دانلود برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ در گوشی اندروید

introducing-programs-removing-the-singer-voice-from-oh-pic-1

بسیاری از افراد از پیر و جوان تا زن و مرد به خوانندگی علاقه مندند و به همین دلیل موسیقی مورد علاقه خود را زیر لب زمزمه کرده و یا مجدداً بازخوانی می کنند. این مسئله باعث شده تا سرویس کارائوکه در میان اکثر افراد محبوب شود اما برای استفاده از این سرویس احتیاج به موزیک خالی آهنگ های مورد علاقه تان دارید. به طور معمول روش های مختلفی برای دانلود موزیک خالی برای کارائوکه وجود دارد اما برخی از مواقع ممکن است نتوانید آهنگ مورد نظر خود را پیدا کنید. در چنین شرایطی پیشنهاد می دهیم تا از برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ استفاده کرده و به این صورت موسیقی مورد نظر خود را آماده نمایید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین سرویس های دانلود موزیک خالی برای کارائوکه

بهترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ

اپلیکیشن SingPlay

در صورتی که به دنبال بهترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ هستید پیشنهاد میدهیم تا اپلیکیشن SingPlay را دانلود کرده و روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده است و به صورت کاملاً خودکار صدای خواننده را از آهنگ جدا می کند. در واقع در این اپلیکیشن تمامی آهنگ های موجود در گوشی موبایل شما به صورت خودکار، بدون صدای خواننده خواهند شد و میتوانید به راحتی از لیست مورد نظر یکی از آهنگ ها را پلی کرده و صدای خودتان را روی آن ضبط کنید. برای ضبط صدا کافیست روی دکمه Record ضربه بزنید و پس از خواندن روی آهنگ آن را در گوشی موبایل خود ذخیره کرده و یا در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید که به علت تحریم هایی که برای ایران اعمال شده امکان دارد نتوانید این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید بنابراین توصیه میکنیم تا نام آن را در سرویس های ایرانی جستجو کرده و سپس دانلود نمایید.

برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ - در برنامه SingPlay

بیشتر بخوانید: اضافه کردن متن یا لیریک به آهنگ و نمایش آن در حین پخش در اندروید

اپلیکیشن Backtrackit

برای حذف صدای خواننده و آماده کردن آهنگ برای کارائوکه میتوانید از اپلیکیشن Backtrackit نیز استفاده نمایید. این برنامه به صورت رایگان و از طریق گوگل پلی قابل دانلود میباشد و امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع شما میتوانید با ورود به این اپلیکیشن آهنگ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس گزینه Mute Vocals را انتخاب نمایید. به این صورت صدای خواننده حذف خواهد شد و امکان اضافه کردن صدا به آن نیز وجود دارد. در نهایت میتوانید تغییرات اعمال شده را ذخیره کرده و سپس آهنگ را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین امکان مرتب کردن آهنگ ها برایتان وجود دارد و به این صورت دسترسی به موسیقی مورد نظر ساده ‌تر خواهد شد.

برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ - در برنامه Backtrackit

کاربردی ترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ

برنامه Vocal Remover

از کاربردی ترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ می توان به Vocal Remover for Karaoke اشاره نمود که امکان دانلود آن از گوگل پلی وجود دارد. سپس می ‌توان با باز کردن این اپلیکیشن آهنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای حذف صدای خواننده از آن روی گزینه‌ Vocal Remover تپ نمود. به این صورت مدت زمان کوتاهی طول می کشد تا صدای خواننده حذف شود و پس از آن می ‌توانید با انتخاب گزینه Save آهنگ خالی را ذخیره کنید. جالب است بدانید که در این اپلیکیشن برخلاف برنامه های مشابه کیفیت صوت نسبتاً بالا است و همچنین امکان تنظیم نرخ بیت ذخیره سازی بین ۹۶ تا ۳۲۰ کیلوبیت در ثانیه برای شما فراهم است.

دانلود برنامه Vocal Remover

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین موزیک پلیر های آفلاین اندروید

سایت Vocal Remover

در کنار اپلیکیشن Vocal Remover که برای جداسازی صدای خواننده وجود دارد می توانید از سایت آن نیز استفاده نمایید. در واقع در سایت vocalremover به راحتی می توانید صدای خواننده را از آهنگ آن جدا کرده و سپس موسیقی خالی را در گوشی موبایل تان ذخیره کنید. برای این کار ابتدا وارد این سایت شده و بعد از آن گزینه Browse my files را انتخاب نمایید.

حال می توانید موسیقی مورد نظر خود را در سایت آپلود کرده و منتظر بمانید تا صدای خواننده از آن جدا شود.

پس از آن برای ذخیره شدن موسیقی مورد نظر گزینه Music را انتخاب کنید.

به این صورت می توانید بدون نصب هیچ گونه نرم افزار به خصوصی روی گوشی موبایل خود صدای خواننده را از روی آهنگ مورد نظر حذف نمایید.