افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی

increase-sales-on-instagram-with-trust-building-pic-1

امروزه تعداد پیج های فروشگاهی در فضای اینستاگرام افزایش چشمگیری یافته است. به همین دلیل اکثر این فروشگاه ها به دنبال راهکاری برای افزایش فروش خود و کسب سود بیشتر هستند اما متاسفانه بسیاری در این راه شکست می خورند و نمی توانند به درآمد قابل قبولی دست پیدا کنند. یکی از مهمترین دلایلی که کاربران اینستاگرام از شما خرید نمی‌ کنند عدم اعتماد به پیج تان می باشد! در واقع در صورتی که صفحه معتبر و قابل اعتمادی داشته باشید میزان فروش تان به شدت افزایش خواهد یافت. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا مهم ترین راهکار هایی که برای افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی وجود دارد را به شما عزیزان ارائه دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های طراحی پست و استوری اینستاگرام

مهمترین راهکارهای افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی

تولید محتوای اورجینال

کپی کردن عکس های دیگران و استفاده از محتوایی که در دیگر پیج ها وجود دارد یکی از دلایل اصلی است که باعث می‌شود تا کاربران به شما اعتماد نکنند. در واقع در صورتی که علاقه‌مندید تا فروش خود را افزایش دهید و سود بیشتری به دست آورید بهتر است تا محتوایی کاملاً انحصاری و منحصر به فرد را تولید کنید. این مسئله جزء مهمترین راهکارها برای افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی است و باعث اعتبار بیشتر پیج شما میشود. در صورتی که در این زمینه اطلاعات کمی دارید بهتر است تا پیج رقیبان خود را بررسی کرده سعی کنید تا محتوای کاملاً متفاوت و بهتر از آن‌ها را ایجاد نمایید. همچنین بهتر است تا تمامی عکس هایی که از محصولاتتان قرار می‌دهید در کادری مشخص باشد و ردپایی از برندتان به چشم بخورد.

فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی - تولید محتوا اختصاصی

بیشتر بخوانید: نحوه اشتراک گذاری عکس متحرک یا گیف در استوری اینستاگرام

با مخاطبان ارتباط بگیرید!

در صورتیکه تصاویر یا ویدیو هایی از خودتان را انتشار دهید باعث اعتمادسازی بیشتر می‌شود. همچنین سعی کنید تا حتماً پاسخ تمامی کاربران را بدهید و هر از گاهی در رابطه با زندگی خود، دلیل ایجاد پیج فروشگاهی و… داستان‌هایی را برای کاربران تعریف کنید. انجام این کار باعث اعتماد بیشتر کاربران شده و آنها را با داستان شما همراه می‌کند.

تصاویر واقعی را انتشار دهید

برخی از ادمین های پیج های فروشگاهی تصاویر محصولات را با استفاده از فتوشاپ تغییر می‌دهند و افکت هایی را روی آنها اعمال می‌کنند. این کار باعث می‌شود تا تصویر محصول با واقعیت آن کاملاً متفاوت شود و در صورتی که محصول مورد نظر را به فروش برسانید مطمئناً نارضایتی خریدار را به دنبال دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم تا حتما عکسهای واقعی را به اشتراک بگذارید و سعی کنید تا ویدیوهایی از محصولات را نیز در قالب پست و استوری منتشر کنید.

فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی - از فتوشاپ استفاده نکن

بهترین روش های افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی

اشتراک گذاری تصاویر فاکتور های خرید و بسته های ارسالی

یکی از راهکارهای اصلی برای افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی اشتراک‌گذاری فاکتورهای خرید می باشد. در واقع بهتر است تا حتماً کد پیگیری محصولات را در قالب استوری به اشتراک بگذارید تا افراد بیشتری به شما اعتماد کنند. علاوه بر آن هایلایت رضایت مشتری نیز باعث می‌شود تا اعتماد سازی به صورت بهتر انجام شود. همچنین یکی از بهترین راهکارهایی که برای افزایش اعتبار پیج شما وجود دارد در این است که حتما از بسته های ارسالی تصاویر و ویدیو تهیه کنید. در صورتی که این تصاویر را به اشتراک بگذارید کاربران مطمئن می‌شوند که شما یک پیج واقعی و فروشگاهی هستید و قرار نیست کلاهبرداری از آنها صورت بگیرد. همچنین می‌توانید در هنگام بسته بندی محصولات تصاویری را تهیه کرده و آنها را در صفحه تان استوری نمایید.

بیشتر بخوانید: ترفند های شناخت فالوور های فیک در اینستاگرام

همکاری با پیج های مشابه

در صورتی که در زمینه خاصی فعالیت می کنید بهتر است تا پیج هایی که دارای فعالیت مشابه هستند را دنبال کنید. برای مثال اگر پیج فروش لوازم منزل را دارید بهتر است تا برندهای معتبر تولید لوازم منزل و فروشندگان آن را حتماً دنبال کنید. همچنین می‌توانید به این پیج ها پیام دهید و در رابطه با همکاری بیشتر با آنها مکاتبه نمایید.

دریافت مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

اگر از سایت های فروشگاهی خرید کرده باشید حتماً با نماد اعتماد الکترونیکی دریافت شده در این سایت‌ها روبرو شده اید. به این طریق می‌توانید بدون نگرانی به سایت مذکور اعتماد کرده و از آن خرید کنید. در رابطه با پیج های اینستاگرامی نیز بهتر است تا حتما مجوز های لازم را دریافت کرده و آن را با خریداران و مخاطبان پیج تان به اشتراک بگذارید. به این صورت اعتمادسازی انجام شده و مخاطبان می توانند بدون نگرانی محصولات مورد نظر را خریداری کنند.

دریافت نماد الکترونیکی