نحوه پین کردن چت واتساپ در پیام و گروه

how-to-pin-whatsapp-chat-in-message-and-group-org-pic

محبوبیت بالای پیام رسان واتساپ و استفاده از بیشتر کاربران ایرانی از آن و طرفدارانی که در سراسر جهان دارد باعث شده قابلیت های جدیدی  به این اپ با به روز رسانی این برنامه اضافه شود. در صورتی که میخواهید در میان انبوهی از پیام ها یا چت های اطرافیان، همکاران دوستان و خانواده تعدادی از پیام ها و چت های گروه های واتساپی را پین نمایید این کار تنها بر روی سه چت در واتساپ اندروید و آیفون فعال شده است. از طریق پین کردن چت واتساپ میتوانید سه پیام مهم خود را در بالای صفحه ببینید و به آنها به راحتی دسترسی پیدا کنید. در این مطلب از برتر رایانه قصد داریم تا با آموزش جامع تصویری ۴ شیوه پین چت و پیام در واتساپ بپردازیم، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : آموزش روش های تغییر صدا در واتساپ

پین کردن چت واتساپ در گوشی های آیفون و اندروید

برای پیدا کردن یا به اصطلاح چسباندن پیام در واتساپ ios از پایین صفحه باید بر روی chat تب نمایید. پس از انتخاب چت موردنظرتان آن را به سمت راست بکشید تا دو گزینه برای تان ظاهر شود. سپس بر روی Pin زده تا این چت در بالای دیگر چت ها قرار گیرد. هر وقت که خواستید می توانید آن را از این حالت خارج به گونه ای که پیام را به سمت راست کشیده و Unpin را انتخاب نمایید.

پین کردن چت واتساپ در اندروید

برای پین چت در واتساپ اندروید ابتدا بر روی چت مورد نظر تب نموده و نگهدارید، تا سه چت را می توانید انتخاب کنید.

پین کردن چت واتساپ در اندروید

بعد از آن روی آیکون پین در بالای صفحه بزنید. برای برداشتن پین این چت ها کافیست مجدد روی آن فشار داده و نگه دارید.

نحوه پین چت در گروه های واتساپی

سپس بر روی آیکون Unpin در بالای صفحه بزنیم.

نحوه پین چت در گروه های واتساپی

برای پین نمودن پیام ها در گروه های واتساپی شیوه مستقیمی وجود ندارد و تنها می توانید از روش زیر استفاده کنید برای این کار به گروهی که می خواهید پیام آنها سنجاق شود بروید. سپس بر روی نام گروه زده و در قسمت معرفی یا Description را بزنید.

نحوه پین چت در گروه های واتساپی

نحوه پین چت در گروه های واتساپی

در آخر در قسمت تنظیمات گروه برروی Edit group info تب نموده و این قابلیت را برای همه اعضا انتخاب نمایید زیرا صرفاً ادمین های گروه می توانند این کار را انجام دهند.

سنجاق کردن بیش از سه پیام در اندروید واتساپ

در صورتی که میخواهید سه چت را در واتساپ اندروید  سنجاق کنید. روشی وجود دارد که باید سریع آن را انجام دهید. ابتدا سه چت مورد نظر را انتخاب و سپس بر روی یکی از پین ها فشار دهید و نگهدارید. حالا بر روی آیکون آرشیو Archive زده و سریعاً پیام دیگر را پین کنید و بر روی دکمه پیام یا آرشیو کردن پیام بزنید، حال چت شما سنجاق شده است.

نجاق کردن بیش از سه پیام در اندروید واتساپ

شیوه دیگر از طریق GBWhatsApp وجود دارد، برای این کار برنامه را بر روی گوشی تان نصب و آن را باز کنید. وارد حساب کاربری واتساپ خود شده و هر چند مخاطب می خواهیذ را جهت سنجاق کردن انتخاب نمایید.

به راحتی از طریق این کار میتوانید پیام های مورد نظر و چت های مورد علاقه گروه مختلف را سنجاق یا پین کنید که برای گوشی های اندروید و هم برای آیفون توضیحات کامل ارائه شده است. در صورت هرگونه نظرات و پیشنهاد در قسمت دیدگاه ها بیان نموده و هر نوع مشکل و سؤالی که دارید در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.