نحوه ایجاد حساب کاربری گوگل پلی در موبایل و رایانه

how-to-create-a-google-play-user-account-on-mobile-and-computer-org-pic

 

یکی از برنامه های معتبر برای دانلود انواع بازی و برنامه های کاربردی Google Play Store می باشد که به کاربران خود امکان می دهد بازی های رایگان و غیر رایگان را بر روی گوشی و دسکتاپ خود دانلود و نصب کنند. اگر شما عزیزان دنبال راهی امن برای دانلود انواع بازی ها و برنامه های کاربردی می باشید می توانید با ساخت اکانت گوگل پلی از آن استفاده کنید. در این مقاله از برتر رایانه قصد داریم شما عزیزان را با نحوه ایجاد حساب کاربری گوگل پلی در موبایل و رایانه به طور کامل آشنا کنیم.

مقاله پیشنهادی : آموزش نحوه دانلود عکس از گوگل مپ

ساخت حساب گوگل قبل از ایجاد حساب کاربری گوگل پلی

برنامه گوگل پلی در صورتی امکان دانلود و نصب برنامه ها و بازی ها فراهم شده است که ابتدا باید اکانت گوگل خود را به آن بیفزایید. گوگل پلی انواع برنامه ها و بازی های مهم و ضروری را برای انواع دستگاه های اندروید ارائه می دهد. شما کاربران محترم می توانید با توجه به دیدگاه های کاربران دیگر و امتیازدهی آنان تصمیم به دانلود انواع برنامه ها و بازی ها کنید.

در این برنامه کاربردی تمامی کاربران می ‌توانند نظرات و نقاط ضعف و قوت انواع بازی ها و برنامه های اندروید را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. از این رو قصد داریم شما عزیزان را با ایجاد حساب کاربری گوگل پلی آشنا کنیم.

برای استفاده از برنامه گوگل پلی ابتدا باید دارای اکانت جیمیل باشید که این اکانت جیمیل بر روی سرویس های گوگل، یوتیوب و… وصل شده است. اگر شما کاربران محترم از اکانت گوگل استفاده نمی کنید ابتدا باید اکانت گوگل خود را تنظیم کنید.

به این منظور ابتدا وارد صفحه ورود به سیستم گوگل شوید که دسترسی به این صفحه از طریق ۳ روش زیر امکان پذیر می باشد:

سرچ آنلاین به منظور ایجاد حساب گوگل،

انتخاب آیکون بالا صفحه سرچ گوگل که در قسمت سمت راست قرار دارد.

از طریق صفحه ایجاد اکانت گوگل.

 

زمانی که فرم ایجاد حساب کاربری برای شما نمایان شد ابتدا نام کوچک و نام خانوادگی خود را وارد نمایید و سپس برای اکانت خود رمز عبور انتخاب کنید.

 

 

 

 

در آخر بر روی گزینه next کلیک کنید.

در صفحه بعدی شماره تماس خود را وارد کنید توجه داشته باشید که این شماره تماس برای تایید و ایمن کردن اکانت شما استفاده خواهد شد لازم به ذکر است که اضافه کردن شماره تماس اختیاری می باشد اما می تواند از داده های شما در برابر دسترسی های غیر مجاز محافظت کند.

 

ایجاد حساب کاربری گوگل پلی

لازمه ایجاد اکانت گوگل پلی داشتن حساب کاربری در گوگل می باشد از این رو شما کاربران محترم برای استفاده از بازی ها و اپلیکیشن های موجود در گوگل پلی باید ابتدا اقدام به ساخت اکانت گوگل نمایید. پس از ساخت اکانت گوگل می توانید نسبت به راه اندازی گوگل پلی خود اقدام نمایید.

 

به منظور افزودن اکانت گوگل بر روی گوگل پلی دستگاه خود مراحل زیر را انجام دهید: در ابتدا تنظیمات گوشی خود را باز کنید. سپس اکانت ها یا حساب های خود را بیابید و سپس آن را انتخاب نمایید.

در ادامه بر روی گزینه Add account ضربه بزنید. و در مرحله بعدی Google را انتخاب نمایید.

دستورالعمل هایی که در ادامه برای ایجاد حساب کاربری گوگل پلی گفته خواهد شد به مدل گوشی یا رایانه شما بستگی دارد از این رو مراحل گفته شده را با دقت انجام دهید و مطمئن شوید که تمامی مراحل به درستی انجام خواهد شد.

 

در ادامه زمانی که از شما درخواست شد که اکانت خود را وارد نمایید باید حسابی را که در بالا ساخته اید را وارد کنید. حال موبایل و رایانه شما به منظور استفاده از حساب کاربری گوگل تنظیم شده است و هنگامی که گوگل پلی را اجرا کنید به راحتی می توانید وارد آن شوید.