اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

share-the-stories-of-others-on-instagram-pic-1

مواقعی پیش می آید که با استوری جذابی رو به رو می شوید و قصد دارید تا آن را در صفحه خود به صورت استوری به اشتراک بگذارید. اما متاسفانه اینستاگرام در رابطه با اشتراک گذاری استوری دیگران قوانین نسبتاً سخت گیرانه ای را وضع کرده است. به همین دلیل ممکن است در هنگام انجام این کار دچار مشکل شوید و به دنبال راهکاری باشید. با توجه به این مسئله در ادامه این مطلب قصد داریم تا در رابطه با نحوه استوری کردن استوری دیگران در اینستاگرام توضیحات کاملی را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم و امیدواریم با استفاده از این مطلب بتوانید مطالب مفید دیگران را به اشتراک بگذارید تا فالوور های تان نیز بتوانند از آنها استفاده کنند. لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: روش های بازگردانی پست و استوری حذف شده اینستاگرام

روش های اصلی اشتراک گذاری استوری دیگران

یکی از مواقعی که امکان اشتراک گذاری استوری دیگران را توسط خود برنامه برای شما فراهم می کند زمانی است که پیج تان در استوری تگ شده باشد. در واقع در صورتی که فردی شما را در استوری منشن کند در دایرکت پیامی به شما ارسال خواهد شد و از این موضوع اطلاع می یابید. در چنین مواقعی با استفاده از قابلیت mention Sharing@ می ‌توانید استوری مورد نظر را به مدت ۲۴ ساعت در صفحه خود اشتراک گذاری کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال نمایید:

وارد دایرکت کسی که شما را در استوری تگ کرده شوید و سپس روی استوری که در آن منشن شده اید ضربه بزنید.

اشتراک گذاری استوری دیگران در صورت منشن شدن

به این صورت گزینه Add to Your Story برای تان نمایش داده خواهد شد. برای استوری کردن استوری روی این گزینه ضربه بزنید.

اشتراک گذاری استوری دیگران در استوری

حال می توانید مانند استوری گذاشتن در شرایط عادی تغییرات دلخواه را انجام داده و در نهایت روی Send to تپ کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

در ادامه انتخاب کنید که قصد دارید استوری را با تمامی فالوورها یا دوستان نزدیک (Close Friends) به اشتراک بگذارید.

در نظر داشته باشید که با این حال گاهی اوقات همچنان نمی توانید استوری را در صفحه خود به اشتراک بگذارید. این مسئله به دلیل تنظیماتی است که دوستان شما در صفحه شان انجام داده‌ اند و این تنظیمات اجازه اشتراک گذاری استوری را به شما نمی دهد.

در چنین مواقعی یا زمانیکه فردی شما را منشن نکرده اما قصد دارید تا استوری او را به اشتراک بگذارید می‌ توانید مراحلی که در ادامه شرح داده می‌ شود را انجام دهید.

اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام هنگامی که منشن نشده ایم

ساده ترین روش برای اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام هنگامی که فرد مورد نظر شما را منشن کرده است اسکرین شات گرفتن از استوری او می‌باشد. در چنین شرایطی می‌توانید برای رعایت قانون کپی رایت پیج مورد نظر را در استوری خود تگ کنید. البته برای این کار می توانید از طریق سایت instadp نیز اقدام کنید. در این سایت به راحتی قادر خواهید بود تا استوری دیگران را در صفحه خود به اشتراک بگذارید برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وی پی ان خود را روشن کرده و وارد سایت instadp شوید.

سپس از میان گزینه های موجود روی Stories کلیک نمایید.

دانلود ویدیو های استوری شده

در قسمت بالای این سایت یوزرنیم پیج مورد نظرتان را سرچ کنید. در نظر داشته باشید که این صفحه باید به صورت پابلیک یا عمومی باشد و برای صفحات خصوصی نمی توانید از این روش استفاده کنید.

استوری کردن استوری دیگران

با پیدا شدن اکانت مورد نظر میتوانید تمامی استوری هایی که او در ۲۴ ساعت گذشته منتشر کرده را مشاهده کرده و با ضربه روی Download در گالری ذخیره کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه اشتراک گذاری عکس متحرک یا گیف در استوری اینستاگرام

سپس وارد اینستاگرام شده و با انتخاب فایل آن را استوری کنید.

در صورتی که قصد دارید ویدیو استوری شده را در صفحه خود به اشتراک بگذارید می توانید با استفاده از برنامه های ضبط اسکرین گوشی از ویدیو مورد نظر فیلم گرفته و سپس آن را استوری کنید. علاوه بر آن برای این کار می‌توانید از برنامه Download for Instagram یا برنامه های مشابه کمک بگیرید.

ابتدا وارد استوری مورد نظر شده و روی سه نقطه موجود در بالا سمت راست تپ کنید.

حال از میان گزینه‌های موجود روی Copy Link ضربه بزنید.

دانلود استوری دیگران با برنامه

لینک کپی شده را در کادر موجود در برنامه وارد کرده و منتظر شوید تا بارگیری کامل شود. در نظر داشته باشید که برای دانلود پست‌های اینستاگرام نیز می‌توانید از این برنامه استفاده کنید.

دانلود پست و استوری دیگران