شیوه های جدید جهت جلوگیری از پیوستن ناخواسته به کانال و گروه تلگرام

new-ways-to-prevent-unwanted-joining-to-telegram-channels-and-groups-org-pic

کاربران ایرانی فعال در کانال و گروه های تلگرامی با وجود فیلترینگ این شبکه بسیار زیاد است. این افراد برای دیده شدن کانال و عضویت افراد در گروه های مختلف ئر صدد ایجاد ربات برای پیوستن مخاطبین و افراد به گروه و کانال خود هستند. اینکه بخواهید به طور ناخواسته به کانال و گروه تلگرامی ما بپیوندید برای بسیاری از افراد آزار دهنده می باشد. به سبب همین امر این مقاله از برتر رایانه را به آموزش شیوه های جدید جهت جلوگیری از پیوستن به کانال تلگرام به طور ناخواسته اختصاص داده ایم تا از این طریق این دغدغه برای تان حین استفاده از برنامه تلگرام و وجود نوتفیکیشن های مختلف و ناشناس رفع گردد، در ادامه با ما همراه شوید.

پیشنهاد برتر رایانه : شیوه های یافتن و سرچ کردن اشخاص نزدیک در تلگرام

عدم پیوستن به کانال و گروه تلگرامی به طور ناخواسته در گوشی اندروید

در صورتی که کاربران گوشی های اندروید یا مشکل اضافه شدن نا خواسته به گروه‌ها و کانال‌ های تلگرامی رو به‌ رو هستند از طریق چند شیوه می توان جلوی این اتفاق را گرفت. برای کاربران گوشی های اندروید جهت جلوگیری از اضافه شدن به کانال تلگرامی به طور ناخواسته وارد برنامه تلگرام شوید و بر روی سه خطی در بالای سمت چپ تب نمایید.

پس از وارد شدن به گزینه Settings به گزینه Privacy and Security بروید و بخش Groups & Channels را انتخاب نمایید.

در قسمت  WHO CAN ADD ME گزینه My Contacts وجود دارد.

با تب بر روی آن امکان اینکه مخاطبان شما را بتوانند در گروه ها و کانال ها اضافه کند وجود خواهد داشت.

در قسمت Exceptions نیز می‌توانید انتخاب کنید کدام یک از مخاطبان شما هیچ وقت قادر نخواهند بود این کار را انجام دهند. در صورتی که این اجازه را به مخاطب خود داده اید. گزینه دوم برای افرادی است که می توانند در هر شرایطی شما را اد نمایند مجوز داده می شود. در صورتی که تمایل ندارید هیچ کس شما را به گروه اضافه کند گزینه Nobody انتخاب نموده که در این حال هیچ کس نمی تواند شما را در کانال و گروهی باید اد کند.

جلوگیری از پیوستن به کانال تلگرام و گروه تلگرام با گوشی آیفون در تلگرام

جهت جلوگیری از اد شدن به کانال و گروه تلگرامی در آیفون بر روی سه خط در بالا و سمت راست تب نمایید.

پس از آن گزینه Settings و سپس Privacy and Security انتخاب نموده و بر روی Groups & Channels بزنید.

در قسمت WHO CAN ADD ME گزینه My Contacts جهت جلوگیری از اد کردن بدون اجازه در تلگرام را انتخاب نمود. با این شیوه تنها مخاطبانتان می توانند شما را به گروه ها و کانال ها اضافه کنند.

همچنین با بلاک کردن فرد از اد کردن شما در گروه های تلگرامی جلوگیری می شود. این امر زمانی که نمی خواهید به تنظیمات دست بزنید با بلاک کردن فرد مورد نظر از این کار جلوگیری می شود.

برای انجام این کار وارد Settings/Privacy and Security شوید و سپس بر روی Blocked users تب نمایید.

بر روی Blocked users بزنید، مخاطبتان را پیدا نموده و نام آن را بزنید و پس از آن بر روی گزینه Block user تب نمایید.

سایر شیوه ها جهت جلوگیری از اضافه شدن به کانال و گروه در تلگرام

-از دیگر روش ها برای حذف کانالهای تبلیغاتی تلگرام آن است که پروکسی های رایگان تلگرام تان را متوقف نمایید. با انجام این موارد به کانالهای اسپانسری اضافه خواهید شد.

-راه دیگری که برای مسدود کردن کانال های تلگرام وجود دارد تغییر نام کاربری می باشد. با استفاده از این شیوه افرادی که شما را داشتند دیگر قادر به پیدا کردن شما نیستند. برای انجام این کار وارد گزینه تنظیمات شده و نام کاربری خود را بزنید. اکنون نام جدید را وارد نموده و بر روی تیک بزنید.

-به عنوان آخرین روش برای پاک کردن کانال های آزار دهنده در تلگرام استفاده از برنامه اصلی تلگرام می باشد. برنامه های مود شده مثل تلگرام طلایی، موبوگرام و غیره را پاک کنید زیرا این برنامه ها امنیت ندارد و امکان دارد اطلاعات شما را بدزدند. در نتیجه از این طریق به کانال و گروه ها به طور ناخواسته اضافه شوید.