همه چیز درباره ی اکسپلور اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

all-about-about-explorer-instagram

اکسپلور اینستاگرام یکی از بهترین مکان ها برای افزایش فالوور است . در واقع با قرار گرفتن پست در سرچ اینستاگرام یا همان اکسپلور باید منتظر تعدای زیادی از فالوورها باشید . در واقع بازاریابی اینستاگرام با تب اکسپلور است که معنا پیدا می کند . در این مقاله به شما عزیزان راهکار هایی را آموزش خواهیم داد که پست شما در تب اکسپلور اینستاگرام به نمایش در بیاید و بتوانید فالور های فعالی را جذب نمایید . در صورتی که نمی توانید به صورت دستی فالوور جمع کنید ، می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام تمامی این روند را اتوماتیک وار انجام دهید و شاهد افزایش سریع فالور باشید. در این مقاله سعی بر این داریم همه چیز را درباره ی اکسپلور اینستاگرام در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد .

بیشتر بدانید : چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم ؟

همه چیز درباره ی اکسپلور اینستاگرام

در گذشته به جای تب اکسپلور اینستاگرام ، تب پاپیولار که به معنی محبوب است ، وجود داشته است ، این دو تب تفاوت اساسی با یکدیگر دارند . در پاپیولار اینستاگرام ، همانطور که از نامش پیداست پست های محبوب در سراسر جهان و پست هایی که بیشترین لایک را از آن خود کرده بودند نمایش داده می شد . مشکل این روش این بود که سلنا گومز (که بیشترین فالوورها را در دنیا دارد) همیشه در اکسپلور وجود داشت ، به همین دلیل لایک بیشتری نیز دریافت می کرد و به هیچ عنوان پایین نمی آید  !

برای رفع نمودن این مشکل ، برنامه اینستاگرام تب اکسپلور را معرفی کرد که برعکس صفحه پاپیولار محتواهایی را نمایش می دهد که براساس علایق هر کاربر شخصی سازی شده بود . اگر دقت کرده باشید محتوای اکسپلور شما مشابه همان پیج هایی است که فالو کرده و یا پست های آن را لایک کرده اید .

درواقع اگر بخواهیم کمی دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم ، در پایین پست هایی که در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده می شود عبارت هایی را مشاهده می کنید که شامل :

Based on Photos You Like  ⇐ براساس عکس هایی که لایک کرده اید .

Based on Posts You Saved ⇐ براساس پست هایی که سیو کرده اید .

Similar to Accounts You Interact With ⇐ براساس اکانت هایی که با آنها تعامل داشته اید .

Based On People You Follow ⇐ براساس افرادی که فالو کرده اید .

Based On Video You Have Watched ⇐ براساس ویدیوهایی که مشاهده کرده اید .

در ادامه درباره ی اکسپلور اینستاگرام بیشتر توضیح خواهیم داد .

نکات مهم که درباره ی اکسپلور اینستاگرام باید بدانید 

در زیر نکات مهمی که درباره ی اکسپلور اینستاگرام باید بدانید آورده شده است :

• اینستاگرام به دلیل مشکلاتی که تب پاپیولار داشت ، تب اکسپلور را اضافه نمود .

• در این تب بر اساس تمام فعالیت های انجام شده شما پست ها مشاهده می شود .

• با راهکارهایی که وجود دارد می توان پست خود را در اکسپلور کاربران دیگر قرار داد.

• برخی از این راهکارها عبارتند از : استفاده از هشتگ های مرتبط و مناسب ، استفاده از لوکیشن مناسب ، انتشار تصویر در زمان مناسب ، طراحی محتوای جذاب و …

• حذف اکسپلور به هیچ عنوان امکان پذیر نیست چرا که بهترین ترفند اینستاگرام برای جذب و درگیر کردن مخاطبان است .

• به وسیله تنظیمات اکسپلورر اینستاگرام می توانید پست هایی که برایتان به نمایش در می آید را شخصی سازی کنید و محتواهایی که به آنها علاقه ندارید را حذف کنید .