نحوه ایجاد آواتار در اینستاگرام

how-to-create-an-avatar-in-instagram-org-pic

امروزه اینستاگرام توانسته است نظر بسیاری از کاربران را در سراسر جهان به خود جلب کند همین امر باعث شده است برای راضی نگه داشتن کاربران در آپدیت های جدید خود از قابلیت های متفاوتی رو نمایی کند. یکی از این قابلیت های جدید این اپلیکیشن پر قدرت ایجاد آواتار در اینستاگرام می باشد. این قابلیت مناسب افرادی است که علاقه ای به دیده شدن چهره خود ندارند. در این بخش شما را با آواتار در اپلیکیشن اینستاگرام آشنا خواهیم کرد و به چگونگی ایجاد آواتار با جزئیات کامل در صفحه مجازی اینستاگرام می پردازیم، در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های دانلود ریلز از اینستاگرام با گوشی

آشنایی با آواتار در اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام که به اسم آواتار در این اپلیکیشن جهانی قرار داده شده است به شما این اجازه را می دهد که یک استیکر بسازید و از آن در این برنامه قدرت مند استفاده نمایید. برای ساخت آواتار در اینستاگرام، این برنامه به شما این امکان را می دهد که استیکر خود را به گونه ای تنظیم کنید که شبیه به چهره شما شود. پس از ساخت ایموجی خود می توانید از آن در استوری، دایرکت و… استفاده نمایید.

ایجاد آواتار در اپلیکیشن اینستاگرام

قابلیت ایجاد آواتار در گوشی های اندروید و آیفون وجود دارد اما برای درست کردن آواتار ابتدا باید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام بر روی گوشی شما نصب باشد.

پس از بررسی آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام نصب بر روی گوشی، برنامه اینستاگرام خود را باز کرده و پس از باز کردن برنامه به صفحه اکانت خود مراجعه کنید.

بعد از ورود به صفحه اصلی اکانت خود بر روی سه خط بالا سمت راست (در صورت انگلیسی بودن زبان برنامه) ضربه زده و گزینه تنظیمات را انتخاب نمایید.

در بخش بعدی از بین گزینه های موجود Account را انتخاب نمایید.

چگونگی ایجاد آواتار با جزئیات کامل در صفحه مجازی اینستاگرام

سپس از بین گزینه ها Avatar را انتخاب کنید.

ساخت آواتار در اینستاگرام

حالا وارد صفحه ای می شوید که با استفاده از تنظیمات موجود می توانید آواتار را با خصوصات دلخواه خود مانند مو، رنگ پوست، عینک، لباس، استایل و دیگر قابلیت های موجود در این بخش را انتخاب نمایید.( اگر در این بخش با مشکل دانلود آواتار مواجه شدید برنامه تغییر دهنده آی پی خود را فعال نمایید).

سپس اقدام به ایجاد آواتار نمایید.

بعد از اعمال تغییرات دلخواه بر روی آواتار خود، به منظور ذخیره سازی تغییرات بر روی Done ضربه بزنید و Save Change را انتخاب کنید تا آواتار شما ایجاد شود.

ذخیره تغییرات در آواتار اینستاگرام

محل ذخیره سازی و اعمال تغییرات بر روی آواتار در اینستاگرام

برای مشاهده آواتار ایجاد شده در اینستاگرام و اعمال تغییرات بر روی آن مسیر Settings> Account> Avatar را طی کرده و سپس می توانید آواتار از قبل ایجاد شده را مشاهده نمایید و در صورت نیاز تغییراتی را بر روی آن اعمال کنید و در پایان بر روی Done ضربه بزنید و بعد Save Change را انتخاب کنید.

طریقه استفاده از آواتار در استوری

بعد از اینکه آواتار مورد نظر خود را ایجاد کردید می توانید آن را از طریق استوری به اشتراک بگذارید تا افرادی که شما را دنبال می کنند آن را مشاهده نمایند. به منظور اشتراک گذاری از طریق استوری ابتدا برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و به بخش استوری بروید. Sticker را انتخاب کرده از میان گزینه های موجود بر روی Avatar  ضربه بزنید.

از بخش باز شده آواتار مورد نظر خود را انتخاب کنید.حالا می توانید حالت های متفاوت آواتار ایجاد شده خود را ببینید. تنظیمات لازم مانند مکان آواتار خود را برای اشتراک گذاری آن از طریق استوری انجام دهید و در پایان آن را به استوری خود اضافه کنید.

طریقه به اشتراک گذاشتن آواتار در دایرکت

علاوه بر اشتراک گذاری آواتار در اینستاگرام از طریق استوری به کاربران اجازه اشتراک گذاری آواتار را از طریق دایرکت داده است. به منظور فرستادن آواتار در دایرکت ابتدا دایرکت شخص مورد نظر را باز کنید سپس Sticker را از قسمت پایین سمت راست صفحه انتخاب نمایید. از لیست نمایان شده Avatar را انتخاب کنید. حالا می توانید آواتار مد نظر خود را به اشتراک بگذارید.