آشنایی با شیوه های فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون

getting-to-know-the-methods-of-activating-rails-instagram-in-android-and-iphone-pic1

از اپلیکیشن های محبوب در فضای مجازی می توان به برنامه اینستاگرام اشاره کرد که دارای قابلیت های فراوانی می باشد. در یکی از به ‌روزرسانی ‌های اپلیکیشن اینستاگرام کاربران قادر خواهند بود که ویدیوهای کوتاه ۱۵ ثانیه ای یا یک دقیقه ای در پیج خود به اشتراک بگذارند. این آپدیت با نام ریلز اینستاگرام قرار دارد اما این قابلیت در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته است و در برخی از موارد کاربران نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند. این مشکل امکان دارد به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد. از این رو در این مطلب میخواهیم شما عزیزان را با شیوه های فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون آشنا کنیم، تا پایان مطلب ما را همراهی نمایید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های نوین و مؤثر رفع مشکل ورود به اینستاگرام

فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون از طریق ریستارت کردن گوشی

در اغلب موارد مشکلاتی که در تلفن همراه خود با آن ها مواجه می شویم مشکلات جزئی می باشند که با یک بار خاموش و روشن کردن تلفن همراه رفع خواهند شد. ریستارت کردن گوشی یکی از شیوه های فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون می باشد.

به منظور این کار شما عزیزان در انواع گوشی های اندرویدی باید چند ثانیه انگشت خود را بر روی دکمه پاور نگه دارید. سپس از صفحه نمایان شده گزینه Reboot یا Restart را انتخاب نمایید. اما اگر شما از کاربران گوشی های آیفون می باشید ابتدا باید دکمه کناری تلفن همراه خود را همزمان با دکمه افزایش صدا فشار دهید.

آشنایی با شیوه های فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون

سپس  Slide to Power Off را مشاهده خواهید کرد. در مرحله بعدی باید  Slide to Power Off را در جهت راست تلفن همراه کشیده تا گوشی شما خاموش شود. پس از خاموش شدن تلفن همراه مجددا آن را روشن کنید.

فعال کردن ریلز اینستاگرام با استفاده از برنامه تغییر دهنده آی پی

در برخی از مواقع امکان دارد قابلیت های اپلیکیشن اینستاگرام برای اغلب مناطق جغرافیایی غیر فعال باشد. برای رفع این مشکل کافی است که از یک برنامه تغییر دهنده آی پی استفاده نمایید. برای این کار ابتدا برنامه مورد نظر خود را دانلود نمایید. سپس آن را نصب و فعال کنید. بعد از فعال کردن تغییر دهنده آی پی وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.

فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون توسط به روز رسانی اپلیکیشن

اپلیکیشن اینستاگرام به طور مداوم در حال به روز کردن برنامه خود می باشد. در آپدیت جدید این برنامه قابلیت های متنوعی برای کاربران فعال خواهد شد. ارائه نسخه جدید اینستاگرام علاوه بر فعال کردن قابلیت های جدید امکان دارد نواقص و باگ های نسخه قبلی را نیز برطرف نماید.

از این رو یکی از راه های فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون به روز رسانی اپلیکیشن می باشد. اگر شما دارای گوشی های اندرویدی هستید به منظور آپدیت کردن اینستاگرام ابتدا وارد Google Play شوید.

سپس کلمه Instagram را در بخش سرچ وارد نمایید و بر روی برنامه ضربه بزنید. در صفحه جدید که برای شما باز خواهد شد می توانید مشاهده کنید که کلمه Update وجود دارد یا خیر. اگر این کلمه وجود داشت بر روی آن ضربه بزنید و نسخه جدید این برنامه را دریافت نمایید. اما اگر این کلمه وجود نداشت یعنی شما از جدیدترین نسخه اینستاگرام استفاده می کنید.

پس از به روز رسانی اپلیکیشن خود وارد اکانت اینستاگرام شوید و بررسی کنید که امکان دسترسی به قابلیت ریلز برای شما وجود دارد یا خیر. به منظور بروزرسانی اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی های آیفون ابتدا وارد برنامه App Store شوید.

سپس نام Instagram را در قسمت سرچ وارد کنید. چنانچه گزینه آپدیت برای برنامه شما موجود بود بر روی آن ضربه بزنید تا نسخه برنامه شما بروز شود. سپس بررسی کنید که مشکل شما برطرف شده است یا خیر. اگر همچنان با این مشکل روبرو هستید در ادامه با ما همراه باشید.

فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون از طریق بروزرسانی تلفن همراه

علاوه بر به روز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام، شما می توانید آپدیت گوشی خود را برای رفع مشکل فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون بررسی کنید. گاهی امکان دارد قابلیت های اپلیکیشن اینستاگرام برای نسخه های قدیمی گوشی فعال نشود.

از این رو یکی دیگر از روش های موجود برای رفع این مشکل به روز رسانی تلفن همراه می باشد. به منظور بررسی وجود نسخه به روز برای تلفن همراه خود ابتدا تنظیمات گوشی خود را باز کنید.

سپس از گزینه های موجود بر روی Software update ضربه بزنید. در مرحله بعدی از گزینه های موجود Download and install را انتخاب کنید. چنانچه بروزرسانی برای تلفن همراه شما در دسترس بود گزینه Download Update را انتخاب نمایید تا جدیدترین نسخه برای شما دانلود شود.

اگر شما یکی از کاربران گوشی های آیفون هستید برای چک کردن به روز رسانی گوشی همراه خود ابتدا وارد تنظیمات شوید. از گزینه های موجود General را انتخاب کنید. از صفحه باز شده بر روی Software Update ضربه بزنید. در مرحله بعدی Download & Install را انتخاب کرده تا گوشی آیفون شما به روز رسانی شود.

رفع مشکل ریلز اینستاگرام از طریق خروج و ورود مجدد به حساب کاربری

از دیگر راه های موجود برای فعال کردن ریلز اینستاگرام خروج و ورود مجدد به اکانت اینستاگرام می باشد. به منظور خارج شدن از حساب کاربری خود در اینستاگرام ابتدا برنامه را باز کرده و وارد اکانت خود شوید. بر روی پروفایل خود ضربه بزنید و سه خط بالای سمت راست را انتخاب نمایید. از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب نمایید. در قسمت بعدی به پایین صفحه بروید و بر روی Log out ضربه بزنید با این کار از اکانت خود خارج می شوید. به منظور ورود مجدد نام کاربری و رمز عبور تان را وارد کنید.

استفاده از دستگاه دیگر به منظور فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون

چنانچه از طریق راه‌ های گفته شده نتوانستید قابلیت ریلز را در اپلیکیشن اینستاگرام خود فعال کنید امکان دارد مشکل در نصب برنامه بر روی گوشی شما بوده باشد. به منظور رفع این مشکل یکی از راه حل های موجود استفاده از دستگاهی دیگر برای بررسی فعال سازی ریلز اینستاگرام می باشد.

استفاده از دستگاه دیگر به منظور فعال سازی ریلز اینستاگرام در اندروید و آیفون

با استفاده از یک دستگاه دیگر نام کاربری و رمز عبور خود را در برنامه اینستاگرام وارد کنید و سعی کنید ریلز مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید. اگر گوشی دیگری در دسترس شما وجود ندارد می توانید از طریق نسخه وب اینستاگرام وارد حساب کاربری خود شوید.

به منظور وارد شدن به نسخه وب اینستاگرام کافی است که مرورگر کامپیوتر یا گوشی همراه خود را باز کرده و وارد سایت اینستاگرام شوید. سپس با درج نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. سپس سعی کنید ریلز خود را منتشر نمایید.