سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک

free-motion-graphics-services-pic-6

موشن گرافیک یک نوع طراحی گرافیکی، به صورت متحرک می باشد. در واقع موشن گرافیک انیمیشنی است که متن جزء ساختار اصلی و مهم آن محسوب می شود. به همین علت می ‌توان از آن در جهت تبلیغات و ساخت فیلم تبلیغاتی استفاده نمود. به طور معمول طراحان موشن گرافیک هزینه بالایی را برای این کار درخواست می کنند که ممکن است بسیاری از افراد نتوانند از پس این هزینه ها برآیند. اما وب سایت های بسیاری وجود دارند که این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند. به همین علت در این مطلب قصد داریم تا سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک را به شما عزیزان معرفی کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

بهترین سرویس ‌های رایگان ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک با سرویس آنلاین Crello

از بهترین سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک می توان به سرویس آنلاین Crello اشاره کرد. در این سرویس بیش از ۸۰۰۰  طرح موشن گرافیک رایگان وجود دارد که می توان از آن ها برای ساخت تیزر موشن گرافیک استفاده نمود و فیلم ها و تصاویر طراحی شده را در شبکه های اجتماعی یا وب سایت های مختلف به اشتراک گذاشت. از مهم ترین ویژگی های این سرویس امکان شخصی سازی و تغییر موشن گرافیک های موجود است و همچنین امکان تغییر کاور متناسب با موارد استفاده در پست، استوری یا ویدیو برای فیسبوک می باشد.

سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک - سرویس آنلاین Crello

سرویس ساخت موشن گرافیک حرفه ای moovly

سایت moovly یکی از مهم ترین پلتفرم های ساخت موشن گرافیک می باشد. در این سایت می ‌توانید بدون نیاز به دانلود هیچ گونه نرم افزاری انیمیشن های مورد نیاز خود را بسازید. این سرویس به دو صورت پولی و رایگان عرضه می شود که مطمئناً نسخه پولی امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد، اما می توانید ابتدا با نسخه رایگان شروع کرده و بعد از ساخت تیزر آن را به راحتی اشتراک گذاری کنید. در این سایت بیش از یک میلیون موشن گرافیک، موسیقی، عکس، افکت، صدا و… وجود دارد که به صورت رایگان عرضه می شود و می توانید از آن ها برای ساخت تیزر تبلیغاتی خود استفاده کنید.

سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک - سایت moovly

بیشتر بخوانید: تبدیل عکس به نقاشی دیجیتالی با گوشی موبایل

کاربردی ترین سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک

سرویس ساخت موشن گرافیک Biteable

در سایت Biteable تمپلت های ویدیویی آماده بسیار زیادی وجود دارد که می توانید از آن ها برای ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی جذاب استفاده کنید. در واقع Biteable از کاربردی ترین سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک به حساب می آید. در این سایت نمونه های بسیار زیادی وجود دارد که تمامی سلیقه ها و نیاز ها را پوشش می دهد. همچنین امکان ایجاد تغییرات و شخصی سازی برای شما وجود خواهد داشت.

سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک - سایت Biteable

سایت Renderforest

در سایت Renderforest بیش از ۱۰۰۰ تمپلت آماده وجود دارد که می توانید از آن ها برای طراحی یک موشن گرافیک حرفه ای استفاده کنید. این تمپلت ها در بالاترین کیفیت طراحی شده اند و دارای تصاویر، فیلم، آیکون و کاراکتر های متحرک می باشند. به همین علت می توانید برای ساخت انیمیشن از این وب سایت استفاده کرده و آن را در سایر پلتفرم های دیجیتال به اشتراک بگذارید.

سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک - سایت Renderforest

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری تبدیل عکس به نقاشی با مداد در فتوشاپ

سایت Wideo

شاید فکر کنید ساخت انیمیشن کار سختی است و شما نمی توانید این کار را انجام دهید اما با استفاده از سرویس آنلاین Wideo امکان ساخت انیمیشن رایگان وجود دارد. شما می توانید با ورود به سایت از الگو های موجود برای طراحی یک فیلم حرفه ای بازاریابی استفاده کرده و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در این سرویس امکان شخصی سازی و تغییر فایل های موجود در کتابخانه وجود دارد و در نهایت فایل MP4 در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

سرویس های رایگان ساخت موشن گرافیک - سایت Wideo

علاوه بر سایت های معرفی شده سایت های ایرانی نیز برای این کار وجود دارند که ساخت موشن گرافی را با کم ترین هزینه برای شما انجام می دهند و می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.