شیوه های جدید نحوه قرار گیری چند لینک در بیو اینستاگرام

new-methods-how-to-place-multiple-links-in-bio-instagram-org-pic

کاربران اینستاگرام می توانند لینک های مورد علاقه خود را در بیو پیج خود قرار دهند. این قابلیت در اینستاگرام تا به حال امکان قرار دادن یک لینک را می داد، اما از این پس کاربران می توانند بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام قرار دهند. در این قابلیت کاربران اینستاگرام می توانند حداکثر ۵ لینک در بیو اینستاگرام خود قرار دهند. پیش از این، امکان ایجاد یک آدرس اینترنتی یا لینک وجود داشت و هر شخصی که مایل به اشتراک گذاری لینک های متعدد در بیو بود، باید از  طریق دیگر برنامه های کمکی اینکار را می کرد که اکنون بیش از یک لینک در بیو اینستاگرام امکان پذیر است. در این مقاله برتر رایانه آموزش قرار گیری چند لینک در بیو اینستاگرام را ارائه دهیم.

مقاله پیشنهادی : شیوه های پنهان کردن پست و استوری در اینستاگرام

آموزش مرحله ای گذاشتن چندین لینک در اینستاگرام

قابلیت گذاشتن چندین لینک در اینستاگرام برای تمامی اکانت های عادی، تجاری و دو مرحله ای فعال شده و در مرحله تست است. در این قابلیت شما می توانید حداکثر ۵ لینک در بیو قرار دهید. برای اینکار ابتدا می بایست اینستاگرام تان را به آخرین نسخه به روز رسانی کنید.

برای این کار برنامه اینستاگرام را در گوشی خود وارد کنید.

پس از آن بر روی تصویر پروفایل خود در پایین صفحه کلیک کنید، سپس بر روی Edit profile کلیک نمایید.

پس از آن بر روی گزینه Links و بعد از آن Add external link کلیک کنید.

در قسمت URL لینک وارد نموده و در قسمت Title نامی برای آن قرار دهید و در نهایت بر روی گزینه Done بزنید.

برای افزودن لینک بعدی مجدد باید بر روی گزینه Add external link بزنید. اگر می خواهید لینک فیس بوک خود را بگذارید می توانید بر روی Add Facebook link بزنید. پس از باید مراحل خواسته شده را بروید تا حساب های کاربری به هم وصل گردد.

مطابق تصویر زیر چندین لینک در بیو مشاهده خواهید نمود.

نکته مهم اینکه امکان دارد از اول قابلیت افزودن ۵ لینک برای شما فعال نشود و فقط بتوانید یک لینک دیگر بیافزایید.

به علت نحوه نمایش لینکها مطمئن شوید که لینک اصلی خود را در بالاترین قسمت بگذارید. برای عوض کردن ترتیب لینک ها کافی است بر روی سه نقطه در گوشه بالا و راست بزنید و پس از آن بر روی گزینه Reorder links بزنید. اکنون بر روی لینک تب یا کلیک کنید و روی آن نگه دارید و ترتیب را با بالا یا پایین بردن آن عوض نمایید.

نحوه قرار گیری چندین لینک در اینستاگرام از طریق وب سایت و برنامه

می توانید از برنامه ها یا وب سایت های رابط مانند Lnk.Bio برای قرار دادن برخی از لینک ها در اینستاگرام استفاده کنید. برای اینکار مرورگر را باز کنید. وارد سایت شوید و سپس بر روی Sign up کلیک کنید. ایجاد یک حساب کاربری با پست الکترونیکی یا توییتر و… .

پس از نام کاربری را وارد کنید. سپس بر روی Continue کلیک کنید. روی Free کلیک کنید.

سپس بر روی Lnk کلیک کنید تا یک لینک درج شود. سپس یک نام برای آن ارائه دهید. روی Save کلیک کنید.

سپس سایر لینک ها را به همین روش وارد کنید.

شما می توانید ترتیب آنها را با دکمه Reorder عوض کنید.

در نهایت بر روی دکمه Copy کلیک کنید تا یک URL جدید دریافت کنید. می توانید در مرورگر خود نگاهی به آن بیندازید.

قرار دادن چندین لینک در اینستاگرام مانند قرار دادن لینک معمولی در بیو است. وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید. روی ویرایش یا Edit پروفایل کلیک کنید. روی Links و سپس Add exterior link کلیک کنید.

اکنون این لینک را مانند قسمت قبل وارد کرده و روی Done کلیک کنید.

توجه: با استفاده از این وب سایت ها و برنامه ها، شما در واقع لینک های متعددی را در یک لینک قرار می دهید و پس از باز شدن چندین لینک م بری توانید روی آدرس های مختلف کلیک کرده و آنها را وارد کند.