قفل کردن اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون

lock-instagram-on-your-phone-android-and-iphone-pic-5

امروزه شبکه های مجازی در بین کاربران کاربرد زیادی دارد و از آن استفاده می کنند . اینستاگرام یکی از این برنامه های مجازی می باشد که می توانید روزانه تصاویر و کلیپ های خود را برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید . اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که در کمترین زمان توانست نظر افراد زیادی را به خود جلب نماید . قفل برای ورود به این برنامه یکی از مهم ترین مسائلی است که همواره کاربران این برنامه با آن درگیر هستند و  نمی خواهند کسی به حریم خصوصی شان ورود کنند ، در این مطلب به شما عزیزان نحوه قفل کردن اینستاگرام را آموزش خواهیم داد .

بیشتر بخوانید : قفل کردن واتساپ با اثر انگشت در گوشی اندروید و آیفون

نحوه قفل کردن اینستاگرام با استفاده از نرم افزار

برنامه اینستاگرام روشی برای قفل نمودن این برنامه ارائه نداده است اما برنامه های واسطه ای ( نرم افزار ) وجود دارد که می توانید با نصب آن ها امنیت برنامه خود را بالا ببرید . این برنامه توانایی رمز گذاری روی برنامه را با استفاده از اثر انگشت ، تشخیص چهره ، کد و … را دارد .  برنامه های زیادی برای نصب روی آیفون و اندروید وجود دارد و به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم نمود که قابلیت و کارایی بالایی در زمینه امنیت برنامه اینستاگرام و دیگر برنامه های مجازی را دارا هستند .

• برنامه AppLock یکی از برنامه هایی است که با استفاده از آن می توانید اکثریت برنامه های نصب شده روی تلفن را رمز گذاری کنید . این اپلیکیشن کاملاً رایگان می باشد و می توانید این برنامه را به راحتی از گوگل پلی و کافه بازار دانلود نمایید .

قفل کردن اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون - تصویر یک قفل کردن اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون - تصویر دوم

 

• پس از دانلود نمودن و نصب برنامه app lock وارد برنامه شده و به بخش PROTECT مراجعه کرده و  Unblock setting را انتخاب نمایید .

قفل کردن اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون - تصویر سوم قفل کردن اینستاگرام در گوشی اندروید و آیفون - تصویر چهارم

• در این بخش می توانید هر برنامه ای را که در نظر دارید به راحتی رمز مورد نظر و یا الگو وارد نمایید و امنیت اپلیکیشن را افزایش دهید .

 

سایر نرم افزار ها جهت قفل کردن برنامه اینستاگرام

برنامه CM Locker از دیگر برنامه های سرآمد برای قفل گذاری روی برنامه ها و محتوا های اندروید می باشد و کاربرد بالایی در این زمینه دارد . برای قفل کردن اینستاگرام در ios نیز برنامه هایی تولید شده مانند Secret ،  Folder App Lock  یا APPLOCK  استفاده کنند که دو برنامه مفید برای قفل نمودن اپلیکیشن ها بوده و توانایی رمز گذاشتن بر روی اینستاگرام را نیز دارد .