شیوه های دانلود ریلز از اینستاگرام با گوشی

how-to-download-reels-from-instagram-with-phone-org-pic

اینستاگرام هر سری آپدیت قابلیت جدیدی را به اپلیکیشن محبوب خود اضافه می کند تا از این طریق کاربران بتوانند از این شبکه اجتماعی به نحو احسن استفاده کنند. از طریق قابلیت ریلز Reels می توانید کلیپ های سرگرم کننده بسازید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کلیپ ها به مدت ۱۵ ثانیه با صدا، جلوه ها و ابزار های خلاقانه جدید ضبط و قابل ویرایش است و فرقی که با استوری دارد در نحوه اشتراک گذاری آن می باشد. برای آنکه بتوانید ریلز کاربران دیگر را دانلود کنید شیوه های مختلفی برای این کار وجود دارد که در این مقاله میخواهیم در رابطه با دانلود ریلز از اینستاگرام با گوشی اندروید و آیفون صحبت نماییم تا انتها با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : نحوه استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز اینستاگرام

نحوه دانلود ریلز از اینستاگرام با گوشی همراه

پیش از آنکه در رابطه با آموزش دانلود ریلز از اینستاگرام از طریق گوشی های اندروید و آیفون صحبت کنیم بهتر است بدانید که وقتی که شما یک ریلز آپلود می کنید به طور اتوماتیک به قسمت ریلز در اکسپلور به اشتراک گذاشته می شود. البته این برای زمانی است که تولید محتوای شما خوب و جذاب باشد و کلیپ تان در صفحه خودتان نظیر ویدیو های IGTV نشان داده می‌شود. حال برای دانلود ریلز ابتدا باید برنامه Repost Instagram -Video Downloader For Instagram را دانلود کنید. پس از آن برنامه را نصب و باز نمایید، در این قسمت وارد اپ اینستاگرام شده و ریلز موردنظرتان را باز نمایید. حال بر روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بزنید و گزینه Copy link را انتخاب نمایید.

در این قسمت وارد برنامه شده و یا URL را در قسمت جستجو وارد نمایید. در نهایت بر روی  Download زده و صبر کنید تا دانلود تان تمام شود.

جهت دانلود ریلز برنامه دیگری تحت عنوان Video Downloader For Instagram وجود دارد که پس از دانلود و نصب آن وارد برنامه شده و بر روی گزینه Top Apps بزنید.

از فهرست اینستاگرام را انتخاب کرده ریلز را باز و روی دکمه در گوشه پایین و سمت راست بزنید و پس از آن روی Download تب نمایید.

 

مقاله پیشنهادی : دانلود ویدیو های Reels اینستاگرام

نحوه دانلود ریلز از اینستاگرام با گوشی آیفون

برای دانلود ریلز از طریق گوشی آیفون ابتدا برنامه InSaver for Instagram دانلود و سپس نصب نمایید. ریلز موردنظر را باز کرده و روی منوی سه نقطه گوشه سمت راست بزنید. بعد از آن گزینه Copy link را انتخاب و وارد برنامه شوید.

‏URL  را در قسمت جستجو وارد کرده و در آخر بر روی دانلود بزنید و صبر کنید تا دانلود تان تمام شود.

برنامه دیگری تحت عنوان InstantSave وجود دارد که میتوانید پس از نصب و وارد شدن در آن بر روی گزینه ی Open Instagram زده و اگر احتیاج است وارد حساب کاربری تان شوید. پس از پیدا کردن ریلز بر روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای آن تب کنید و گزینه Copy link را انتخاب نمایید.

مجدد وارد گزینه InstantSave شده و پس از دیدن تبلیغ گزینه Save را بزنید.

برای دانلود ریلز از اینستاگرام می توانید از طریق ضبط اسکرین نیز این کار را کنید. برای این منظور از برنامه داخلی ضبط اسکرین گوشی تان استفاده کرده که متاسفانه بعضی از گوشی های جدید این برنامه را به طور پیش فرض داشتند و برخی ندارد. برای اینکار می توانید برنامه مخصوص را از گوگل پلی استور دانلود کنید و حین پخش ریلز آن را ریکورد نمایید.

به طور معمول برای فعال نمودن برنامه ضبط اسکرین داخلی اندروید باید بر روی گزینه استارت زده و در آیفون نیاز به این کار نیست و به صورت خودکار انجام می گردد در واقع این موارد به نوع و مدل گوشی اندروید و آیفون تان بستگی دارد.

در آیفون می بایست وارد تنظیمات شده و بر روی گزینه Control Center بزنید.

در قسمت  Customize Controls گزینه Screen Recording رگزینه را پیدا نموده و پس از آن روی علامت مثبت کنار آن تب نمایید.

اکنون وارد اینستاگرام شده و ریلز را پخش کنید. از پایین صفحه به طرف بالا بکشید و بر روی گزینه Screen Recording زده تا ضبط شروع شود، در نهایت نیز نوار قرمز را زده تا ضبط قطع گردد.

بعد از ضربه نیز می توانید فایل را باز کرده و آن را ویرایش نمایید. در صورت احتیاج به کات کردن قسمت های اولیه و آخر ویدیو می توانید از برنامه های ادیت ویدیو یا برنامه داخلی گوشی بهره ببرید.

دیگر شیوه های دانلود ریلز از اینستاگرام

دانلود ریلز از طریق مرورگر

برای این کار مرورگر را باز نموده و وارد وب سایت اینستاگرام شوید.

سپس از طریق حساب کاربری خود اینستاگرام را باز کرده و بر روی منوی سه نقطه کوچه سمت راست و بالای آن تب کنید.

گزینه Copy link را انتخاب کرده و تب دیگری را باز نمایید و وارد savefrom.net شوید.

لینک کپی شده را در نوار آدرس وبسایت وارد نموده و در آخر بر روی Download بزنید.

حالا از میان فرمتهای مختلف یکی را انتخاب و در نهایت روی Download کنار آن کلیک کنید و صبر کنید تا دانلود به اتمام برسد.

دانلود ریلز از طریق استوری

برای دانلود ریلز از اینستاگرام ابتدا ریلز مورد نظر را پخش و سپس بر روی آیکون اشتراک بزنید.

سپس بر روی گزینه Add Reel to your Story زده و دکمه سیو بالای صفحه را انتخاب کنید. حال ویدیو در گالری تان سیو شده است.

در نهایت به عنوان آخرین شیوه اگر بخواهید ریلز را بدون برنامه دانلود کنید زمانی که ویدیو را از گالری خود پاک کرده اید وارد اینستاگرام شده و بر روی آیکون Reels بزنید و یا گزینه View archive انتخاب کنید. در این قسمت می توانید کلیه ریلز های خود را مشاهده کنید و بر روی ریلز مورد نظر زده آن را باز کنید و در منوی سه نقطه سمت راست روی گزینه Save to Camera Roll یا Save Video تب نمایید.