کرک آفیس ۲۰۱۰

crack-office-2010-org-pic

آفیس یک مجموعه نرم‌افزار است که شامل چند برنامه کاربردی می باشد . هر کدام از این برنامه ها دارای ویژگی های قابل اهمیتی هستند که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت . این نرم افزار ها شامل Microsoft Word , Microsoft Excel , Microsoft PowePoint و … هستند و اکثر افراد به طور روزانه با آن ها سر و کار دارند. شما می توانید در کوتاه ترین زمان این مجموعه را نصب و استفاده نمایید ، اما در بعضی از نسخه های آفیس محدودیت زمانی ۳۰ روزه وجود دارد و بعد از گذشت این زمان نرم ‌افزار غیر فعال خواهد شد و احتیاج به فعال سازی دوباره می باشد . در ادامه آموزش کرک آفیس ۲۰۱۰ را خواهیم داد که برای فعال سازی دوباره آفیس به کار می رود. لطفاً همراه ما باشید .

جهت نصب آفیس ۲۰۱۹ بر روی لینک کلیک کنید

موارد مهم در نصب کرک آفیس ۲۰۱۰

همان طور که در قسمت قبل گفتیم آفیس یک مجموعه بسیار کاربردی و دارای اهمیت می باشد. به وسیله Microsoft Word می توان متونی بدون محدودیت تعداد کلمه را ایجاد کرد و علاوه بر آن به ادیت متن پرداخت و در نهایت این فایل ها را با فرمت های مورد نظر ذخیره کرد. از Microsoft Excel برای طبقه بندی مسائل مالی استفاده می شود و همچنین برای حل مسائل ریاضی از این نرم افزار بسیار کاربردی می توان استفاده نمود. از نرم افزار پاورپوینت نیز در ارائه تحقیق در دانشگاه و همایش ها می توان استفاده کرد. همان طور که مشاهده کردید این نرم افزار دارای کاربرد های فراوانی است و در صورتی که از دسترس خارج شود کاربران با مشکلات عدیده ای مواجه خواهند شد، برای رفع این مشکل می توان از کرک آفیس ۲۰۱۰ استفاده کرد تا محدودیت ۳۰ روزه را برطرف نمود.

در صورت استفاده نکردن از کرک باید License آن را از سایت مایکروسافت خریداری کنید که با توجه به تحریم ها و همچنین قیمت بسیار بالای آن این امکان فراهم نیست. کرک آفیس به راحتی این مشکل را رفع می کند و حتی اگر قبلاً آفیس را به وسیله‌ی کرک فعال کرده‌اید و دوباره این برنامه برای شما غیرفعال شد می توانید از کرک مجدد آن استفاده کنید. فعال سازی آفیس به وسیله کرک با چند کلیک ساده امکان پذیر است و نحوه فعال سازی آن در این قسمت به طور کامل شرح داده خواهد شد. توجه نمایید که برای فعال سازی آنلاین باید به اینترنت متصل باشید و در غیر این صورت نیازی به اتصال به اینترنت نمی باشد و همچنین آنتی ویروس را غیر فعال کنید چرا که کرک را به عنوان ویروس شناسایی و حذف می کند. فراموش نکنید که بعد از فعال سازی آفیس حتماً دوباره آنتی ویروس را فعال کنید.

بیشتر بخوانید : نحوه استفاده از برنامه آفیس بر روی ویندوز ۱۰

مراحل نصب کرک آفیس ۲۰۱۰

برای نصب کرک آفیس ۲۰۱۰ مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله ۱: فایل کرک را دانلود کرده و سپس از حالت فشرده خارج کنید.

مرحله ۲: وارد پوشه فایل شوید و با توجه به نوع ویندوز، فایل کرک مورد نظر را اجرا کنید ویندوز شما به صورت ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی می باشد.

 

مرحله ۳: روی فایل کلیک راست نموده و گزینه Run as administrator را لمس کنید.

مرحله ۴: بعد از آن صفحه جدیدی باز می شود که در آن نوع ویندوز شما نمایش داده می شود. اگر این قسمت خالی بود روی دکمه Install Key کلیک کنید. همچنین برای مشاهده اطلاعات ویندوز روی دکمه Information ضربه بزنید.

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر یک

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر دو

مرحله ۵: در پنجره باز شده تاریخ پایان اعتبار License ویندوز نمایش داده خواهد شد.

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر سه

مرحله ۶: در قسمت بالای این پنجره روی عبارت Tools and Setting کلیک کنید و در صورتی که قصد دارید ویندوز را به صورت آنلاین فعال کنید گزینه KMS را انتخاب نمایید. در این مرحله در صورتی که قصد دارید ویندوز به صورت آفلاین فعال شود گزینه HWID انتخاب کنید

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر چهار

مرحله ۷ : حالا روی عبارت Main ضربه بزنید و در نهایت روی دکمه Install key در قسمت پایین سمت راست کلیک نمایید.

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر چهار

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر پنج

مرحله ۸: پنجره ای برای شما باز می شود که باید روی گزینه ی Yes ضربه بزنید و بعد از آن روی دکمه Activate کلیک کنید. در نظر داشته باشید که در روش فعال سازی آنلاین اگر سروری فعال نبود از قسمت سرور می توان نام سرور را تغییر داد و سپس روی دکمه Activate کلیک کرد، به این ترتیب ویندوز فعال می ‌شود و می‌ توان از آن استفاده نمود.

کرک آفیس ۲۰۱۰ - تصویر شش

 

مرحله ۹: برای فعال سازی آفیس یک بار نرم افزار را اجرا کنید، سپس خارج شوید تا نام نرم‌ افزار به لیست فایل کرک اضافه شود.

مرحله ۱۰: بعد از باز و بسته کردن این نرم ‌افزار دوباره فایل کرک را اجرا نمایید و در قسمت Product آفیس را انتخاب کرده و سپس روی Install key کلیک کنید.

 

مرحله ۱۱: در نهایت گزینه Activate را فعال نمایید و دوباره آفیس را باز کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

 

همچنین بخوانید : تاریخچه و نصب مایکروسافت آفیس ۲۰۱۶