محدود کردن فالوور در اینستاگرام یا بلاک مخفی

restrict-fallower-on-instagram-or-block-secret

برایتان پیش آمده است که بخواهید از فالوور های اینستاگرام تان یک یا چند نفر را به دلایلی خاص بلاک کنید به صورتی که خود فالوور پیج تان به هیچ عنوان از این قضیه مطلع نشود . این قابلیت در اینستاگرام برای تمامی افرادی که یک یا چند حساب کاربری دارند امکان پذیر می باشد که به اصطلاح شادوبن Shadowban نامیده می شود که با بن کردن افراد خودشان به هیچ عنوان از این موضوع مطلع نمی شوند و به طور کلی تمامی عملکرد شان در پیج شما محدود می شود . در این مقاله از برتر رایانه در مورد بلاک مخفی در اینستاگرام و نحوه محدود کردن فالوور در اینستاگرام خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

هم چنین بخوانید : علت بلاک شدن در اینستاگرام چیست ؟

نحوه محدود کردن فالوور در اینستاگرام با قابلیت مشاهده فقط پست ها

وقتی که شما در اینستاگرام بلاک مخفی شوید هیچ کدام از پست های شما در صفحه اصلی اینستاگرام مشاهده نمی شود و همچنین باعث کمتر شدن لایک ها و کامنت های پست تان می شود . در این وضعیت تنها افرادی که فالور شما هستند و یا پست های شما را لایک میکنند می توانند به پیج و پشت های اشتراک گذاشته تان دسترسی داشته باشند . حالت بدتر دیگر آن است که صفحه ی شما با بلاک مخفی کردن تان قابل دسترسی نمی باشد و افرادی که بخواهند از صفحه شما دیدن کنند با پیغام User Not Found رو به رو می شوند .

بلاک مخفی چیست ؟

در واقع این اصطلاح به نام حالت Shadowban  به صورتی است که کاربر بلاک شده پست ها و مطالب اینستاگرامی تان می تواند ببیند اما دیگر فعالیت ها نظیر گذاشتن کامنت برای شما و فالور هایتان و تمامی افرادی که پیج فرد محدود شده را دارند مخفی است و با محدود نمودن فرد از کامنت گذاشتن وی درون پست اینستاگرام شما خیالتان راحت می شود و دیگر لازم نیست که بخشی از وقت تان را به پاک نمودن کامنت های بی خود و بی معنی افرادی که توهین می کنند . به گونه ای که با محدود کردن فالوور در اینستاگرام تان از شر این گونه فالورر های مزاحم راحت می شوید .

علت محدود کردن فالوور در اینستاگرام به طور مخفی چیست ؟

بلاک مخفی کردن یا شادوبن کردن افراد با بلاک کردن تفاوت دارد به طور مثال اگر فردی در پیج تان شروع به گذاشتن کامنت های توهین آمیز با محتواهای زشت و نا پسند نماید در صورتی که این فرد را بلاک کنید به راحتی مطلع می شود و با حساب کاربر جدید مجدد وارد صفحه ی شما شود و همین روال را ادامه دهد . اما با بلاک مخفی کردن فرد در صورت قرار دادن کامنت به هیچ عنوان متوجه این نمی شود بلاک شده است زیرا کامنت برای خودش نمایش داده می شود و هیچ کس دیگر این کامنت ها را در پیج تان مشاهده نمی کند . فردی که بلاک مخفی شده است تنها در صورتی می تواند مطلع شود که بلاک مخفی شده که یک حساب کاربری دیگری داشته باشد و بررسی کند که آیا کامنتی که قرار می دهد در این اکانت نیز نشان داده می شود یا خیر در صورتی که نمایش داده نشود به این معناست که Shadowban شده است . این نیز یک روش برای مجدود کردن فالوور در اینستاگرام تان به حساب می آید .

نحوه ی بلاک کردن یا محدود کردن فالوور در اینستاگرام

در صورتی که با مفهوم بلاک چین آشنا شده اید و می خواهید یک یا چند فالوور مزاحم در اینستاگرام را با استفاده از بلاک بن را محدود جهت محدود کردن فالوور در اینستاگرام با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا فردی که می خواهید بلاک بن کنید را بر روی یکی از کامنت هایش بزنید .

در خصوص کاربران گوشی های آیفون باید کامنت را به سمت چپ بکشانید .

حالا در صفحه بر روی آیکون علامت تعجب بزنید و بر روی آن کلیک نمایید ، سپس بر روی گزینه Abusive Content  بزنید .

محدود کردن فالوور در اینستاگرام یا بلاک مخفی - بلاک مخفی با کامنت

علت را در لیست وارد شده بزنید و فرد موردنظر را بلاک مخفی نمایید .

در نهایت شما با انجام مراحل بالا توانسته اید آن فرد را Shadowban کنید .

محدود کردن فالوور در اینستاگرام یا بلاک مخفی - قوانین اینستاگرام

پیشگیری از بلاک مخفی یا Shadowban

در صورتی که فهمیدید دچار بلاک مخفی شده اید و بخواهید که حساب کابری تان به حالت اولیه باز گردد حتماً به این موارد توجه نمایید :

عدم استفاده از ربات های خودکار

در صورتی که از ربات های جذب لایک و فالوور استفاده می کنید همین حالا آن را حذف نمایید . زیرا استفاده از این ربات می تواند دلایل استفاده اصلی بلاک مخفی شدن در اینستاگرام می باشد .

عدم استفاده از هشتگ های خراب

احتیاط نمایید که از چه هشتگ هایی در کپشن پست هایتان استفاده می کنید زیرا بعضی از این هشتگ ها شاید خیلی مورد استفاده قرار بگیرد اما به دلایلی از طرف اینستاگرم مخرب شناخته می شوند و بن هستند که در صورت استفاده از آن ها ممکن خطر ساز باشد .

عدم استفاده از حساب کاربری به مدت ۴۸ ساعت

در بسیار از موارد حاکی از این است افرادی که بلاک شده اند تا دو روز به هیچ عنوان نباید وارد حساب کاربری خود شوند ، زیرا انکار باعث رفع بلاکی شما می شود و یا حداقل در سرعت خروج از پلاک تأثیر گذار می باشد .

رعایت قوانین و مقررات اینستاگرام

هم چنین قوانین اینستاگرام را رعایت نمایید مهم تر از همه همیشه باید در حال رشد حساب کاربری تان باشید و مطالب کامل تر و مفید تری را قرار دهید و احتیاط بیشتری را خرج دهید .

امیدواریم توانسته باشید با استفاده از مراحل بالا با اصطلاح بلاک مخفی آشنا شده باشید و بتوانید با محدود کردن فالوور در اینستاگرام از کامنت های توهین آمیز و فالور های مزاحم راحت شوید .