معرفی بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

introducing-the-best-timer-software-for-windows-pic-4

در موقعیت های مختلف ممکن است به وسیله ای مانند تایمر جهت اندازه گیری زمان نیاز داشته باشید. استفاده از تایمر علاوه بر اینکه به کار های شما نظم می دهد ، باعث می شود متوجه شوید که برای انجام هر کاری چه مقدار زمان نیاز دارید. همچنین اگر ورزشکار هستید می توانید هنگام انجام فعالیت های بدنی خود برای محاسبه زمان از این نرم افزار استفاده کنید. علاوه بر این این نرم افزار برای آشپزی و تنظیم زمان خواب نیز می تواند به شما کمک کند. امروزه علاوه بر گوشی های اندرویدی ، روی نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۱۰ نیز می توان نرم افزار تایمر نصب کرد. اگر قصد دارید برای ویندوز خود نرم افزار تایمر را دانلود و سپس نصب کنید ، با ما همراه باشید ؛ زیرا دراین مطلب قصد داریم شما را با بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین آنتی ویروس ها برای کامپیوتر در سال ۲۰۲۲

در مواقعی که نیاز دارید بدانید برای هر کاری چه مدت زمانی صرف می کنید بهتر است از تایمر استفاده کنید. از آنجایی که برنامه های تایمر زیادی وجود دارد در این مطلب با معرفی بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز همراه ما باشید.

بررسی بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

در این بخش سعی داریم چند نمونه از بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم:
نرم افزارRound Workout Timer : اگر ورزشکار هستید و به دنبال یک تایمر مناسب برای ورزش کردن می گردید Round Workout Timer یک پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود. این تایمر به صورت اختصاصی برای افراد ورزشکار طراحی شده است.

بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز - برتر رایانه

نرم افزار Snap Timer: این تایمر برای ویندوز ۱۰ مناسب بوده و از جمله مزیت های آن می توانیم به طراحی ساده برنامه اشاره کنیم که باعث شده کار با تایمر بسیار ساده باشد.

کامل ترین و بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

نرم افزار MultiTimer : اگر تمایل به استفاده از برنامه تایمر روی کامپیوتر خود دارید ، نرم افزار MultiTimer جزء بهترین انتخاب ها است ؛ زیرا این برنامه از مزیت های فراوانی برخوردار می باشد ؛ به عنوان مثال شما می توانید از این تایمر روی پس زمینه برنامه های دیگر نیز استفاده نمایید و هر لحظه زمان خود را مشاهده کنید. همچنین این نرم افزار شامل کرنومتر ، شمارش معکوس ، زنگ هشدار و… نیز می باشد.

معرفی بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

نرم افزار Cool Timmer: این تایمر دارای رابط کاربری گرافیکی فوق العاده ای می باشد و کاربران به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. به همین دلیل است که این تایمر طرفداران خاص خودش را دارد و به شما پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده این تایمر را امتحان کنید و از راحتی کار با آن لذت ببرید.

نرم افزار Stopwatch: به عنوان پنجمین تایمر می توان Stopwatch را نام برد که یک تایمر با رابط کاربری عالی می باشد و شما می توانید تنظیمات آن را به راحتی شخصی سازی کنید.

بیشتر بدانید: معرفی بهترین برنامه های جایگزین ورد

کامل ترین و بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

در بخش قبل به معرفی چند نمونه پرطرفدار از بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز پرداختیم و در این قسمت به ادامه معرفی می پردازیم.

نرم افزار Timer Pro: ابن تایمر برای ویندوز های ۱۰ و ۱۱ مناسب است و به راحتی نیاز کاربران را برطرف می کند. این برنامه برای افرادی که توجه زیادی کارایی و گرافیک برنامه دارند مناسب و کاربردی می باشد.

نرم افزار Orzeszek Timer: این تایمر برای افرادی که علاقه زیادی به تایمر های تخصصی و پیشرفته دارند مناسب است ؛ زیرا این نرم افزار دارای ویژگی های پیشرفته ای از جمله شمارش معکوس و خط فرمان می باشد. وجود خط فرمان در این برنامه کمک می کند بتوانید تنظیمات شخصی خود را روی آن اعمال نمایید.

نرم افزار Windows Alarms & Clock: این تایمر برای ویندوز۷ و بقیه نسخه ها مناسب می باشد و دارای ساعت زنگدار ، ساعت جهانی ، تایمر و کرنومتر است. اگر تمایل دارید همه این برنامه ها را به صورت یک جا و در کنار هم داشته باشید پس نصب این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم. یکی از مزایایی که این تایمر دارد این است که شما می توانید تعیین کنید که زنگ هشدار چند بار پخش شود.

نرم افزار Oh Clock: این برنامه تایمری مناسب برای ویندوز نسخه ۷ ، ۸ ، ۱۰ و ۱۱ می باشد. این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین برنامه ها به منظور زمان بندی و منظم کردن کار های روزمره ی شما است. از مزیت های این برنامه باید به پشتیبانی آن از فرمان صوتی اشاره کنیم.

کاربردی ترین و بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

نرم افزار Alarm Clock HD: این برنامه به غیر از تایمر دارای قابلیت هایی مانند زنگ هشدار ، اعلام آب و هوا ، نرخ ارز و پخش کننده رادیو می باشد و شما می توانید از آن در کامیپوتر استفاده نمایید.

بررسی بهترین نرم افزار های تایمر برای ویندوز

بیشتر بخوانید: آموزش بهترین ترفند های مرورگر Microsoft Edge

نتیجه گیری

شما می توانید متناسب با نیاز و سلیقه ای که دارید یکی از این نرم افزار ها را را دانلود و نصب نمایید و از آن ها حین انجام کار هایتان کمک بگیرید. همان طور که اشاره کردیم هر یک از این تایمر ها از ویژگی های به خصوصی برخوردار بودند ؛ به عنوان مثال بعضی از آن ها دارای زنگ هشدار جهت تنظیم کردن ساعت و متوجه کردن شما برای انجام کار مد نظرتان هستند و در مقابل بعضی دیگر رابط کاربری خوبی داشتند و برای افرادی که راحتی کار برایشان اهمیت زیادی داشت مناسب بودند.