آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت

learn-change-username-in-snap-chat-org-pic

اسنپ چت یکی از شبکه های اجتماعی است که به دلیل افکت های جذاب خود بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد می توانند عکس های گرفته شده خود در اسنپ چت را در این برنامه و یا سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند . یکی از مواردی که برای کاربران در این شبکه اجتماعی دارای اهمیت است عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت می باشد که تغییر آن به راحتی قابل انجام نیست . در واقع نمی توان به راحتی وارد پروفایل خود در این برنامه شد و نام کاربری را تغییر داد . در این مقاله قصد داریم تا دو روش تغییر یوزرنیم را به شما آموزش دهیم . لطفاً در ادامه همراه ما باشید و مراحل را به طور کامل انجام دهید تا بتوانید با موفقیت یوزرنیم خود را تغییر دهید .

بیشتر بخوانید : ذخیره سازی عکس و فیلم در برنامه اسنپ چت گوشی

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر لوگو

روش اول در عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت

همان طور که اطلاع دارید عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت به راحتی قابل انجام نیست ، اما شما می توانید با استفاده از روش زیر به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن ، یوزرنیم خود را تغییر دهید . برای این کار طبق مراحل زیر پیش بروید:

مرحله ۱: وارد Snapchat شوید و روی آیکون عکس در بالا و سمت چپ کلیک نمایید.

مرحله ۲: روی آیکون چرخ دنده ضربه بزنید و وارد آن شوید. این آیکون در بالا ، سمت راست قابل مشاهده می باشد.

مرحله۳ : روی عبارت Name ضربه بزنید و در قسمت بعد نام و نام خانوادگی خود را ویرایش کنید و در نهایت روی عبارت Save کلیک کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک روی Remove name نام خود را پاک کنید.

مرحله ۴: برای بررسی تغییرات ، پروفایل خود را بررسی کنید . همان طور که مشاهده کردید نام شما به عنوان نام کاربری تان نیز شناخته خواهد شد و زمانی که آن را تغییر دهید نام کاربری یا یوزنیم تان نیز تغییر می کند . برای مشاهده تغییرات یک مرحله به عقب باز گردید و در قسمت پروفایل ، تغییرات را مشاهده نمایید .

مرحله ۵: حالا وارد قسمت Add Friends شوید و دوستان خود را به صورت دستی وارد کنید ، این مرحله تا حدودی زمان گیر است . اما در صورتی که می خواهید تمامی دوستان تان را در کنار خود داشته باشید، انجام آن ضروری است . بعد از اضافه کردن تمامی دوستان شما می توانید با یوزرنیم یا نام کاربری جدید در این شبکه مجازی فعالیت نمایید .

هم چنین بخوانید : اسنپ | نحوه ی استفاده از اپلیکیشن اسنپ در گوشی

عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت با استفاده از ایمیل

در روش قبل ، عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت را بدون تغییر حساب و ایجاد یک حساب کاربری جدید ، توضیح دادیم . در صورتی که قصد دارید تا با ایجاد یک حساب کاربری جدید و یک ایمیل تازه یوزرنیم خود را تغییر دهید تا آخر این مقاله همراه ما باشید . لطفا مراحل زیر را به طور کامل انجام دهید تا بتوانید یوزرنیم خود را ایجاد کنید .

مرحله ۱ : وارد برنامه Snappchat شوید و سپس پروفایل خود را باز کنید.

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر اول

مرحله ۲ : از طریق آیکون چرخ دنده در بالای صفحه وارد قسمت تنظیمات شوید.

مرحله ۳ : گزینه Log out را در انتهای صفحه پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید.

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر دوم

مرحله ۵ : حالا دوباره ثبت نام کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید . توجه نمایید که در این قسمت از ایمیل دیگری به جای ایمیل قبلی خود استفاده کنید .

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر سوم

 

مرحله ۶ : در این مرحله نام و نام خانوادگی جدیدی برای خود ایجاد کنید که به عنوان یوزرنیم شما نیز شناخته می شود.

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر ششم

مرحله ۷ : روی عبارت Add Friends کلیک کنید و دوستان خود را به صورت دستی وارد نمایید و در انتها روی Ok کلیک نمایید . شما می توانید برای اضافه کردن دوستان خود وارد حساب Snappchat قبلی خود شوید و دوستان خود را اضافه کنید . برای این کار کافی است تا یوزرنیم قبلی خود را در قسمت سرچ وارد نمایید .

آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت - تصویر چهارم

امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید بوده باشد و به این طریق بتوانید یوزرنیم خود را تغییر دهید و از امکانات جذاب این اپلیکیشن استفاده کنید .

برای مطالعه مقاله آموزشی آشنایی با برنامه پینترست و قابلیت های آن بر روی لینک آموزشی کلیک کنید