی از افراد به نرم افزار فتوشاپ مسلط نیستند و  دسترسی کافی به کامپیوتر و لپ تاپ هم ندارند.

در ادامه به شما اموزش تغییر رنگ لباس در گوشی میدیم که با برنامه های اینشات ، پیکس ارت و کپ کات به راحتی کار کنید که نیازی هم به فتوشاپ نداشته باشید.

مراحل تغییر رنگ لباس با برنامه اینشات

شما می توانید از قسمتِ photo عکسِ مورد نظررا انتخاب کنید.

تقریبا در ابتدای لیست گزینه adjust به چشم می خورد. به طورِ کلی برای هر تغییری که میخواهید ایجاد کنید برای سایه و رنگ و توناژِ عکستان باید وارد adjust شوید

از قسمتِ HSL، می توانید تغییرات مورد نظرتان را انجام دهید ‌. در این بخش از آموزش تغییر رنگ لباس، اگر نسخه آنلاک شده اینشات را نصب کرده باشید، دیگر روی گزینه HSL یک نمادِ تاج وجود ندارد و به معنای این است که می توانید رایگان این کار را انجام بدهید.

 

اینشات تغییر رنگ لباس دقیقا به میزانی که ما دوست داریم انجام می دهد و ابزار های بیشتری دارد که توناژ، گرمی و سردیِ رنگِ لباس را طبیعی تر تغییر می دهد.

البته شما رنگِ هر چیزی که در عکس خواستید را می توانید با اینشات عوض کنید اما چون موضوعِ مورد بحثِ ما آموزش تغییر رنگ لباس است در نتیجه فقط روی همین زوم می کنیم.

مراحل تغییر زنگ لباس با برنامه اینشات

شما می توانید از قسمتِ photo عکسِ مورد نظررا انتخاب کنید.

تقریبا در ابتدای لیست گزینه adjust به چشم می خورد. به طورِ کلی برای هر تغییری که میخواهید ایجاد کنید برای سایه و رنگ و توناژِ عکستان باید وارد adjust شوید.

از قسمتِ HSL، می توانید تغییرات مورد نظرتان را انجام دهید ‌. در این بخش از آموزش تغییر رنگ لباس با برنامه اینشات، اگر نسخه آنلاک شده اینشات را نصب کرده باشید، دیگر روی گزینه HSL یک نمادِ تاج وجود ندارد و به معنای این است که می توانید رایگان این کار را انجام بدهید.

در همان ابزارِ HUE، چهارمین درجه از آخر را انتخاب کنید   چون دقیقا در حالِ نمایش همان رنگِ واقعی لباسم است. کمی بالا و پائین می کشم تا رنگ را عوض کند.

ابزارِ کناریِ HUE یعنی SATURATION. از این بخش غلظت رنگ لباس را به حالت دلخواه می توانید دربیارید .

بخش کناری اش (luminance) هم رنگ لباستان را روشن تر یا تیره تر می میکند .

مراحل تغییر رنگ لباس با برنامه پیکس ارت

 در صفحه ورودی اپلیکیشن، در پایین صفحه برنامه؛ گزینه + قرار داره که با کلیک بر روی اون به گالری موبایل دسترسی پیدا می کنید و عکس مورد نظر رو برای ادیت انتخاب کنید.

روی گزینه Effects کلیک کنید که با علامت fx قابل مشاهده می باشد.

در پایین صفحه گزینه Color Replace قرار دارد که  باید روی اون کلیک کنید.

از کلیک بر روی گزینه فوق، یک دایره روی صفحه ظاهر میشه که باید مرکز اون دایره رو روی رنگ مورد دلخواه قرار دهید.  بعد از اینکه علامت + وسط دایره رو روی رنگ قرار دادید، در بالای صفحه روی گزینه تیک ضربه بزنید.

در مرحله بعدی می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید که برای تغییر رنگ لباس باید از رنگ ردیف اول استفاده کنید که همان گزینه «Replace Hue» می باشد.

دقت داشته باشید؛ زمانی که رنگ لباس رو تغییر در پبکس ارت می دهید، ممکنه رنگ صورت و دست شما هم تغییر کنه که البته جای نگرانی نیست؛ شما می تونید رنگ های اضافی رو پاک کنید، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید؛ در بالای صفحه نرم افزار، گزینه به شکل پاک کن هستش که میتونید اونو انتخاب کنید و درجه بزرگ و کوچک پاک کن رو تنظیم کنید

مراحل تغییر رنگ لباس با برنامه کپ کات

ویدیو مورد نظرتان را آپلود کنید. از نوار ابزار پایین صفحه گزینه Chroma را انتخاب کنید.

حالا color picker را روی لباس مورد نظر قرار بدید.

با استفاده از ابزار Intensity می‌توانید میزان اشباع رنگ و سایه ها را کنترل کنید.

گزینه Canvas را بزنید رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید.

گزینه تیک را بزنید. دوباره روی آیکون Chroma تپ کنید.

گزینه Shadow را انتخاب کنید. با استفاده از این ابزار می‌توانید سایه‌ها را کنترل کنید.

برای تغییر رنگ لباس کپ کات میتوانید از هر 3 این برنامه های کار بردی استفاده کنید  و بهترین نتیجه رو دریافت کنید.

امیدوارم از مطلاب ارائه شده استفاده لازم رو برده باشید.