آموزش قرار دادن عکس در کنار هم با گوشی اندروید

teaching-putting-photos-together-with-android-phone-org-pic

کاربران گوشی های اندروید می توانند از طریق برنامه‌ های مختلف تصاویر را در کنار یکدیگر قرار دهند و در شبکه‌های اجتماعی پست و استوری های زیبایی ایجاد نمایند. قرارگیری چندین تصویر کنار هم در بسیاری از صفحات کاربران مجازی مشاهده نموده اید. در صورتیکه شما به این نوع عکس ها علاقه‌ مند هستید این مقاله از برتر رایانه را تا انتها مورد مطالعه قرار دهید تا با آموزش قرار دادن عکس در کنار هم با گوشی اندروید بتوانید تصاویر زیبایی را ایجاد کنید.

مقاله پیشنهادی : شیوه‌ های انتقال اس ام اس از اندروید به گوشی دیگر

قرار دادن عکس در کنار یکدیگر در اندروید با برنامه Google photos

برنامه Google photos ترکیب چند عکس در یک قاب اندروید می باشد و امکان قرارگیری شش عکس در کنار هم از طریق این نرم افزار برای کاربر فراهم آمده است. ابتدا بر روی لینک برنامه کلیک کنید تا وارد آن شوید.

پس از انتخاب شش عکس در پایین نرم افزار بر روی گزینه ADD TO+ بزنید و گزینه Collage را انتخاب نمایید.

پس از انتخاب مدل چیدمان تصاویر با استفاده از چندین حالت که مشاهده می کنید برای اعمال آن حالت دکمه SAVE را بزنید.

هر زمان که مایل بودید تصویری را تغییر دهید کافیست بر روی گزینه  Replace کلیک نموده و سپس میان عکس ها، تصاویر منتخب را علامت دار کنید و بر روی Done بزنید.

همچنین زمانی که یک تصویر احتیاج به ویرایش داشته باشد بر روی آن زده و گزینه Edit را انتخاب نمایید. روش دیگر این است که وارد برنامه بشوید و بر روی گزینه Photos یا Albums بزنید.

اکنون روی آیکون سه نقطه در بالای صفحه تب نموده و گزینه Collage انتخاب کنید. با انتخاب عکس های مورد نظر خود را بر روی گزینه CREATE بزنید. این تصاویر امکان قرارگیری در فایل Collages را دارد.

علاوه بر گوشی همراه می توانید وارد وب سایت Google photos شوید و در کامپیوتر نشانگر موس خود را بر روی تصویر بگذارید تا تیک آن نمایان شود.

با علامت گذاری آن عکس انتخاب خواهد شد، حداقل عکس در وبسایت این برنامه ۹ تصویر می باشد.

پس از انتخاب تصاویر موردنظرتان بر روی Create new + > Collage کلیک کنید اکنون گزینه Add to album بزنید تا تصویر اعمال شود.

برای ویرایش نیز سه نقطه را بزنید و گزینه Edit را انتخاب نمایید.

برنامه های کاربردی رایگان جهت قرار دادن عکس کنار هم در اندروید

اولین نرم افزار کاربردی جهت چیدمان عکس در کنار یک دیگر برنامه Pixlr می باشد .پس از نصب با دانلود این برنامه وارد آن شوید و روی گزینه Done تب نمایید. امکان قرارگیری ۱۰ تصویر در این برنامه وجود دارد و پس از اعمال آن بر روی گزینه Done بزنید.

با حالت چیدمان مختلف به آسانی می توانید روی تصاویر زده و آن را تغییر دهید. همچنین امکان گذاشتن فیلتر نیز وجود دارد و پس از انجام این کار در نهایت بر روی Done بزنید.

در قسمت Templates می توانید الگوهای بیشتری را بیابید. برای این کار بر روی علامت + تصویری را انتخاب نموده تصویر این برنامه های همانند بخش قبلی بوده و بر روی Next بزنید.

از ابزارهای مختلفی برای ویرایش می توانید استفاده کنید و در آخر برای اعمال کارتان روی گزینه Done بالای صفحه انتخاب کنید.

برنامه دیگر جهت کنار هم قرار دادن عکس در اندروید برنامه Canva می باشد. پس از اجرا و نصب این برنامه وارد حساب کاربریتان شده و بر روی + بزنید.

با سرچ عبارت Collage گزینه Photo Collage انتخاب کنید. از میان الگوهای یکی را انتخاب کرده و تصویر را در الگو قرار دهید و سپس بر روی آیکون Delete و پس از آن گزینه Replace بزنید.

این کار را برای تمامی تصاویر انجام دهید، هم چنین می توانید با ابزارهای برنامه تصاویر زیباتر و در نهایت برای اعمال کارهای انجام شده روی گزینه SAVE بزنید.