اسنپ | نحوه ی استفاده از اپلیکیشن اسنپ در گوشی

snap-how-to-use-snap-in-the-phone-app-pc-bartaar

اسنپ snapp به عنوان اولین و بزرگترین سرویس آنلاین در ایران جهت حمل و نقل درون شهری است که مسافران را از مبداء تا مقصد همراهی می نماید و می توان از جایی به جایی دیگر تنها با درخواست خودرو در کمترین زمان عزیمت نمایید . فعالیت شرکت اسنپ از اواخر سال ۱۳۹۳ آغاز شده است و با استفاده از نرم افزاری که طراحی آن را گروه اینترنت ایران بر عهده داشته است جهت سفر های درون شهری در خواست ماشین دهید .

این مقاله از برتر رایانه را برای کاربرانی که جهت استفاده و آشنایی با این اپلیکیشن همسفری آنلاین نیاز به راهنمایی داشته تا با تمامی قابلیت های این برنامه آشنا شوید و تجربه ی یک سفر متفاوت و لذت بخش را داشته باشید ، در ادامه با ما همراه باشید .

نحوه ی درخواست خودرو از طریق اسنپ

برای در خواست از طریق اسنپ مسافران باید مسیر سفر ، گزینه های سفر و نوع سرویس حمل و نقل را مشخص نمایند به طور مثال برای انتخاب نوع سرویس می توانند خودرو یا موتور را انتخاب و حتی نوع خودرو را نیز مشخص نمایند . بعد انتخاب مبدأ و مقصد خود هزینه ی سفر را می توانند مشاهده نمایند و در صورت نارضایتی از هزینه سرویس آن را لغو کنند . در صورت انتخاب مرحله به مرحله اپلیکیشن نزدیکترین راننده به محل سکونت شما را مشخص و با تأیید شما خورو در کمترین زمان به محل شما می آید .

امکان پرداخت هزینه سفر درون شهری با دو روش نقدی و غیر نقدی انجام پذیر است .

انواع سرویس های در خواستی اسنپ

سرویس اسنپ اکو پرکاربرترین و محبوب ترین سرویس است که بسیار مقرون به صرفه با قیمت های اقتصادی همراه با بالاترین کیفیت خدمات دهی می باشد .

سرویس اسنپ رز این سرویس مخصوص حمل و نقل بانوان و خانواده است که کاربران آن را بانوان تشکیل می دهند .

سرویس اسنپ باکس این سرویس ویژه حمل و نقل مرسولات با موتور است که معمولاً ارسال آن سریع تر و آسان می باشد .

سرویس اسنپ بایک ویژه حمل و نقل مسافران با موتور ، با دسترسی آسان و سرعت بالا

مزایای اسنپ

پرداخت غیر نقدی و اعتباری هزینه سفر

داشتن سرویس های متنوع

مشخص نمودن مسیر حرکت از مبداء تا مقصد در هر نقطه به طور دلخواه

امکان انتخاب مسیر رفت و برگشت و توقف مسیر

اشتراک گذاری اطلاعات سفر با دیگران

امتیاز دادن به راننده

بهره مندی از طرح های تخفیفی

پشتیبانی همه روزه حتی ایام تعطیل

نحوه ی دانلود ، نصب و استفاده از اپلیکیشن اسنپ

دانلود و نصب

ابتدا برنامه اسنپ را نصب کنید .

ورود و عضویت

در صورتی که برای اولین بار وارد برنامه شده اید گزینه عضویت را بزنید .

در قسمت اول باید انتخاب نمایید که از طریق حساب گوگلی وارد می شوید یا شماره همراه .

فعالسازی مکان یاب گوشی

در صورت ورود تصویر نقشه را بر روی صفحه گوشی مشاهده می کنید . این اپلیکیشن به دلیل مکان محوری محل دقیق شما را می خواهد . این دسترسی به صورت اختیاری است و با دادن موقعیت مکانی به برنامه استفاده از اپلیکیشن برایتان آسان تر خواهد شد .

تعیین مبدأ و مقصد

در قسمت مبدأ که در بالای صفحه مشخص می نماید که شما کجا هستید ؟ اشاره گر را لمس و قسمت دایره ای سبز رنگ را بر روی مکانی که هستید قرار دهید . در مرحله دوم اشاره گر مقصد را روی مکانی که می خواهید بروید قرار دهید . در بالای صفحه نوشته شده است که کجا می روید ؟ که با تعیین مقصد می توان مسیر خود را مشخص کنید .

تعیین مبدأ و مقصد اسنپ

در فلید بالای صفحه که عبارت اضافه کردن آدرس منتخب … قرار دارد می توانید پیش از انتخاب مقصد نام آدرس را به صورت دستی وارد نمایید . به طوری که با لمس عبارت و انتخاب اشاره گر سبز رنگ اینجا ، مشخصات آدرس منتخب را وارد و جزئیات را برای مسیر یابی بهتر راننده مشخص کنید . این گزینه معمولاً برای آدرس هایی که نام خیابان ، کوچه و یا پلاک درج نشده است مورد استفاده قرار می گیرد و هم چنین نیاز به هر بار انتخاب مقصد نیست .

گزینه های سفر

با انتخاب مبداء و مقصد هزینه سفر و انتخاب سرویس مورد نظر امکان پذیر است . اما در سمت راست درخواست اسنپ گزینه ها وجود دارد که با انتخاب آن می توان مقصد دوم خود ، رفت و برگشت مبدأ و توقف در مسیر را در صورت هر نیاز انتخاب نمایید .

گزینه های سفر اسنپ

کد تخفیف

بعد از انتخاب سرویس مورد نظرتان در صورت داشتن کد تخفیفی می توان آن را در قسمت کد تخفیف را وارد و ثبت نمایید که از راه های دریافت آن پیشنهاد برنامه به دوستان است .

منو و اطلاعات کاربری اپلیکیشن

با انتخاب گزینه سه خط عمودی در بالای صفحه می توانید به بخش منوی وارد شوید . همانگونه که مشاهده می کنید می توانید اطاعات کاربری خود را تغییر دهید . هم چنین با انتخاب گزینه ی گردش حساب لیست تراکنش های خود را مشاهده نمایید و در صورت نیاز موجوی تان را افزایش دهید .

 

در قسمت آدرس منتخب نقاط جدید را به آدرس اضافه نمایید  و با انتخاب سفرها اطلاعات سفر های رفته را ببینید . در آخر در صورت هرگونه مشکل گزینه پشتیبانی را انتخاب تا برای رفع مشکل همکاران اسنپ به شما کمک نمایند .