آموزش بستن پاپ آپ در گوگل کروم

learn-close-pop-up-in-google-chrome-pic-8

در صورتی که شما نیز به وب گردی علاقه مند باشید مطمئناً با پنجره‌ هایی رو به رو شده اید که به طور ناگهانی و در هنگام ورود به سایت ها ظاهر می شوند. به این نوع تبلیغات پاپ آپ گفته می شود. پاپ آپ باعث کسب درآمد برای ادمین های یک سایت می شود و امروزه اکثر سایت ها از این نوع تبلیغ برای سود بیشتر استفاده می کنند اما این مسئله برای کاربران آزار دهنده است، به همین علت در این آموزش قصد داریم تا روش بستن پاپ آپ در گوگل کروم را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: افزایش سرعت مرورگر کروم در اندروید | آموزش اندروید

روش بستن پاپ آپ در گوگل کروم

حذف و بستن پاپ آپ در گوگل کروم به سادگی امکان پذیر است. تنها کافی است تا در تنظیمات این مرورگر تبلیغات پاپ آپ را خاموش نمایید. برای انجام این کار می‌ توانید طبق مراحل زیر عمل کنید:

مرحله ۱: برنامه گوگل کروم را در میان سایر اپلیکیشن های خود پیدا کنید و با ورود در آن روی سه نقطه موجود در قسمت بالا، سمت راست تپ کنید.

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس یک

مرحله ۲: گزینه تنظیمات یا Setting را پیدا کرده و وارد آن شوید.

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس دو

مرحله ۳: در بخش Advanced روی گزینه Site Settings ضربه بزنید.

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس سه

مرحله ۴: در این فهرست گزینه Pop-ups and redirects را پیدا کرده و روی آن تپ کنید.

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس چهار

مرحله ۵: در صورتی که دکمه کشویی کناری این تنظیم به رنگ خاکستری بود روی آن ضربه بزنید تا به رنگ آبی تغییر رنگ دهد. بعد از آن یک مرحله به عقب برگردید.

مرحله ۶: در Site Settings روی گزینه Ads تپ نمایید و در صورتی که خاموش بود آن را نیز روشن نمایید به صورتی که دکمه کناری آن آبی رنگ شود.

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس شش

بستن پاپ آپ در گوگل کروم - عکس هفت

بیشتر بخوانید: افزایش سرعت مرورگر کروم

روش بستن پاپ آپ در گوگل کروم در ورژن های قدیمی

ممکن است که شما از یک گوشی اندرویدی قدیمی با اندروید پایین استفاده نمایید. در این نوع گوشی ها ممکن است ورژن جدید گوگل کروم عمل نکند. در صورتی که علاقه مند به بستن پاپ آپ در گوگل کروم در ورژن های قدیمی هستید این مطلب به شما کمک می نماید. کافی است تا مراحل را طبق نوشته ی زیر طی کنید تا بتوانید از شر تبلیغات مزاحم پاپ آپ راحت شوید.

مرحله ۱: مرورگر کروم را باز کنید و روی سه نقطه موجود در قسمت بالا، سمت راست آن ضربه بزنید.

مرحله ۲: گزینه Settings را لمس نمایید و در آن وارد Site settings شوید.

مرحله ۳: برای بستن تبلیغات پاپ آپ روی گزینه Pop-ups ضربه بزنید.

مرحله ۴: کافی است تا روی دکمه موجود در این صفحه تپ کنید تا از رنگ خاکستری تغییر رنگ دهد. به این ترتیب به سادگی می توان تبلیغات پاپ آپ را حذف نمود و به راحتی به وب گردی پرداخت. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و از آموزش تصویری بستن پاپ آپ بهره مند شده باشید . شما عزیزان می توانید از دیگر مقالات مرتبط نیز دیدن نمایید و با استفاده از آموزش های تصویری موجود در این مقالات به راحتی تنظیماتی را در دستگاه اندرویدی خود انجام داده و شخصی سازی های لازم را انجام دهید. از همراهی شما سپاس گزاریم و لحظات خوبی را برایتان آرزو مندیم.

بیشتر بخوانید: نصب افزونه IDM بر روی مرورگر گوگل کروم