شیوه های جدید بلاک کردن در اینستاگرام

new-ways-to-block-in-instagram-org-pic

با وجود قابلیت های جدیدی که همواره از طرف اینستاگرام نیز به روزرسانی می شود کاربران راحت تر می توانند هر آنچه که مایل باشند را در پیج خود تغییر دهند و تنظیمات آن را نیز عوض نمایند. برای نمونه وقتی که دوست ندارید شخصی پست و استوری های شما را ببیند و در دایرکت با آن در ارتباط باشید می توانید این مخاطب را در اینستاگرام بلاک کنید. شیوه های جدید بلاک کردن در اینستاگرام را در این مقاله از برتر رایانه بازگو خواهیم نمود تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی :بهترین شیوه های رفع بلاک اکشن اینستاگرام

آموزش آسان در رابطه با بلاک کردن در اینستاگرام

اولین شیوه برای این کار بلاک اکانت اینستاگرام می باشد هنگامی که شخصی مزاحمت ایجاد می کند. از طریق این قابلیت می توانید از مزاحمت های این شخص جلوگیری نمایید. بلاک کردن اینستاگرام از طریق پروفایل به اینگونه است که وارد پروفایل شخص مزاحم می‌ شوید و از آنجا مخاطب را بلاک می کنید. پس از ورود به پروفایل فرد بر روی سه نقطه بالا سمت راست تب نموده تا یک منو برای تان باز شود.

در گزینه های منو بر روی block زده و در صورتی که بخواهید این اکانت یا هر اکانت دیگری در آینده را بلاک نمایید گزینه اول را انتخاب کنید.

همچنین در صورتی که فقط تمایل دارید همین اکانت بلاک شود گزینه دو را فعال نموده و در آخر برای بلاک کردن مجددا بر روی بلاک ضربه نمایید.

از طریق قابلیتی به نام Restrict میتوان کاری کنید تا مخاطب اعلانی از طرف شما دریافت نکند، همچنین دیگران نتوانند کامنت های او در پیج شما را ببیند و متوجه خوانده شدن پیام خود نخواهد شد.

برای استفاده از این قابلیت مجدداً وارد پروفایل خود شده و بر روی سه خط ضربه بزنید. با انتخاب گزینه setting گزینه Privacy را انتخاب نموده و در صفحه باز شده بر روی گزینه ی Restrict اکانت تب نمایید.

در پایین صفحه Continue را برای ادامه انتخاب نموده و در کادر نام اکانت مخاطب را وارد نمایید.

با این کار یک سری مخاطب برای تان نمایش داده می شود که با انتخاب مخاطب مورد نظر روی Restrict ضربه بزنید.

بلاک کردن مخاطبین در اینستاگرام از طریق نسخه وب

اگر نمی توانید از طریق گوشی شخصی را در اینستاگرام بلاک کنید، وارد اینستاگرام  و دسکتاپ اکانت موردنظر شده و آن را از اینستاگرام بلاک نمایید. برای اینکار ابتدا نام کاربری و رمز عبور را وارد تا به اکانت خود ورود کنید. پس از مشاهده صفحه مخاطب مورد نظر را پیدا نموده و وارد پروفایل مخاطب شوید. در بالای صفحه بر روی سه نقطه تب نموده و از میان گزینه ها Block را انتخاب نمایید. پیام مبتنی بر اینکه دیگر مخاطب امکان مشاهده پست ها و استوری های شما را ندارد به شما نشان داده خواهد شد که برای تأیید و ادامه روی Block ضربه بزنید.

مقاله پیشنهادی : خروج از بلاک اینستاگرام

نحوه مشاهده اشخاص بلاک شده و رفع بلاک نمودن آنها

اگر پس از مدتی از بلاک فلاور در اینستاگرام مایل بودید تا پروفایل شخصی را از بلاک در آورید، وارد پروفایلتان شده و روی سه خط در بالا صفحه سمت راست ضربه مبزنید. در منوی setting گزینه privacy را انتخاب نموده و برای مشاهده اشخاص بلاک شده Blocked account را انتخاب نمایید.

حالا شما با مشاهده اکانت های بلاک شده بر روی آن بلاک یا رفع بلاک هر مخاطب بر روی گزینه on block تب نماییدو همچنین می توانید با ورود به پیج شخصی بر روی دکمه آبی un block بزنید.

زمانی که شخصی را بلاک کرده و آن نیز شما را بلاک نموده برای رفع دو طرفه بلاک کردن در اینستاگرام اسم مخاطب را پیدا نمایید و در صورتی که میخواهید طرف مقابل را آنبلاک کرده به بخش مکالمه ها رفته و نام تان را تایپ کنید تا به اکانت خود پیام دهید. سپس نام اکانت طرف مقابل را تایپ و قبل از نام اکانت @ را بگذارید. سپس پیام را ارسال نموده و روی نام اکانت مخاطب ضربه بزنید تا وارد پروفایل شوید. بعد از انجام این کار شخص را آنبلاک نموده اید و مخاطب مورد نظر نیز باید همین مراحل را طی نماید.

سؤالات متداول

آیا امکان بلاک نمودن شخصی که شما را فلان کرده وجود دارد؟

بله شما قادر خواهید بود در قسمت سرچ نام اکانت را وارد نموده و پروفایل مخاطب را باز کنید و سپس بر روی سه نقطه بالای صفحه زده و برای بلک پیج در اینستاگرام گزینه Block را انتخاب نمایید.

آیا پیام ها پس از بلاک کردن شخص در اینستاگرام پاک خواهد شد؟

پس از بلاک مخاطب فردی که بلاک شده نمی تواند به شما پیام ارسال کند اما پیام های قبلی تان و مخاطب پاک نخواهد شد.