شیوه‌ های درخواست شارژ اضطراری ایرانسل

برای بسیاری از مشترکین سیم کارت‌ های ایرانسل پیش آمده است که هنگام حرف زدن به علت نداشتن اعتبار کافی حین تماس قطع شده یا کسانی که اینترنت می‌خواهند ممکن است درخواست شارژ اضطراری داشته باشند. در واقع در بعضی موارد پیش می‌ آید که به هر دلیلی امکان شارژ سیم کارت خود را نداشته باشید. ایرانسل برای مشترکین خود خدمات اضطراری را ارائه نموده است که از این طریق می‌ توانید به سرعت از شارژ اضطراری ایرانسل استفاده نموده و سیم کارت خود را شارژ کنید و مجدد با طرف مقابلتان تماس بگیرید. در این مقاله از برتر رایانه قصد داریم سه شیوه درخواست شارژ از ایرانسل را برای شما عزیزان بیان نماییم تا انتها ما را همراهی کنید.

مقاله پیشنهادی : نحوه قطع تعرفه آزاد اینترنت ایرانسل

نحوه گرفتن شارژ اضطراری ایرانسل

برای دریافت شارژ اضطراری ایرانسل مشترکین سیم کارت‌ های اعتباری باید دو شرط را دارا باشند اول از همه می‌ بایست داقل سه ماه از گرفتن سیم کارت و فعال بودن آن بگذرد پس از آن شما می‌ بایست در ماه حداقل ۱۰ هزار تومان شارژ تهیه کرده باشید که از این طریق می‌توانید در مواقع اضطراری بدون تهیه شارژ و از طریق شارژ اضطراری تماس بگیرید. در صورت نداشتن این دو شرط امکان استفاده از این قابلیت ایرانسل وجود ندارد.

با این حال اگر سیم کارتتان حداقل ۳ ماه فعال باشد و ماهانه نیز حداقل ۱۰ هزار تومان شارژ تهیه کنید سریع‌ ترین و آسان‌ ترین روشی که شما می‌توانید با آن شارژ بگیرید ارسال پیامک است.

تنها کافیست وارد برنامه گوشی خود شوید و در بخش شماره‌ ها عدد ۸۱۵ را وارد کنید.

پس از آن در بخش تایپ متن مقدار شارژ اضطراری مورد نظر خود را وارد کنید. توجه نمایید که عدد وارد شده به ریال ثبت شود. لازم به ذکر است که سقف تهیه شارژ اضطراری ۱۰۰ هزار ریال است و ارسال پیامک به شماره ذکر شده مجانی است.

به جز ارسال پیامک شما می‌ توانید از رمز شارژ اضطراری ایرانسل دائمی و اعتباری جهت گرفتن شارژ یا اینترنت اضطراری استفاده نمایید. برای این کار در شماره گیر گوشیتان شماره #812* را شماره‌گیری نموده و اگر شرایط لازم جهت گرفتن شارژ اضطراری را داشته باشید در کادر بعدی شارژ اضطراری خط ایرانسل دائمی و اعتباری خود را می‌توانید ببینید.

همچنین بر حسب نیازتان شماره را وارد نموده تا شارژ اضطراری برایتان فعال گردد.

درخواست شارژ اضطراری ایرانسل از طریق برنامه

یکی از برنامه‌ های بسیار کاربردی برای افرادی که از سیم کارت ایرانسل استفاده می‌ نمایند اپ ایرانسل من است که با کاربردهای مختلفی که دارد می توانید جهت انجام راحت‌ تر خدمات ایرانسل از آن بهره ببرید. یکی از این کاربردها دریافت شارژ اضطراری ایرانسل است که برای این درخواست سیم کارت دائمی و اعتباری ابتدا باید برنامه ایرانسل من را باز کنید و از طریق منوی پایین صفحه بر روی خرید بسته ضربه بزنید.

از میان گزینه‌ هایی که برایتان نشان داده می‌ شود بر روی خدمات اضطراری ضربه بزنید.

در صورتی که قبلاً از شارژ اضطراری ایرانسل دائمی و اعتباری استفاده نموده‌اید می توانید میزان بدهی تان را مشاهده کنید.

در این صفحه جهت دریافت شارژ اضطراری ایرانسل من بر روی شارژ مجدد ضربه زده و در نهایت جهت شارژ اضطراری ایرانسل برای سیم کارت دائمی و اعتباری خود بر روی یکی از بسته‌ های مورد نظر تب کنید.

سؤالات متداول

چرا امکان فعال کردن قابلیت شارژ اضطراری برای من وجود ندارد؟

اگر از طریق روش‌ های بیان شده نتوانستید شارژ اضطراری ایرانسل را فعال کنید امکان دارد که شما شرایط گرفتن این شارژ که در مقدمه نیز به آن اشاره نمودیم را نداشته باشید.

آیا خدمات شارژ اضطراری ایرانسل به صورت رایگان ارائه می‌شود؟

اگر شما با کد درخواست شارژ ایرانسل، شارژ اضطراری تهیه نمایید میزان شارژ با کارمزدش به صورت اتوماتیک از اعتبار بعدیتان کم خواهد شد.