نحوه آپلود کردن عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام

how-to-upload-photos-without-cutting-and-full-screen-on-instagram

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از برنامه های جهانی با قابلیت های فراوان می باشد که امروزه بسیاری از افراد از این برنامه استفاده می کنند. همچنین امروزه بسیاری از افراد مانند بلاگرها از این اپلیکیشن پر قدرت و پرمخاطب به عنوان یک شغل درآمد زا نیز استفاده می کنند. اپلیکیشن محبوب اینستاگرام امکان به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم را به صورت استوری و پست را برای کاربران خود فراهم کرده است. شما کاربران این برنامه جهانی و پرطرفدار میتوانید تصاویر خانوادگی و یا تصاویری از زندگی روزمره خود را با فالوور های خود به اشتراک بگذارید. در این مقاله سعی داریم شما عزیزان را با نحوه آپلود عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام آشنا کنیم.

 

مقاله پیشنهادی : آموزش عوض کردن شماره تلفن در اینستاگرام

 

نحوه آپلود عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام

از آنجایی که برنامه اینستاگرام دارای کاربران فراوانی در سراسر جهان می باشد به طور معمول بسیاری از افراد دارای سوال های متداول درباره این برنامه می باشد. به همین منظور در سایت پی سی برتر درباره سوالات کاربران محترم بحث خواهد شد.

در اپلیکیشن اینستاگرام کاربران این برنامه قادر به اشتراک گذاری تصاویر خود با نسبت ۴:۵ می باشند اما اگر تصویر انتخاب شده توسط شما از اندازه پیش فرض اینستاگرام بزرگتر یا کوچکتر باشد این برنامه به طور خودکار تصویر شما را برش خواهد داد.

به همین منظور این مطلب از سایت برتر رایانه به طور کامل نحوه آپلود عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام را بررسی خواهد کرد. به منظور جلوگیری از برش تصاویر و به اشتراک گذاشتن تصویر کامل باید از روش های متفاوت یا برنامه هایی که در این زمینه ساخته شده‌اند استفاده کرد.

در این روش به منظور آپلود کردن عکس دلخواه خود بدون برش ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و وارد اکانت خود شوید.

پس از ورود به اکانت بر روی آیکون + که در بالای صفحه در سمت راست قرار دارد ضربه بزنید.

سپس گزینه Post را انتخاب نمایید. پس از آن عکس مورد نظر خود را برگزینید. در مرحله بعدی علامت Expand را انتخاب نمایید.

با انتخاب نمودن آیکون Expand تصویر شما با ابعاد در اینستاگرام پست خواهد شد و در صورت لزوم این برنامه اطراف تصویر را سیاه یا سفید خواهد کرد.

روش دوم نحوه آپلود عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام

پس از استفاده از خود برنامه اینستاگرام برای جلوگیری از برش دادن عکس روش دیگری با استفاده از دانلود برنامه No crop برای گوشی های اندروید وجود دارد.

برای استفاده از این روش ابتدا باید برنامه No crop for Instagram را دانلود و سپس نصب نمایید. پس از نصب برنامه را باز کرده و گزینه Edit را انتخاب نمایید.

سپس تصویر دلخواه خود را انتخاب نمایید همانگونه که مشاهده میکنید دور تا دور تصویر پس زمینه ای تار از عکس انتخاب شده ایجاد خواهد شد.

سپس با ضربه زدن بر روی گزینه Background میتوانید پس زمینه عکس را تغییر دهید.

در انتهای کار بر روی گزینه Save ضربه بزنید. اگر شما کاربران محترم با گذاشتن عکس بدون برش و تمام صفحه در اینستاگرام به مشکل برخوردید ابتدا وارد سایت Kapwing شوید و گزینه Get Started انتخاب نمایید و پس از آن بر روی ۴:۵ ضربه بزنید.

حال بر روی آیکون Upload ضربه بزنید. در مرحله بعدی Click to Upload را انتخاب نمایید و پس از آن گزینه File را انتخاب کنید.

در ادامه در بخش تصاویر خود تصویر مورد نظر را انتخاب نمایید. این بخش به شما عزیزان امکان ادیت عکس خود را داده و در انتهای ادیت های مورد نظر خود بر روی Export بزنید.

در ادامه گزینه Export a JPEG را انتخاب کنید. سپس می توانید پیش نمایشی از عکس آماده شده را مشاهده کنید. در انتها گزینه Download را انتخاب نموده و تصویر خود را در اینستاگرام به صورت پست به اشتراک بگذارید.