بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس

the-best-clubhouse-alternatives-pic-7

شبکه اجتماعی کلاب هاوس به سرعت در میان کاربران جا باز کرد و باعث ایجاد کلاس های گوناگون و بحث در خصوص موضوعات مختلف شد. این شبکه اجتماعی به صورت گفت و گوی صوتی زنده طراحی شده و دارای کلاس های متعددی می باشد که برای ورود به آنها احتیاج به دعوتنامه خواهید داشت. این مسئله باعث می ‌شود تا تمامی افراد نتوانند از حضور در این فضا استفاده کنند. علاوه بر آن نسخه رسمی کلاب هاوس برای اندروید ارائه نشده و در صورت استفاده از نسخه های غیررسمی احتمال هک حساب شما وجود دارد. با این شرایط می‌ توان از برنامه‌ های جایگزین کلاب هاوس استفاده کرده و در این برنامه ها به گفت و گو پرداخت. در ادامه بهترین برنامه هایی که می توان آن ها را جایگزین Clubhouse نمود معرفی می شوند که امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: همه چیز در رابطه با شبکه اجتماعی کلاب هاوس و نحوه عضویت در آن

بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس

برنامه Discord

برنامه Discord جز بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس می باشد و امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. این برنامه بیشتر توسط گیمر ها دانلود می‌ شود و امکان ارسال پیام متنی و صوتی نیز در آن وجود دارد. همچنین می توان برای برقراری تماس ویدیویی نیز از دیسکورد استفاده نمود. در این اپلیکیشن می توانید گروه های مختلفی را ایجاد کنید و در آن به گفت و گو بپردازید. برای ورود به این گروه ‌ها احتیاجی به جستجو وجود ندارد و لازم است تا خودتان از دوستانتان دعوت به عمل آورید. این برنامه سرعت بسیار بالایی دارد و تاخیر صدا در آن کم است به همین دلیل می توان گروه های مختلف را ایجاد کرده و به راحتی با دوستان خود به گفت و گو پرداخت.

برنامه های جایگزین کلاب هاوس - برنامه Discord

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های تماس تصویری اندروید

برنامه Twitter Spaces

در صورتی که عضو شبکه اجتماعی توئیتر باشید می توانید از سرویس Twitter Spaces که در اواخر سال ۲۰۲۰ معرفی شده استفاده کنید. در واقع شما می توانید پس از ورود به Twitter آیکون Compose یا Tweet که همانند یک علامت + را فشار دهید و نگه دارید. به این صورت گزینه Spaces برایتان نمایش داده می شود که با انتخاب آن قادر خواهید بود تا یک Spaces ایجاد کنید و در آن به گفت و گوی زنده با سایرین بپردازید. در صورتی که گزینه Spaces را مشاهده نمی کنید احتمالاً این قابلیت هنوز در توییتر شما فعال نشده است. این قابلیت همانند امکانات کلاب هاوس است و در آن ده نفر به صورت همزمان می توانند صحبت کنند. همچنین زمانی که گفت و گو پایان یابد Spaces بسته خواهد شد.

برنامه های جایگزین کلاب هاوس - برنامه توئیتر

کاربردی ترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس

برنامه Cappuccino

از کاربردی ترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس می توان به Cappuccino اشاره نمود که امکان دانلود آن برای کاربران iOS و اندروید فراهم می باشد. در این شبکه اجتماعی می ‌توانید وویس های کوتاهی را ارسال و دریافت کنید و در فضای کاملاً دوستانه به گفت و گو بپردازید. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار زیبا و فانتزی است که باعث جلب توجه شما خواهد شد.

برنامه های جایگزین کلاب هاوس - برنامه Cappuccino

برنامه Spoon

Spoon دارای بیش از ۳۰ میلیون کاربر فعال می باشد و یک سرویس صوتی شناخته شده است که در آن امکان گوش دادن به پادکست، آهنگ و… وجود دارد. علاوه بر آن شما می توانید در این فضا به گفت‌وگو با سایرین بپردازید و روم های متعددی را تشکیل دهید. همچنین امکان جستجوی روم و عضویت در آن وجود دارد. ویژگی این برنامه و تفاوت آن با کلاب هاوس در این است که امکان ذخیره لایو استریم ها فراهم می باشد و می ‌توانید مجدداً به آنها گوش دهید.

معرفی برنامه Spoon

بیشتر بخوانید: لایو چهار نفره در اینستاگرام با قابلیت Live Room

برنامه Riffr

اصلی ترین هدف برنامه Riffr تولید و گوش دادن به پادکست دیگران می باشد اما در صورتی که افرادی با علایق مشابه را پیدا کنید می توانید با آنها به گفت‌وگو پرداخته و در رابطه با مسائل مختلف بحث کنید.

معرفی برنامه Riffr

برنامه Anchor

برنامه Anchor توسط توسعه دهندگان اسپاتیفای ساخته شده است و به همین دلیل کاملاً معتبر می باشد. این اپلیکیشن به صورت کاملاً رایگان در دسترس شما قرار می گیرد و دانلود آن به کسانی که علاقه مند به تولید پادکست هستند توصیه می ‌شود. در این برنامه می توانید با پنج شخص دیگر به صورت همزمان صحبت کنید و در واقع گروه های ایجاد شده کاملاً دوستانه خواهند بود.

معرفی برنامه Anchor