چگونگی عوض کردن سن در اینستاگرام

how-to-change-age-on-instagram-org-pic

یکی از برنامه های محبوب که کاربران فراوانی از آن استفاده می کنند اپلیکیشن اینستاگرام می باشد. این برنامه محبوب دارای قوانین خاصی می باشد که هنگام نصب و ساخت اکانت باید آن ها را رعایت کنند. یکی از این قوانین در ارتباط با سن افراد می باشد. چنانچه سن شما کمتر از حد مجاز تعیین شده باشد با ارور You may not be old enough to use Instagram روبه رو خواهید شد. اگر شما کاربران با این ارور در اینستاگرام مواجه شدید می توانید با مراجعه به مطلب رفع مشکل سن در اینستاگرام مراجعه کنید‌. چنانچه تا به الان با همچین خطایی مواجه نشدید بهتر است هرچه سریع تر سن خود را در این برنامه تغییر دهید. در این مطلب چگونگی عوض کردن سن در اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

مقاله پیشنهادی : نحوه ایجاد آواتار در اینستاگرام

عوض کردن سن در اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

عوض کردن سن در اینستاگرام کار چندان دشواری نمی باشد و شما کاربران می توانید به راحتی سن خود را  در این اپلیکیشن محبوب تغییر دهید. اگر شما کاربران محترم این اپلیکیشن سن خود را به اشتباه تعیین کرده باشید و سن شما در محدوده سن تعیین شده قرار نگرفته باشد با خطایی مواجه خواهید شد که فعالیت شما را در این برنامه محدود خواهد کرد . پس بهتر است در اولین فرصت سن خود را تغییر دهید.

برای این کار در ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید.

پس از باز کردن برنامه در صفحه باز شده بر روی پروفایل خود ضربه بزنید. تا صفحه اصلی اکانت شما نمایان شود‌.

از این صفحه گزینه Edit profile را انتخاب کنید. این گزینه شامل اطلاعات وارد شده شما می شود که می توانید از این طریق آن ها را تغییر دهید.

صفحه باز شده را به سمت بالا کشیده تا گزینه Personal Information Settings را مشاهده نمایید. سپس بر روی این گزینه ضربه بزنید.

در صفحه جدیدی که باز می شود می توانید اطلاعات شخصی خود را مشاهده کنید. به منظور تغییر دادن سن خود گزینه Birthday را انتخاب کنید.

سپس می توانید روز، ماه و سال تولد خود را تعیین کنید. و در آخر برای ذخیره شدن تغییرات صورت گرفته تیک بالای صفحه را انتخاب کنید. با این کار سن شما به راحتی در این برنامه محبوب تغییر کرد.

عوض کردن سن در اینستاگرام با استفاده از فیسبوک

یکی دیگر از روش های عوض کردن سن در اینستاگرام با استفاده از فیسبوک می باشد. اگر شما عزیزان دارای حساب کاربری در برنامه جهانی فیسبوک می باشید و حساب کاربری اینستاگرام شما به اکانت فیسبوک متصل می باشد. می توانید از طریق این برنامه سن خود را در اینستاگرام به راحتی تغییر دهید‌. اما در صورتی که اکانت اینستاگرام شما به فیسبوک متصل نباشد باید از روش قبلی که در بالا ذکر شده است برای عوض کردن سن خود در اینستاگرام استفاده نمایید.

به منظور استفاده از فیسبوک برای تغییر تاریخ تولد خود ابتدا برنامه فیسبوک را باز کنید.

پس از باز کردن این اپلیکیشن گزینه Settings & privacy را انتخاب کنید.

سپس از صفحه نمایان شده Settings را انتخاب نمایید‌. در ادامه به منظور مشاهده اطلاعات پروفایل خود بر روی ‌Profile information ضربه بزنید.

در مرحله بعدی باید گزینه Edit را انتخاب کنید تا بتوانید تغییرات خود را اعمال کنید.

سپس شما کاربران محترم می توانید روز، ماه و سال تولد خود را عوض کنید. در آخر باید گزینه Save را انتخاب کنید در غیر این صورت تغییرات ایجاد شده اعمال نخواهد شد.

بعد از تغییر تاریخ تولد خود در فیسبوک، تاریخ تولدتان در برنامه اینستاگرام به طور خودکار عوض خواهد شد.