نحوه بازگردانی حساب کاربری اینستاگرام با شیوه جدید

how-to-restore-your-instagram-user-account-with-a-new-method

از قابلیت های مهمی که برنامه محبوب اینستاگرام میان ایرانیان دارد ویژگی های امنیتی آن است که این ویژگی ها شامل هویت دو مرحله‌ای می باشد. این ابزار به عنوان برگشت حساب کاربری اینستاگرام افراد می باشد که با استفاده از این کار می توانید از طریق دوستان اینستاگرام به حساب خود دسترسی پیدا نمایید. در این مقاله از برتر رایانه قصد داریم به آموزش نحوه بازگردانی حساب کاربری هک شده اینستاگرام با شیوه جدید و همچنین ابزار کمکی بپردازیم که از این طریق باعث می شود تا کاربران امنیت حساب خود را حفظ نمایند برای ارائه این شیوه در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام

شیوه بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام توسط دوستان و …

پس از آن که موفق به وارد شدن لینک بازگردانی حساب کاربری هک شده اینستاگرام در گوشی موبایل یا مرورگر سیستم دسکتاپ خود شدید انتخاب کنید که آیا هک شده اید یا رمزعبورتان را فراموش کرده اید.

از آنجایی که کاربران می‌توانند یکسری مراحل را برای بازگردانی اکانت اینستا هک شده دنبال کنند در صورتی که کاربری چند اکانت داشته باشد میتواند انتخاب نماید که کدام اکانت به پشتیبانی نیاز دارد.

همچنین علاوه بر ابزار بازگردانی اکانت اینستاگرام در حال گسترش دسترسی به ویژگی است که طوری طراحی شده است که شیوه های گوناگونی را در اختیار کاربران می‌ گذارد تا در صورت قطع دسترسی اکانت خود را بازگرداند.

در اوایل سال جاری اینستاگرام آغاز به آزمایش این ویژگی برای برخی از افراد کرد تا از این طریق دوستان خود بخواهد هویت‌ های آنها را تأیید کند تا بتوانند دوباره به اکانت خود دسترسی یابند.

اما حالا این ویژگی برای همه در دسترس است، اگر حساب کاربری هک شده دارید می توانید دو نفر از دوستان اینستاگرامی خود را جهت تأیید هویت تان انتخاب نمایید و به اکانت دسترسی یابید.

مراحل بازگردانی حساب کاربری اینستا هک شده

در مقاله های قبل به طور مفصل در رابطه با بازگردانی حساب کاربری صحبت نموده ایم. در این روش ابتدا بر روی لینک پیگیری پیج هک شده اینستاگرام بزنید. پس از انجام این کار صفحه نظیر زیر برای تان نشان داده می‌ شود که در اینجا باید گزینه My account was hacked را انتخاب نمایید.

در صفحه بعدی شما باید نام کاربری، شماره تلفن و ایمیل تان را وارد نموده و بر روی دکمه آبی next کلیک نمایید.
در صفحه بعدی باید یکی از شیوه‌ های لیست شده جهت ریکاوری اکانت را انتخاب نمایید.

حال می بایست رمز قبلی که برای آخرین بار استفاده کرده اید را وارد و دو دوست اینستاگرامی خود را که می تواند شما را تأیید کند. انتخاب کنید یا با دو نفر دوستانتان که می شناسید تماس گرفته یا پیام ارسال کنیم که در اینجا ما گزینه دوم را انتخاب می کنیم.

صفحه بعدی از شما می خواهند که هر دو دوستتان را که در عرض ۲۴ ساعت شما را تأیید کردند می توانید در صورت امکان پسورد جدید بسازید.

در صورتی که این دو دوست از طرف شما تأیید نشدن یا آنها شما را تایید نکردند بار دیگر شانس دارید و می‌ توانید از دوست دیگر کمک بگیرید. در اینجا بر روی دکمه دانلود کلیک نموده و منتظر تأیید هویت دان توسط دوست خود باشید.

بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره تلفن

از طریق این قابلیت می توانید به بازگردانی حساب کاربری هک شده اینستاگرام بدون ایمیل و شماره بپردازید. این کار از طریق لینک بازیابی پیج های هک شده اینستاگرام که در بالا معرفی نمودیم انجام می شود که می توانید در بازگردانی پیج اینستا رایگان استفاده کنید.

در واقع از این مشخصه جدید اینستاگرام میتوانید برای تمامی سناریوهای محدود شدن دسترسی اکانت همچون فراموشی رمز عبور، از دست دادن دسترسی به ایمیل یا شماره تلفن، ایجاد یک حساب اشتباه با اطلاع شما و غیره استفاده نمود. این شرکت در کلیه مراحل پیگیری پیج هک شده اینستاگرام شما به خوبی راهنمایی تان خواهد کرد.

پیش از این برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام با شماره جدید می بایست با قسمت پشتیبانی تماس می گرفتید که معمولاً هیچ پاسخی دریافت نمی کردید. اما اکنون اینستاگرام اعلام نموده که این ویژگی برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود.

حتما توجه داشته باشید که کلاهبرداران از این ویژگی استفاده می کنند و بنابراین باید مراقب باشید آنها حساب شخصی را تصاحب کرده و پس از دایرکت این اکانت ها به شما پیام میدهند و می گویند اینستاگرام شما به عنوان یکی از دوستان برای بازگردانی پست های هک شده اینستاگرام معرفی شده است.

این امر به هیچ عنوان واقعیت ندارد و اگر فردی دسترسی به اکانت را از دست بدهد به هیچ عنوان نمی تواند از اکانت مذکور برای تان پیام ارسال کند. برعکس آن اگر دوست شما دچار مشکل شده باشد خود اینستاگرام با شما تماس خواهد گرفت.