نحوه ساخت شماره مجازی رایگان

how-to-build-virtual-number-free-org-pic

برای ثبت نام در برخی از شبکه های اجتماعی احتیاج به وارد کردن شماره تلفن همراه می باشد . در بعضی از مواقع افراد علاقه‌ای به استفاده از شماره موبایل خود ندارند . برای رفع این مشکل می توانید از شماره مجازی رایگان استفاده کنید . شماره مجازی همانند شماره واقعی شما است اما هویت فیزیکی نداشته و با استفاده از نرم ‌افزار به وجود می آید . شماره های مجازی تحت وب هستند و برای استفاده از آن ها باید به اینترنت متصل شد . در بیشتر موارد برای استفاده از این شماره ها باید هزینه پرداخت کنید و آن ها برای مدت کوتاهی رایگان هستند. در ادامه آموزش ساخت شماره مجازی به وسیله چند نرم ‌افزار را شرح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : آموزش ساخت اپل آیدی رایگان بدون شماره تلفن

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با اپلیکیشن nextplus

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر دو نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر یک

اپلیکیشن nextplus یکی از انواع برنامه ها برای ساخت شماره مجازی رایگان می باشد. این برنامه یک شماره مجازی مربوط به کشور فیلیپین را به شما می دهد. با استفاده از این شماره می توان در تمامی شبکه های مجازی که احتیاج به ثبت نام دارند وارد شد و از امکانات اپلیکیشن استفاده نمود. برای استفاده از این برنامه طبق مراحل زیر پیش بروید:

مرحله ۱: اپلیکیشن nextplus را از گوگل پلی دانلود کنید و سپس نصب نمایید.

مرحله ۲: در صفحه اول این برنامه روی گزینه SING UP کلیک کنید.

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر سه

مرحله ۳: یک صفحه ی جدید برای شما باز می شود روی گزینه Continue کلیک نمایید.

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر چهار

مرحله ۴: در این مرحله، اپلیکیشن اجازه همگام سازی مخاطبین شما را می خواهد. روی عبارت Allow کلیک نمایید. سپس این برنامه امکان دسترسی به موقعیت جغرافیایی شما را می خواهد که باز هم باید روی گزینه Allow ضربه بزنید و به مرحله بعد بروید.

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر پنج

مرحله ۵: در کادر رو به رو ابتدا نام یا یوزرنیم مورد نظر خود را وارد کنید و در کادر بعد پسورد مناسبی برای خود در نظر بگیرید. حالا برای موافقت با قوانین این برنامه تیک موجود را پر کرده و در نهایت روی گزینه SIGN UP کلیک کنید.

مرحله ۶: صفحه ی جدیدی برای شما باز می شود که در آن باید ایالت مورد نظر خود را انتخاب کنید و در نهایت روی گزینه GET A CUSTOM NUMBER کلیک نمایید.

مرحله ۷: صفحه ای برای شما باز می شود که در آن شماره مجازی ساخته شده را نمایش می دهد. شما می توانید از این شماره استفاده کنید و سپس کدی که به اپلیکیشن nextplus ارسال می شود را در شبکه اجتماعی مورد نظر وارد نمایید و بدون استفاده از شماره خود در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید. در نظر داشته باشید که با استفاده از این شماره می توان با دیگران تماس گرفت یا به آن ها پیام داد.

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر شش

هم چنین بخوانید : ۳ روش حذف شماره اینستاگرام جهت جلوگیری از پیداکردن شما

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان با اپلیکیشن TALK2 و Smart Call

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر هشت نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر هفت

اپلیکیشن TALK2 یکی دیگر از برنامه های ساخت شماره مجازی رایگان می باشد. با استفاده از آن می توان برای شبکه اجتماعی تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی شماره مجازی ساخت . توجه داشته باشید که این برنامه برای ثبت نام احتیاج به شماره تلفن شما دارد و در نهایت یک شماره مجازی کشور فیلیپین را به شما خواهد داد. کار با این برنامه بسیار آسان است ، تنها کافی است که ثبت نام نمایید و یک شماره تلفن وارد کنید تا بعد از تایید اکانت تان یک شماره مجازی به شما تعلق بگیرد. از این شماره می توانید در دیگر شبکه های اجتماعی استفاده کنید، اما برای زنگ زدن و ارسال پیامک باید حساب TALK2 خود را شارژ نمایید.

نحوه ساخت شماره مجازی رایگان - تصویر نه

دیگر برنامه موجود برای ساخت شماره مجازی برنامه ی Smart Call می باشد. این برنامه کم حجم برای ثبت نام به شماره شما نیاز دارد. مراحل ثبت نام به وسیله آن بسیار آسان است و بعد از ثبت نام و تایید اکانت کاربری تان، یک شماره مجازی اندونزی را به شما خواهد داد. ساخت شماره مجازی به وسیله این برنامه بسیار راحت است . تنها کافی است که شماره تلفن خود را وارد کنید، بعد از دریافت کد فعال سازی و ثبت آن در برنامه Smart Call یک شماره مجازی برای شما نمایش داده می شود که از آن می توان در دیگر شبکه های اجتماعی استفاده نمود.

جهت مطالعه مقاله آموزشی نحوه از دسترس خارج کردن گوشی تلفن همراه بر روی مقاله آموزشی کلیک کنید

نکاتی در رابطه با شماره مجازی رایگان

بسیاری از شماره های مجازی رایگان ساخته شده توسط برنامه های مربوطه، توسط واتساپ ، تلگرام و… شناخته شده و مسدود می شوند. شماره مجازی رایگان دارای تاریخ انقضا است و بعد از مدتی مسدود خواهد شد و همین طور برنامه هایی که شماره مجازی ارائه می دهند این شماره ها را گارانتی نمی کنند و شما برای مدت کوتاهی می توانید از شماره مجازی به صورت رایگان استفاده نمایید و برای استفاده مجدد مجبور به خرید اشتراک می باشید. زمانی که از شماره مجازی استفاده می نمایید امکان هک حسابتان وجود دارد، چرا که این شماره ها به صورت اشتراکی هستند و به این ترتیب امکان دسترسی دیگر افراد به حساب شما وجود دارد. در کل سعی نمایید از شماره حقیقی خودتان برای ثبت نام در شبکه های اجتماعی استفاده کنید و در صورتی که مجبور به استفاده از شماره مجازی بودید بعد از مدت کوتاهی آن را غیر فعال نمایید.

با تشکر از نگاهتان امیدوارم مطلاب فوق برایتان مفید بوده باشد.