روش های حذف تبلیغات شیریت

how-to-remove-ads-shareit-pic-1

شیریت یکی از مهم ترین نرم افزار هایی است که برای انتقال اطلاعاتی مانند عکس، ویدیو، موزیک و… به یک گوشی دیگر به کار می رود. با این وجود می ‌توان اطلاعات را با سرعت بیشتری برای سایرین انتقال داد. این مسئله باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران از این اپلیکیشن کاربردی استفاده کنند. با توجه به این موضوع سازندگان شیریت تبلیغات بسیار زیادی را به این برنامه اضافه کرده ‌اند که این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راهکاری برای حذف تبلیغات شیریت بگردند. در صورتی که شما هم جزء این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم تا ادامه این مطلب را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: انتقال فایل میان گوشی و کامپیوتر با برنامه شیریت SHAREit  | برتر رایانه

حذف تبلیغات شیریت و خاموش کردن اعلان های برنامه

یکی از راهکار هایی که برای حذف تبلیغات شیریت ارائه می شود دانلود کردن نسخه مود شده این اپلیکیشن می ‌باشد. نسخه مود شده این برنامه به صورت رایگان عرضه می شود اما نمی‌ توان به هر سایتی اعتماد کرد و این نسخه را دانلود نمود، چرا که به طور معمول بسیاری از وب سایت ها از نسخه های مود شده برای ایجاد بد افزار در موبایل شما استفاده می کنند و به همین دلیل بهتر است تا تنها افرادی که اطلاعات کامل در این زمینه دارند به نصب نسخه مود شده بپردازند.

خاموش کردن اعلان های شیریت

اعلان هایی که از طرف برنامه شیریت برای کاربران ارسال می شود برای بسیاری از آن ها عذاب آور است، چرا که بسیاری از این اعلان ها تنها برای تبلیغات می باشند. این نوتیفیکیشن ها هر لحظه ممکن است تا بالای صفحه گوشی شما ظاهر شوند، بنابراین شما می‌توانید به راحتی آن ها را خاموش کرده و دیگر این اعلان ها را در بالای صفحه گوشی خود مشاهده نکنید.

مرحله ۱: وارد بخش تنظیمات دستگاه اندرویدی خود شوید و روی گزینه ی Apps ضربه بزنید.

حذف تبلیغات شیریت - تنظیمات برنامه

مرحله ۲: برنامه شیریت یا SHAREit را پیدا کنید و روی آن تپ نمایید.

حذف تبلیغات شیریت - تغییر تنظیمات شیریت

مرحله ۳: در صفحه ی جدید وارد قسمت Notifications شوید.

حذف تبلیغات شیریت - خاموش کردن نوتیفیکیشن ها

مرحله ۴: در این بخش می توانید با لمس کلید کشویی کنار عبارت ON تمامی اعلان های این برنامه را خاموش کنید و در صورتی که قصد دارید تا تنها تعدادی از اعلان ها را دریافت نکنید از کلید های کشویی کنار دیگر گزینه ها استفاده نمایید.

حذف تبلیغات شیریت - خاموش کردن اعلان ها

در نظر داشته باشید که برای بستن اعلان های پاپ آپ باید کلید کشویی General Notifications را لمس کنید و این اعلان را خاموش نمایید.

بیشتر بخوانید: حل مشکل دریافت و ارسال فایل با برنامه شریت | آموزش SHAREit

چند راهکار کاربردی برای حذف تبلیغات شیریت

خاموش کردن اینترنت

یکی از راهکار های ساده ای که برای حذف تبلیغات شیریت به کار می رود بستن اینترنت در هنگام استفاده از شیریت است. به این صورت می توانید به انتقال اطلاعات بپردازید و در این حین تبلیغات را نیز دریافت نکنید. در صورتی که شما اعلان های پاپ آپ را نیز بسته باشید دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: آموزش بستن پاپ آپ در گوگل کروم

متوقف کردن شیریت

شما می توانید هر زمان که قصد استفاده از برنامه شیریت را نداشتید آن را متوقف نمایید. برای این کار مراحل زیر را طی کنید:

مرحله ۱: وارد قسمت تنظیمات یا Settings موبایل خود شوید و در قسمت Apps برنامه شیریت را پیدا کنید.

مرحله ۲: وارد برنامه شوید و روی گزینه Force stop ضربه بزنید.

حذف تبلیغات شیریت - بستن موقت شیریت

محدود کردن استفاده شیریت از باتری

شما می توانید استفاده شیریت از باتری موبایلتان را محدود کنید و به این شیوه از شر تبلیغات مزاحم این برنامه راحت شوید. برای این کار به قسمت Battery در بخش App Info این برنامه مراجعه کنید. اما به این صورت شیریت در هنگام شارژ تلفن یا تماس کار نمی کند و در واقع عملکردش محدود می شود.

استفاده از برنامه های حذف تبلیغات

یکی دیگر از راهکار هایی که برای حذف کردن تبلیغات شیریت مناسب می باشد استفاده از برنامه هایی است که برای این مورد ساخته شده اند. از این برنامه ها می توانیم به StopAd ، AdAway و Lucky patcher اشاره کنیم. البته در نظر داشته باشید که در بیشتر این نوع برنامه ها باید در ابتدا دستگاه خود را روت نمایید که این کار به علت کاهش امنیت گوشی موبایل توصیه نمی شود. در صورتی که علاقه مندید تا از این روش استفاده کنید سعی کنید تا این برنامه ها را از سایت های رسمی و معتبر دریافت نمایید. سپاس گزاریم که تا این لحظه ما را همراهی نمودید و برای شما آرزوی سلامتی و شادی داریم.