دانلود بهترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش

download-the-best-anti-stress-and-relaxing-apps-pic-8

در طول روز مشکلات و حوادث بسیاری باعث ایجاد استرس و اضطراب در انسان ها می شود. در واقع تمامی افراد دارای مشکلات مختص به خود هستند و با استرس دست و پنجه نرم می ‌کنند. اما گاهی اوقات میزان استرس افزایش یافته و باعث کم خوابی، تداخل خواب و سایر مشکلات جسمانی و روانی خواهد شد. به همین دلیل در ادامه این مطلب به معرفی بهترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش می پردازیم که با نصب آن ها روی گوشی موبایل خود می توانید میزان استرس ایجاد شده را کاهش داده و به انجام امور روزانه تان بپردازید.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های تمرین یوگا

دانلود مهمترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش برای اندروید

دانلود بازی Antistress & Stress Relief

بازی Antistress & Stress Relief به صورتی طراحی شده که با انجام آن استرس ایجاد شده در فرد کاهش می‌ یابد. در واقع این اپلیکیشن شامل چند بازی مختلف می باشد که همگی آنها کاملاً ساده و سرگرم کننده بوده و در عین حال باعث کاهش استرس و ایجاد آرامش در شما خواهند شد. به همین دلیل می توان از این برنامه به عنوان یکی از مهم ‌ترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش در اندروید یاد کرد. برای دانلود این برنامه می توانید وارد سایت گوگل پلی شده و در کوتاه ترین زمان به دانلود این اپلیکیشن بپردازید.

اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش - برنامه Antistress & Stress Relief

دانلود برنامه Rootd

برنامه Rootd برای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است و به صورت رایگان اما با اشتراک درون‌ برنامه ‌ای قابل دانلود می باشد. این برنامه در رابطه با بیماری های روحی اطلاعات کاملی ارائه می دهد و با وجود آن می توانید اختلالاتی مانند استرس و اضطراب را کنترل کنید. در این اپلیکیشن امکان برنامه ریزی برای کنترل حالات خشم و استرس وجود دارد و همچنین می توانید بررسی نمایید که با گذشت زمان چه تغییری در حالات شما رخ می دهد.

اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش - برنامه Rootd

بیشتر بخوانید: رفع مشکل کار نکردن آلارم گوشی اندروید | آموزش اندروید

دانلود برنامه Mind Ease

عملکرد برنامه Mind Ease بسیار جالب می باشد چرا که در آن ابتدا سوالاتی در رابطه با حالات روحی کاربران پرسیده شده و سپس با بررسی نتیجه راهکار های ساده ‌ای ارائه می ‌شود. تم این برنامه به صورت کاملاً آرامش بخش طراحی شده است و در آن موسیقی ملایمی پخش شده که باعث کاهش استرس می شود. این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه شده اما برای دسترسی به امکانات بیشتر امکان خرید درون برنامه ای وجود دارد.

دانلود برنامه Mind Ease

دانلود کاربردی ترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش

دانلود بازی Antistress

بازی Antistress را می توان به عنوان یکی از کاربردی ترین اپلیکیشن های ضد استرس و آرامش بخش دانست چرا که در این اپلیکیشن چند بازی ساده وجود دارد که با انجام آنها تمرکز شما افزایش یافته و استرستان از بین می رود. همچنین تم رنگی و موسیقی این بازی نیز به افزایش آرامش شما کمک خواهد کرد و بهتر است تا مواقعی که دچار استرس میشوید حتماً از این برنامه استفاده کنید.

دانلود برنامه Antistress

برنامه My Safe Zone

در صورتی که از برنامه My Safe Zone برای کاهش استرس استفاده کنید می توانید در لحظه آرام شده و احساسات خود را کنترل نمایید. علاوه بر آن کسانی که دارای اختلال خواب هستند و نمی‌توانند به راحتی و یا حتی بدون قرص خواب آور خوابی عمیق را تجربه کنند می توانند با دانلود این برنامه اضطراب خود را کاهش داده و به آسودگی بخوابند. در واقع موسیقی تاثیر فوق ‌العاده‌ای در احساسات افراد داشته و در صورتی که از برنامه های دارای موسیقی آرامش بخش کمک بگیرید میتوانید اضطراب خود را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

دانلود برنامه My Safe Zone

بیشتر بخوانید: معرفی و دانلود محبوب ترین بازی های خانوادگی اندروید

برنامه مدیتیشن ریلکس شو

اپلیکیشن ایرانی ریلکس شو دارای تمرین های مدیتیشن و یوگا برای کاهش و درمان استرس، وسواس فکری، بی خوابی، افسردگی و… میباشد. علاوه بر آن در این برنامه صدا های آرامش بخشی مانند بارش باران، صدای اقیانوس، صدای آتش و… وجود دارد که به خواب راحت شما و همچنین آرامش لحظه ‌ای تان کمک میکند.

دانلود برنامه ریلکس شو

اپلیکیشن Wysa

اپلیکیشن Wysa دارای هوش مصنوعی بسیار قوی میباشد که میتواند مشکلات شما را تشخیص داده و در رفع آن کمک کند. در واقع در نسخه بتای این اپلیکیشن رباتی وجود دارد که امکان گفت و گوی شما با آن فراهم است و می ‌توانید در رابطه با مشکلاتتان از آن راهکار دریافت کنید. البته هنوز نسخه بتا برای تمامی کاربران فعال نشده است.

دانلود برنامه Wysa