آموزش روش های تغییر صدا در واتساپ

learn-how-to-change-sound-in-whatsapp-pic-5

در حال حاضر واتساپ ، تلگرام و اینستاگرام محبوب ترین و پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی محسوب می شوند که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند و ویژگی‌ های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می ‌دهند. واتساپ به دلیل کارایی و امکاناتی که دارد برای موارد مختلفی از جمله ارسال پیام متنی مورد استفاده قرار می گیرد. البته امکان ارسال ویدیو و حتی ویس و فایل صوتی نیز وجود دارد که از جمله نقاط قوت این سرویس به شمار می رود. گاهی اوقات در شرایطی قرار می گیرید که می ‌خواهید صدای خود را حین ضبط پیام صوتی در واتساپ تغییر دهید. در رابطه با این موضوع باید اشاره کنیم که واتساپ مستقیماً چنین قابلیتی را در اختیار شما قرار نمی دهد و باید از برنامه‌ های واسط کمک بگیرید. در این مطلب با آموزش روش های تغییر صدا در واتساپ همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش روش های تغییر تم واتساپ

کاربردی ترین روش های تغییر صدا در واتساپ

گفتیم که استفاده از برنامه های واسط یکی از روش های تغییر صدا در واتساپ می باشد. با توجه به این موضوع در این بخش به معرفی برنامه های کاربردی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند خواهیم پرداخت.

برنامه Voice Changer: یکی از برنامه هایی که دستگاه های اندرویدی می توانند از آن به منظور تغییر صدا حین برقراری تماس در واتساپ استفاده کنند Voice Changer می باشد.

در مرحله اول برنامه را دانلود و نصب کنید. سپس وارد محیط آن شوید و دکمه Record audio را لمس نمایید.

بعد از انجام این کار صدای خود را ضبط نموده و سپس یکی از فیلترهای موجود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که این برنامه بیش از ۴۰ فیلتر صدا در اختیار شما قرار می دهد و حتی این امکان وجود دارد که ویس های دریافتی را نیز با این فیلتر ها بشنوید.

بعد از ضبط صدا ، صوت را ذخیره نموده و روی گزینه Share بزنید.

روش های تغییر صدا در واتساپ با برنامه Voice Changer Prank Call

در آخر نیز برای اشتراک گذاری آن در واتساپ از فهرست نمایش داده شده روی WhatsApp تپ کنید.

برنامه Voice Changer Plus: برای تغییر صدا می توانید از این نرم افزار نیز استفاده نمایید. نحوه استفاده از این برنامه نیز مانند مورد قبلی بوده و بعد از اینکه برنامه را نصب کردید ، می توانید فیلتر مورد نظر خود را انتخاب نموده و صدای خود را ضبط کنید. در مرحله آخر نیز کافیست از طریق گزینه Share آن را در WhatsApp به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید: آموزش قطع دسترسی واتساپ به اینترنت

روش های تغییر صدا در واتساپ از طریق نرم افزار

برنامه Voice Changer with effects: این برنامه نیز برای اندروید و آیفون قابل استفاده می باشد و با توجه به حجم کمی که دارد به راحتی می توانید آن را به کار گیرید. بعد از نصب برنامه آن را باز کنید و صدای خود را ضبط نمایید. پس از اینکه فیلتر مورد نظر را انتخاب کردید نیز می توانید آن را در واتساپ برای مخاطب خود بفرستید. علاوه بر این می توانید به کمک این اپلیکیشن تصاویر با صدا ایجاد کنید و حتی متن را به صوت تبدیل نمایید. البته این نرم افزار قابلیت های دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد که شرح آن در این مطلب نمی گنجد.

آموزش کامل روش های تغییر صدا در واتساپ با برنامه

برنامه Prank Dial: یکی دیگر از نرم افزار هایی که به عنوان یکی از روش های تغییر صدا در واتساپ برای اندروید و ios قابل استفاده است ، Prank Dial می باشد. با اینکه این نرم افزار در مقایسه با برنامه قبلی حجم بیشتری دارد اما در مجموع نرم افزار سبکی به شمار می رود. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید تماس برقرار کنید یا حتی صدای خود را ضبط نمایید. بعد از اینکه برنامه را نصب کردید باید مجوز دسترسی به تماس ، مخاطبین و حافظه را به آن بدهید. سپس تماس را برقرار کنید تا صدای شما تغییر پیدا کند.

برنامه FunCalls: با استفاده از این نرم افزار می توانید صدای خود را حین تماس تغییر دهید و از فیلتر های صوتی استفاده نمایید. علاوه بر امکان ضبط صدا ، استفاده از فیلتر و در نهایت اشتراک گذاری صوت در واتساپ نیز وجود دارد. برای به کارگیری قابلیت های این برنامه کافیست پیش از برقراری تماس یا ضبط صدا ، فیلتر مورد نظر خود را تعیین کنید. همچنین بعد از برقراری تماس می توانید آن را دانلود و ذخیره نمایید.

آموزش روش های تغییر صدا در واتساپ

بیشتر بخوانید: روش های حل مشکل صدا در واتساپ حین تماس و پخش صوت

روش های تغییر صدا در واتساپ با برنامه Voice Changer Prank Call

استفاده از این برنامه نیز یکی از روش های تغییر صدا در واتساپ می باشد که برای گوشی آیفون و اندروید قابل استفاده است. علاوه بر این که این برنامه حجم کمی دارد ، می توانید از فیلتر های آن برای صدای پس زمینه نیز کمک بگیرید و هر زمان که خواستید حین تماس صدای خود را تغییر دهید. جهت استفاده از این اپلیکیشن کافیست بعد از نصب ، وارد محیط آن شوید و مجوز های لازم را برای آن صادر کنید. در آخر نیز با برقراری تماس صدای خود را تغییر دهید و در صورت تمایل آن را دانلود و ذخیره نمایید.

کاربردی ترین روش های تغییر صدا در واتساپ