روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

how-to-remove-ads-from-mx-player-and-android-version-pic-4

با اینکه در حال حاضر گوشی های هوشمند دارای پخش کننده فیلم و موسیقی هستند اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند از برنامه های مخصوصی که برای این منظور طراحی و عرضه شده اند استفاده کنند. بعضی از این برنامه ها علاوه بر اینکه رابط کاربری بسیاری خوبی دارند ، قابلیت ها و امکانات خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند. برنامه MX Player یکی از پر طرفدارترین پخش کننده های فیلم و موسیقی است که می توانید از آن در گوشی اندروید خود استفاده کنید. با اینکه این برنامه مزیت های زیادی دارد اما یکی از معایب آن که همان وجود تبلیغات است را نیز نمی توان نادیده گرفت. با توجه به این موضوع که وجود تبلیغات در نرم افزار ها چقدر می تواند آزار دهنده باشد در این مطلب به بررسی و آموزش روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید می پردازیم.

بیشتر بخوانید: دانلود KMPlayer پلیر قدرتمند پخش فیلم

تبلیغات متعددی که برخی از برنامه های پخش فیلم و موسیقی نمایش می دهند چندان خوشایند نیست و یادگیری روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید می تواند در حل این مشکل موثر واقع شود.

مهمترین روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

اگر تجربه استفاده از برنامه هایی که تبلیغات زیادی دارند را داشته باشید می دانید که این موضوع چقدر می تواند آزار دهنده واقع شود. با اینکه این مطلب در مورد MX Player نیز صدق می کند اما خوشبختانه از آنجایی که روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید زیاد است ؛ برای رفع این مشکل می توانید تعدادی از آن ها را مورد استفاده قرار دهید که در ادامه مهمترین آن ها را شرح داده ایم.

دانلود نسخه Pro: شاید بدانید که این برنامه نسخه پرو نیز دارد و با دانلود و نصب آن می توانید بدون تبلیغات به راحتی از آن استفاده نمایید. همچنین علاوه بر اینکه تبلیغاتی در این نسخه وجود ندارد ، قابلیت ها و امکانات بیشتری نیز در اختیار شما قرار می دهد. تنها نکته ای که برای استفاده از این روش باید به آن اشاره داشته باشیم این است که رایگان نیست و باید حتما هزینه ای را پرداخت کنید. نسخه پرو این برنامه از سایت‌ ها و سرویس های داخلی قابل تهیه می باشد.

ساده ترین روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

استفاده از فایل APK: اگر برای استفاده از این برنامه نمی خواهید هزینه ای پرداخت کنید می توانید آن را از منابع واسطی به جز Google Play Store مانند کافه بازار ، مایکت و… دانلود نمایید. در این روش باید نسخه Mod که MX Player Pro Mod نیز نامیده می شود را تهیه کنید. تنها مشکلی که در این نسخه از برنامه وجود دارد این است که امکان بروزرسانی برنامه فراهم نخواهد بود. البته باید به این نکته نیز توجه کنید که دانلود این نسخه می تواند مشکلاتی مانند بد افزار ها و ویروس را نیز به دنبال داشته باشد.

بیشتر بدانید: روش های حل مشکل عدم پخش صدای فیلم در کامپیوتر

سایر روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

استفاده از مسدود کننده تبلیغات در مرورگر: از دیگر روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید این است که از آن در مرورگر کامپیوتر خود استفاده نموده و افزونه مسدود کننده تبلیغات را به کار گیرید. این افزونه ها برای مرورگر کروم عرضه می ‌شوند و باید توجه کنید که هر افزونه‌ ای با MX Player سازگار نخواهد بود. به همین دلیل حتماً موارد مختلف را آزمایش کنید و ببینید کدام یک با این نرم‌ افزار سازگارتر است.

غیر فعال کردن دیتای پس زمینه: برای رفع این مشکل پیشنهاد می ‌کنیم دیتای پس زمینه را غیر فعال نمایید. در واقع از آنجایی که این نرم‌ افزار به کمک آیدی تبلیغاتی شما ، تبلیغات را بر اساس جستجو هایی که انجام دادید و… نمایش می دهد ، با غیرفعال کردن دیتای پس زمینه این دسترسی از بین می رود. البته با استفاده از این روش شاید تمام تبلیغات به طور کامل حذف نشود اما میزان آن کمتر خواهد شد.

به این منظور وارد صفحه Settings شوید و روی Apps یا App list تاچ کنید.

سپس برنامه MX Player را بیابید و روی آن تپ کنید. در ادامه روی Data Usage بزنید و بخش Background Data Usage را غیر فعال نمایید.

مهمترین روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

البته می توانید از روش دیگری نیز کمک بگیرید که در بخش بعد به بررسی آن می پردازیم.

بیشتر بدانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های پخش پادکست

ساده ترین روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

استفاده از AdGuard DNS: یکی دیگر از روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید ، استفاده از AdGuard DNS می باشد.

سایر روش های حذف تبلیغات از MX Player نسخه اندروید

با به کارگیری این روش تبلیغات به طور کامل حذف نخواهد شد اما بخش زیادی از آن ها از این طریق مسدود می شود. در واقع با استفاده از این روش سیستم تشخیص تبلیغات با توجه به علایق شما مسدود می گردد و برنامه نمی تواند به اطلاعات سایت هایی که باز می کنید دسترسی پیدا کند. خوشبختانه این روش هم برای گوشی و هم برای ویندوز قابل استفاده می باشد.