نحوه آپدیت کردن برنامه اینستاگرام | داشتن آخرین ورژن

how-to-update-the-instagram-program

با توجه به اینکه شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برنامه‌ها به حساب می‌آید، در صورتی که بخواهید نظیر دیگر افراد و کاربران از قابلیت‌های به روز و جدید اینستاگرام برای انتشار عکس، استوری، ساخت کلیپ و غیره استفاده نمایید همواره باید برنامه را آپدیت نگه دارید تا قابلیت‌ها برای شما فعال شود. در صورتی که ‌خواهید نحوه آپدیت کردن برنامه اینستاگرام را بدانید و از ورژن‌ ارتقا یافته آن جهت فعال شدن قابلیت‌های برنامه استفاده کنید، این مقاله از برتر رایانه را از دست ندهید.

مقاله پیشنهادی : شیوه افزودن و قرار دادن آهنگ بر روی بیو پروفایل اینستاگرام

آپدیت کردن اینستاگرام در اندروید و آیفون

برای به روز رسانی اینستاگرام در گوشی‌های اندروید به عنوان اولین روش وارد گوگل پلی شده، بر روی آیکون حساب کاربری در گوشه بالای سمت راست ضربه بزنید.

گزین هManage apps & device انتخاب کنید و بر روی کلمه Updates تب نمایید.

اینستاگرام را بیابید و بر روی آپدیت Updates کنار آن بزنید. اگر در این قسمت برنامه اینستاگرام را نمی‌بینید به این معنی است که احتیاج به آپدیت کردن برنامه نیست.

در روش دوم وارد برنامه گوگل پلی شده، بر روی نوار جستجو بالای صفحه ضربه بزنید. برنامه اینستاگرام را در نوار سرچ تایپ نموده،در کنار برنامه می‌توانید گزینه Update یا Open ببینید. اگر گزینه Open مشاهده کردید بر روی آن تب نموده و اگر گزینه Open را دیدید احتیاجی به به روز رسانی نیست.

در روش سوم ما می‌توانید APK آخرین ورژن اینستاگرام از مارکت و وب سایت‌های دانلود برنامه اندروید یا بات دانلود اپ تلگرام دانلود نمایید و سپس بر روی گوشیتان نصب کنید. البته جهت انجام این کار می‌بایست بر روی گوشی اندرویدتان فعال باشد.

نحوه آپدیت کردن برنامه اینستاگرام به صورت اتوماتیک

برای آپدیت خودکار اینستاگرام به عنوان روش اول وارد اینستاگرام شده بر روی آیکون سه خط بالای صفحه تب نموده و وارد تنظیمات شوید. بر روی گزینه About تب نمایید، گزینه App Updates را انتخاب کرده و قابلیت Auto Update Instagram فعال کنید.

در روش دوم نیز وارد Google Play شده و در نوار جستجو کلمه Instagram را تایپ کنید. بر روی آیکون سه نقطه ضربه بزنید و قابلیت Enable auto update را فعال نمایید.

حال وارد صفحه اول برنامه گوگل پلی شوید و بر روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید. گزینه Settings انتخاب را نموده، بر روی Network preferences ضربه بزنید و گزینه Auto-update apps  را انتخاب کنید.

می‌توانید اینستاگرام را از طریق هر شبکه آپدیت کنید. برای نمونه به روزسانی تنها از طریق وای فای انتخاب شده است. پس از انتخاب نوع آپدیت بر روی OK کلیک نمایید. اگر نمی خواهید به روز رسانی اتوماتیک انجام شود گزینه آخر را فعال نمایید.

نحوه به روز رسانی برنامه اینستاگرام در گوشی آیفون

کاربران گوشی‌های ios آیفون وارد اپ استور App Store  شوندt بر روی آیکون حساب کاربری درباره صفحه تب نمایند.

در اینجا لیستی با آپدیت‌های اتوماتیک آینده را خواهید دید. اگر اینستاگرام در لیست مشاهده می‌کنید بر روی گزینه Update کنار آن تب نموده و در غیر این صورت احتیاجی به آپدیت برنامه نیست.

در روش دوم گزینه App Store را باز کنید و بر روی Search بزنید.

در نوار جستجوی بالای صفحه کلمه Instagram تایپ و سرچ نمایید.

اگر در کنار برنامه اینستاگرام گزینه Update می‌بینید بر روی آن تب نموده و در صورت مشاهده گزینه احتیاجی به آپدیت نیست.

برای به روز رسانی خودکار اینستاگرام در آیفون وارد قسمت تنظیمات گوشی شده و App Store را بیابید و بر روی آن تب کنید.

نوار لغزنده App Updates را فعال نمودهt اگر چندین دستگاه اپل دارید می‌توانید برنامه‌ها را به طور همزمان در تمامی آنها آپدیت کنید. [هت انجام این کار می‌بایست نوار لغزنده را فعال تا به رنگ سبز تغییر کند.