نحوه مشاهده زمان آغاز فالو کردن یک فرد یا پیج در اینستاگرام

how-to-see-the-start-time-of-following-a-person-or-thread-on-instagram-org-pic

به علت مختلف امکان دارد گاهی احتیاج داشته باشید که زمان فالو کردن یک فرد یا پیج اینستاگرامی را بیابید. در این شرایط شیوه‌ های گوناگونی وجود دارد تا این زمان را بیابید. با توجه به رفتار کاربران همواره الگوریتم‌ های اینستاگرام رو به تغییر و پیشرفت است و با به روز رسانی برنامه همواره می‌ توانید از این قابلیت‌ ها استفاده کنید. در این مورد بعضی از شیوه‌ ها تاریخ معینی را به شما نمایش می‌دهند و بعضی از روش‌ های دیگر تاریخ حدودی را به شما نشان خواهند داد. اگر می خواهید زمان فالو کردن فردی را در اینستاگرام پیدا کنید این مقاله از برتر رایانه را مورد مطالعه قرار دهید با ما همراه باشید.

مطلب مرتبط : روش های افزایش فالوور اینستاگرام

نمایش زمان فالو کردن دنبال کنندگان اینستاگرام

هنگامی که در اینستاگرام فردی را دنبال می‌کنید اعلانی برای مخاطب تان فرستاده می‌شود که مخاطب با این اعلان آگاه می‌ شود که شما او را فالو کرده‌ اید. پس از مدتی اگر بخواهید زمان فالو کردن شخص را متوجه شوید می توانید از مخاطب خود سؤال کنید اگر این زمان را به یاد داشته باشید شما به آسانی می‌توانید زمان فالو نمودن او را متوجه شوید.

اگر مخاطب مورد نظر تاریخ دنبال کردن تان را به خاطر ندارد از شیوه‌ های ذکر شده می‌ توانید استفاده کنید. اگر به هر دلیلی از خود فرد نمی‌ توانید سؤال کنید که چه زمانی او شما را فالو کرده است از طریق پست‌ های صفحه اصلی اینستاگرام زمان فالو کردن شخص را متوجه خواهید شد.

جهت انجام این کار در صفحه اصلی اینستاگرامتان یکی از پست‌ های او را پیدا نمایید. بر روی منوی همبرگر بالای صفحه تب نمایید و در منوی باز شده گزینه  Why you’re seeing this post را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی اینستاگرام علتی که این پست را در صفحه اصلی به شما نشان می‌ دهد اعلام می‌کند. یکی از این علل دنبال کردن صفحه مورد نظر می‌باشد به همین علت در این کادر می‌ توانید زمان فالو کردن صفحه اینستاگرام مورد نظرتان را متوجه شوید.

نحوه فهمیدن زمان فالو کردن شخص یا پیج اینستاگرام

در قسمت Instagram Activity Data فعالیت‌های شما در اینستاگرام ذخیره خواهد شد، به همین علت این امکان وجود دارد تا با مشاهده دیتا اینستاگرام زمان فعالیت‌های مختلف خود نظیر فالو کردن فردی را مشاهده کنید. اگر تمایل دارید تاریخ دقیق فالو کردن فرد را متوجه شوید این روش را می‌توانید امتحان کنید.

جهت یافتن زمان شروع پیج‌ هایی که فالو کردیم با این روش بر روی سه خط بالای پروفایل خود تب کنید و از منوی باز شده گزینه Your Activity را انتخاب نمایید.

در صفحه بعدی گزینه Download your information را انتخاب کنید و پس از آن گزینه Request a download تب نمایید.

بر روی قسمت Select types of information بزنید.

در لیستی که در صفحه برایتان باز می‌شود گزینه Followers and following را بیابید و آن را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که می‌ بینید در قسمت Format بر روی HTML و Media quality بر روی Medium بزنید. همچنین از بخش Date range گزینه All-time را تنظیم نمایید. پس از تنظیم مسیر گفته شده گزینه Submit Request را انتخاب کنید.

حال اینستاگرام فایل اطلاعات فعالیتتان را آماده نموده این فایل امکان دارد با توجه به حجم فعالیت‌ها یتان از یک ساعت تا ۴ روز به طول بیانجامد تا آماده شود. پس از اینکه این فایل آماده شد متا یک ایمیل حاوی لینک دانلود را برایتان می‌ فرستد. با باز کردن ایمیل در کامپیوتر و لپ تاپ بر روی Download کلیک کرده و پس از احراز هویت پسورد اینستاگرامی خود را وارد نمایید.

پس از دانلود فایل زیپ با خارج کردن آن از حالت فشرده بر روی فایل Followers_and_following بزنید و در نهایت بر روی گزینه Following.html کلیک کنید.

در صفحه باز شده تمام حساب‌های کاربری که فالو کرده‌اید را با زمان فالو کردن می‌توانید ببینید.

مشاهده زمان فالو نمودن فالوورهای اینستاگرام از طریق Sorted By

برای اینکه بفهمید فردی را در چه زمانی فالو کرده‌اید وارد پروفایل خود شوید. در بالای صفحه بر روی Following تب نمایید.

گزینه Sorted by را انتخاب نموده و پس از آن followed: Earliest را فعال کنید.

با فعال سازی این مورد افرادی که در اینستاگرام فالو کرده‌اید از زودترین به دیرترین مرتب خواهد شد.

از طریق سایر حساب‌ های کاربری قادر خواهید بود یک تاریخ حدودی برای وقتی که مخاطب را پیدا کرده‌اید بیابید.

همچنین برای یافتن و فالو کردن حساب کاربری اینستاگرامی و مشاهده لایک‌ ها و کامنت‌ هایی که می‌ گذارید این امکان وجود دارد تا اولین پستی که از فرد مورد نظرتان لایک کرده‌اید یا برای او کامنت گذاشته‌ اید را بیابید. پس از آن تاریخ منتشر کردن پست می تواند تاریخ حدودی فالو کردن شخص مورد نظرتان باشد.

نحوه پیدا کردن تاریخ فالو کردن با استفاده از دایرکت اگر شما همان روزی که فردی را فالو می‌کنید در دایرکت به او پیام دهید می‌توان از طریق تاریخ فالو کردن متوجه شوید. برای مشاهده زمان فالو کردن فالوورهای اینستاگرام با این شیوه وارد دایرکت فرد مورد نظر شده و اولین پیام خود را بیابید. پس از آن بر روی پیام ضربه زده و نگه دارید، اکنون می‌توانید تاریخ ارسال پیام و تاریخ فالو کردن فرد را بفهمید.